Özlem Erdem

Instructor

She graduated from Sakarya University, Department of Translation and Interpretation, German. She has worked as a foreign language teacher in public and private schools since 2011.

Evaluations(62)
Average Rating 5,0
Aytaj Aliyeva
Aytaj Aliyeva
14 January 2022
5.0

Özlem hocanın eğitim dili gerçekten çok anlaşılır bir seviyede. Bizi görmese bile birlikde çok güzel bir enerji yakaladık. Canlı derslere hergün sıkılmadan hatta büyük bir zevkle katıldım. Hocanın tüyoları və gerekli olan yerleri üzerine bacaran söylemesi ve diğer konularda sürekli tekrarlatması çok hoşuma gitti. Motivasyonu yüksek seviyede tutmayı başlayan bir eğitmendir kendisi. Denemeleri yapmak notları okumak çok şey kattı. B1-B2 -ye başlamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Deutsch ist einfach mit Ihnen meiner Kursleiterin❤️😇 Vielen Dank 👍

H.LEVENT ERGÜN
14 January 2022
5.0

Almanca eğitiminin son video dersini de bu akşam izledim.Gerçekten çok verimli oldu.Özellikle bazı konularda püf noktalarını Özlen Hocanın anlatması çok daha etkili oldu.Normalde kursa gidip de anlayamadığın konuları burada çok rahat anladım.

Ali Sağlayan
Ali Sağlayan
04 December 2021
5.0

Özlem hocamız ile Çok etkili ve çok akıcı bir eğitim oldu. Çok şey öğrendim sayesinde. Hocamız ve dersi kesinlikle 5 Yıldızı hakediyor. Teşekkürler Özlem hocam

Anıl Akın
06 October 2021
5.0

Özlem hocam için özetle : on numara beş yıldız. Herkese tavsiye ederim.

Can Çam
Can Çam
26 June 2021
5.0

Hocam dersleriniz gerçekten çok güzel ve çok değerliydi. Verdiğiniz ipuçları olsun, anlatım şekliniz olsun... Ama lütfen en kısa zamanda C1 kursu da açılsın katılmayı çok isterim.