Fatoş Kocabörek Açıl

Instructor

He was born in 1976 in Korkuteli/Antalya. He started his working life after graduating from Akdeniz University in 1996. He worked on his profession until 2002. He received many certificates and trainings such as Human Resources Management, Training of Trainers. He continues to teach in many subjects. She is also a member of the Antalya Chamber of Commerce Women Entrepreneurs Board she.

She is a graduate of Atatürk University Health Department and gives trainings as Responsible Manager / First Aid Instructor. She has been actively giving first aid training almost every week for the last four years. Some of the companies that it provides training in this field are as follows; IC Hotels, Yurtiçi Kargo, Koton, Zara, Onur Air, Sealife Hotels, Papillon Hotels, Olympos Cable Car, Doluca Wine, Denizbank, İşbank, Garanti Bank, Akbank, Ziraat Bank, Maritim Hotels, Akut Volunteers.

Evaluations(5)
Average Rating 5,0
Fatma Ertürk
Fatma Ertürk
28 April 2021
5.0

Fatoş hocam sayesinde kalıcı etkileyici faydalı bir eğitim aldım. Ömrü uzun sağlıklı olsun. Bu eğitimi 7 den 70'e herkesin almasını öneriyorum.

Nilüfer Al
12 February 2021
5.0

Fotos hocam bir tanedir tatlı diliyle güler yüzlülükle çok keyifli akıcı geçiyor kedinliklikle herkesin alması gereken eğitim emeği geçenlere ovamıza çok teşekkür ederiz

Tuana Ünal
07 February 2021
5.0

Fatoş hocama çok teşekkür ediyorum. Canlı dersler çok keyifliydi ve akılda kalıcıydı. Baya verimli geçti dersler. Herkesin kesinlikle ilkyardım bilgilendirme eğitimini alması gerektiğini farkettim. Tekrardan elinize emeğinize sağlık hocam.

Bahar Korkmaz
Bahar Korkmaz
29 December 2020
5.0

Fatoş öğretmen çok tatlı bir eğitmen ilgili ve ders anlatım şekli çok güzeldi.

Şefika Kaya
14 December 2020
5.0

İlkyardım Bilgilendirme Eğitimi için, Fatoş hocama çok teşekkür ederim. Güzel enerjisi ve ders aralarında bize soru sorarak dersi akıcı hale getirmiştir. Bu eğitimi herkesin alması gerektiğini düşünüyorum. Doğru sandığımız çok yanlışlarımızın olduğunu fark ettim. Fatoş hocamın bilgisine, emeğine ve gönlüne sağlık.