Gonca Erkmen Çapkın

Instructor

She was born in 1985 in Istanbul. After graduating from Şehremini Anatolian High School, she graduated from Marmara University, Faculty of Communication, Radio-TV-Cinema Department. She started her career in 2002 with an internship at TRT News Center as an editor, reporter, presenter and news presenter in various radio and television channels; page editor and translator in journals; media management in PR firms; She continues as a diction instructor in many educational institutions and as an editor and redactor in various publishing houses. Erkmen is fluent in English, intermediate in German and Italian; She is a mother of one child and still resides in Istanbul.

Evaluations(157)
Average Rating 5,0
Nurcan Satar
Nurcan Satar
18 January 2022
5.0

Kendisinin eğitimleri çok verimli geçiyor. Birkaç tane eğitim aldım Gonca hanımdan ve hepsinden memnun kaldım. Arkadaşlarıma dahi tavsiye etmişliğim var eğitimlerini.

Saniye Uraz
20 October 2021
5.0

Anlatımı çok güzel,pozitif bir eğitmen.Derslere keyifle katıldım,teşekkürler

Merve Tuncer
Merve Tuncer
01 October 2021
5.0

Çok sevecen ve tatlı dilli bir eğitimci. Fasih ve etkili bir konuşması var. Bakış açımı değiştirme ve insan ilişkilerine karşı tutumumda bana ilham verdi. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. :)

Ekin Kaya
Ekin Kaya
09 September 2021
5.0

enstitüde enn sevdiğim hoca

Nurberk Ter
06 September 2021
5.0

Çok harikasınız size bayıldım.