Dr. Mehmet Başcıllar

Instructor

He works as a lecturer. He has given and continues to teach many courses at the undergraduate level. Many of his researches have found wide coverage in the written and visual media.

Evaluations(7)
Average Rating 5,0
Ulaş Yıldırım
Ulaş Yıldırım
30 May 2021
5.0

24 yaşında bir öğretmen olarak aldığım en keyifli ve en etkili eğitimlerden birisiydi. Öğrenme sürecini çok güzel anlamlandıran, despot sözlük cümlelerinden uzak, keyifli ve düşünmeyi gerektiren eşsiz bir eğitim oldu. Mehmet hocama güler yüzü ve etkili iletişiminden ötürü çok teşekkür ediyorum. Eğitimi kayıtlardan takip edebildim fakat zamanı olan arkadaşlarımıza Mehmet hocamızın canlı yayınları kaçırmamalarını tavsiye ederim. Kıymetli eğitmenimizin diğer derslerinden de muhakkak yararlanılmalı. Çok teşekkürler. :)

Zehra Erdem
01 May 2021
5.0

Ayırdığınız zamana değen, farkındalık yaratan, interaktif eğitimi tam anlamıyla karşılayan çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Düşünmek, öğrenmek, keşfetmek isteyen herkesin yararlanacağından eminim. Bol gülümsemeli de bir ders demeden edemeyeceğim. :)

Macide ÇOŞKUN
Macide Coşkun
09 April 2021
5.0

Sadece anlatayım da konular bitsin düşüncesi taşımayan, sorgulayan, düşündüren, sohbet havasında çok verimli bir eğitim ve eğitimci.

Ahter Özsoy
Ahter Özsoy
11 March 2021
5.0

360 derece bir eğitim. Her dakikası dolu dolu. Karşılıklı bilgi alışverişinin yaşandığı yeni nesil eğitim için teşekkürler.

Belenur Alan
Belenur Alan
27 February 2021
5.0

Çok keyifli bir dersti benim için. Özellikle günümüzde artan dijitallik üzerine böyle bir dersin olması gerekliydi. Katılmak isteyen arkadaşlara hiç düşünmeden katılmalarını tavsiye ederim. Hocamıza buradan tekrar teşekkür ederim.