Close
Mobil Menu Bars

Zeynep Kökden

Eğitim Koçu

İstanbul Teknik Üniversitesi, Kimya bölümünden mezun olan Zeynep Kökden, Yüksek lisansını İşletme üzerine İstanbul Üniversitesinde tamamladıktan sonra 2018 yılına kadar mesleğine devam etmiş ve danışman olarak görev almaya devam etmektedir. 

İş hayatı süresince Kalite Yönetim Sistemi ile İş Sağlığı ve Güvenliği sistemi kurarak, sürdürülebilirliğini sağlamış ve çalışmalarına devam etmiştir. 2006 yılında yalıtım sektörüne hitap eden bir ürün patenti almıştır ve sonrasında Ürününün üretim, Markalaşma ve Belgelendirme süreci içinde aktif olarak görev almıştır. Bu sırada A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlığı seviyesine yükselmiştir. Çeşitli eğitimler almaya devam ederken bir yanda da yönetim sistemleri üzerine eğitimler vermiştir.

2018 yılından itibaren eğitmenlik üzerine çalışmalara başlamıştır. Odaklanmanın başarı üzerinde önemli etkisi olduğunu düşünerek ‘Konsantrasyon’ üzerine yaptığı çalışmalar dışında Yeditepe Üniversitesi’nden Ulusal Eğitim ve Öğrenci Koçluğu ve Association for Coaching (AC)’den Uluslararası Akredite Eğitim ve Öğrenci Koçluğu sertifikasını almaya hak kazanarak öğrenci koçluğuna başlamıştır. Şu anda aktif olarak Öğrenci koçu olarak çalışmakta ve ‘Konsantrasyon Yeteneğini Geliştirmek’ üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

İş Deneyimleri

 • Kronos Yalıtım - Şube Müdürü
 • Gürsoy Yalıtım - Üretim Müdürü
 • Gürsoy Boya - Kalite Yönetim Müdürü

Sertifika Bilgileri

 • AC-ASSOCIATION FOR COACHING Onaylı Uluslararası Öğrenci Koçluğu
 • NLP Temel Eğitimi
 • Hafıza Teknikleri Eğitmenliği
 • Eğitim ve Öğrenci Koçluğu- Yeditepe Ünv.
 • Anlayarak Hızlı Okuma
 • ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 ENTEGRE, ICTSERT  
 • Yönetim Sistemleri Eğitimi
 • ISO 45001 Sistemi ve İç Tetkikçi Eğitimi -ICTSERT
 • Video ve Sunum Teknikleri Hazırlama
 • Yangın Eğitici Eğitimi
 • Kalite Güvencesi ve Yönetim- TSE
 • İsg Risk Değerlendirme Eğitimi
 • Sunum Teknikleri
 • Takım Çalışması ve Liderlik Eğitimi
 • Problem Çözme ve Teknikleri
 • Kuruluş içi Kalite Tetkiki-TSE
Değerlendirmeler(17)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Simge Asar
29 Kasım 2020
5.0

Zeynep hoca hayatımda gördüğüm en pozitif, en samimi, doğal, diksiyonu düzgün insan çok verimli geçti dersler her şey için teşekkürler :)

Emine Sezer
12 Kasım 2020
5.0

Zeynep Hanım, eğitime aktif katılım ve dikkati odaklı tutmakta gerçekten verdiği egitimi hayata geçiriyor.

Burcu Özlükan Şahin
Burcu Özlükan Şahin
12 Ekim 2020
5.0

Sizin kadar kaliteli üslubuna dikkat ederek konuşan sıcak içten ve samimi davranan bi hocasınız sizi tanıdığıma çok memnun oldum başarılar dilerim...

Büşra Gazez
14 Eylül 2020
5.0

Hocam her şey için çok teşekkür ederim.

Yalçın Can
Yalçın Can
22 Ağustos 2020
5.0

Zeynep hocam paylaşmış olduğunuz bilgiler ile bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Dersleriniz oldukça verimli ve interaktif şekilde işlemeniz beni çok memnun ettiğini belirtmek isterim.

Hacer Büyükelliiki
09 Ağustos 2020
5.0

sevgili zeynep hocam , verdiğiniz bilgiler o kadar güzeldi ki keşke 20 sene önce sizinle yolumuz kesişseydi.yinede bana bir hediye gibi geldiniz.geçmişte yapamadığım herşeyi şimdi tekrar denemeye sizinle adım attığım için çok şanslı hissediyorum.Teşekkürler sevgiler..

Kemal çetinkaya
17 Temmuz 2020
5.0

konsantrasyon eğitimi çok güzeldi. herkese tavsiye ederim. dersler akıcı ve zevkli idi

Ayşegül Asar
17 Temmuz 2020
1.0

Konsantrasyon için somut ve net teknikler veren, aynı zamanda güler yüzlü ve işini severek yapan değerli hocamızdan bu eğitimi aldığımız için çok şanslıyız, teşekkürler Zeynep hocam💐

Hülya Sarsan
Hülya Sarsan
04 Temmuz 2020
5.0

Zeynep hocam harika bir eğitim aldım sayenizde iyi ki sizden eğitim alma fırsatım oldu hem güler yüzünüz hem bilgi birikiminiz bize çok fazla bilgiler öğretti çok teşekkür ederim emeğinizi ödeyemeyiz :)

Serap Öner
03 Temmuz 2020
5.0

Konsantrasyon eğitimi derslerinde kısa sürede çeşitli teknikleri keyifle bir anlatımı söz konusu. İşini severek yaptığı her halinden belli

Memnune Özpınar
25 Haziran 2020
5.0

Kendisinden Konsantrasyon Eğitimi aldım. Konuyu gayet akıcı anlatıyor hocamız. Katılımcılarla iletişimi de gayet hoş. kendisine çok teşekkürler :)

Nurhayat Yalaz
22 Haziran 2020
5.0

Anlatımınız,bize aktardıklarınız ve güler yüzünüz için çok teşekkürler..Yakında bilgileri tazelemek için tekrar gelicem :)

Büşra Gökçe
19 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli ve akıcı bir eğitimdi çok katkısı oldu teşekkür ederiz hocam.

Koray Barot
27 Nisan 2020
5.0

Verimli ve bol konsantrasonlu dersleriniz için teşekkürler Hocam teşekkür ederiz.

Betül Koşapınar
21 Nisan 2020
5.0

Hocam dersinizden çok verim aldım,emekleriniz için teşekkür ederim.

Onur Gürpınar
18 Nisan 2020
5.0

Zeynep Eğitmen, konusuna çok hakim ve dersi çok keyifli anlatıyor.Birebir eğitim almasakta çok motive edici bir yanı var :) Güleryüzlülüğü ve emekleri için çok teşekkürler, çok faydalı bir eğitimdi.

Buse Azizoğlu
Buse Azizoğlu
05 Nisan 2020
5.0

Zeynep hoca çok tatlı ve dersleri gerçekten sıkılmadan ve etkili geçiyor. Kişinin bulunduğu konumdaki ve gelecek hayatındaki bir çok konuda kullanacağı güzel bilgiler veriyor. Muhteşem bir enerjisi var, iyi ki tanışma fırsatı yakaladık. Konsantrasyon üzerine bir sıkıntınız varsa mail üzerinden hiç sıkılmadan yorulmadan cevaplar verip çözüm önerileri sağlıyor. Yıllardır çözemediğim bir kaç sorunu onun sayesinde buldum. Her şey için çok teşekkür ederim hocam, sevgiyle kalın

Tüm Yorumlar