Figen Yılmaz

Instructor

Figen Yılmaz, who graduated from Marmara University Fine Arts Faculty Graphics Department in 1998, has 20 years of experience in retailing and visual merchandising. Yılmaz, who worked as a visual design specialist, visual arrangement coordinator, and countries visual arrangement manager in national and international textile companies, attended many workshops and fairs in the field of retailing and visual merchandising in Turkey and abroad.

Evaluations(4)
Average Rating 5,0
Gözde Kiyipinar
28 December 2021
5.0

Figen hocama çok teşekkür ediyorum. Bakış açımıza farkındalık katan, yenilikçi bilgiler veren Harika bir eğitimdi. Katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum...

Nazmiye Pınar Deniz
13 September 2021
5.0

Merhaba Figen Hanım; Vermiş olduğunuz eğitimde birçok şeyi tekrarlamış ve bir çok bilmediğim terimleri de öğrenmiş oldum. akıcı ,karşılıklı sohbet içerisinde geçen videolarınız öğreticilik konusunda gerçekten çok başarılı. İlk videoda kendinizden bahsetmiştiniz. O an anlattıklarınız benim yaşamımla o kadar çok örtüşüyordu ,neyse ki siz yolunuzu çok daha sağlam adımlarla giderek taçlandırmışsınız. Ben hala daha çabalıyorum bulunduğum şirkette bir kadın olarak görsel düzenleme sorumlusu olmak istediğimi. Umarım bende bir gün hayal ettiğim işi yapıyor olurum. Teşekkür ederim her şey için; saygılar.

Semih Özcan
21 April 2021
5.0

Keyifli ve verimli bir eğitim.

Eda Kaygusuz
Eda Kaygusuz
27 September 2020
5.0

Merhaba Figen Yılmaz Akkan. Sanat Tarihçisiyim. Görsel Mağazacılık Eğitimi'ni görünce katılmak istedim. Sizden kısa da olsa eğitim almış oldum. Eğitimden sonra mağazalara girdiğimde etrafa daha dikkatli bakmaya başladım :) Pozitif enerjinizle güzel bir eğitim verdiğiniz için teşekkür ederim.