Close
Mobil Menu Bars

Zeynep Kayrak

Pazarlama İletişimi Yöneticisi

Eğitim Bilgileri

 • Kocaeli Üniversitesi - Gazetecilik

İş Deneyimleri

 • TRT - Pazarlama Müdürü
 • Medyavizyon Film ve Eğlence - Pazarlama İletişimi Müdürü
 • FCBRAM Dijital Reklam Ajansı - Marka Yöneticisi
 • Acun Medya - Editör

Yetkinlikler

 • Takım Yönetimi 
 • Marka Yönetimi 
 • Müşteri İlişkileri 
 • Medya İlişkileri
 • Pazarlama Stratejisi
 • Dijital ve Sosyal Medya 
Değerlendirmeler(29)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

HÜSEYİN TAŞLIÇUKUR
HÜSEYİN TAŞLIÇUKUR
23 Mayıs 2020
5.0

Akıcı dili, konuya hakimiyeti, sorulan sorulara verdiği örneklemeli cevapları ve de sürekli araştırmacı kimliği ile ön plana çıkan eğitmen Zeynep Hanım'a emekleri için teşekkür ediyorum. Herşeyden önce ders bitsin diye süre dolduranlardan değil, karşı tarafa kesinlikle birşeyler öğretip faydalı olma çabasındadır.

Yasemin Güzelcan
21 Mayıs 2020
5.0

Çok keyifli ve eğitici bir eğitim süreci tamamladım. Zeynep Hoca oldukça eğlenceli ve akıcı bir şekilde anlatımıyla eğitimi keyifli bir hale getirdi. İlgisi ve desteği için teşekkür ederim.

Deniz Tok
16 Mayıs 2020
5.0

Hayatımda aldığım en öğretici ve en keyifli derslerden biriydi.Zeynep hoca bilgilerini bize detaylı ve ilgi çekici bir şekilde aktarmayı başardı.Bu güzel eğitim için teşekkür ederim.

Damla Ak
16 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocamız, hem dijital hem de geleneksel pazarlama konularına çok hakim olmasının yanı sıra; işini çok seven, bildiklerini öğrencilerine aktarmak için durmadan çabalayan biri. Ayrıca; dur durak bilmeden okuyup araştırdığı, pazarlamadaki yenilikleri sürekli takip ettiği için bizi popüler reklam yöntemlerinden de haberdar etmekte bir harika! Diğer taraftan, öğrencileriyle iletişimi ve ders boyunca hiç düşmeyen olumlu enerjisi öğrencilerin dersten kopmamasını sağlıyor. Hepimizin derse örneklerle, yorumlarla katılmasını sağladığı için de interaktif eğitimde çok başarılı. Dilerim, enstitümüzde nice farklı eğitimler verir, biz de hevesli öğrencileri olarak ilgi çekici dersleri onun eşliğinde öğrenmeye devam edebiliriz.

Gizem Kündür
16 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi, Zeynep Hoca'nın konuyu ve örnekleri anlatım tarzı gerçekten çok akılda kalıcı ve keyifliydi. Umarım başka derslerde de görebiliriz Zeynep hocamızı.

Neslihan Doğan
Neslihan Doğan
15 Mayıs 2020
1.0

Eğitim boyunca hiç sıkılmadan dinlediğim,tatlı gülüşü, içten samimiyeti ile bizleri aydınlatan, akıcı uslübu ile dikkati üzerinde toplayan değerli Zenep Hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim..

Umutcan Bozkurt
14 Mayıs 2020
5.0

Harika bir pazarlama iletişimi eğitimi aldım. Eğitmenin enerjisi ve örnekleme anlatış tarzı ile çok verimli bir dersti.

Melisa Buse ÇÖRTLEK
Melisa Buse ÇÖRTLEK
14 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocam ile 4 gün boyunca harika bir eğitim gerçekleştirdik. Zaman su gibi akıp geçti. Hocamızın başka eğitimlerde vermesini istiyorum.Her şey için çok teşekkürler.

Seda Gök
Seda Gök
03 Mayıs 2020
5.0

Zeynep hoca bizlerin derslere katılım göstermesini sağlayan , bizler dinleyen , soru olunca anlayana kadar anlatan , hep destek veren muazzam bir eğitimci. Teşekkürler emekleriniz için.

Begüm Kılıççı
02 Mayıs 2020
5.0

Kesinlikle akıcı, güzel örneklerle açıklayıcı ve keyifli bir anlatımla ders anlatımı var. Zeynep Hoca’dan aldığım bu eğitimden çok memnun kaldım.

Nevra Sever
Nevra Sever
01 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocayı dinleyen bir daha dinlemek istiyor gerçekten. Dersler çok keyifli anlaşılır ve akıcı geçiyor. Dersi o kadar günlük hayatta uyarlanabilir şekilde anlatıyor ki gerçekten bu dersten çıktıktan sonra her şeye pazarlamacı gözüyle bakar oluyorsunuz. Emeğinize sağlık hocam. Teşekkürler.

Mehmet ümit
Mehmet ümit
09 Nisan 2020
4.0

İş hayatım da bu güne kadar çok eğitim aldım ancak Zeynep hocadan aldığım bu eğitim çok faydalı oldu bildiğim ve unuttuğum bence en önemlisi bildiklerimi günümüz pazarlama tekniklerine nasıl uyduracağımı öğrendim. Aynı üniversiteden mezunuz buda çok hoşuma gitti.emeğinize sağlık Zeynep hocam.

Çağla Deniz Arslan
Çağla Deniz Arslan
06 Nisan 2020
5.0

Online derslere katılamadım sonradan videoları izledim. Hocanın ders anlatım şekli, verdiği örnekler konuyu çok net anlamanızı sağlıyor. Videoları dikkatlice izleyerek sınavı da geçtim. Teşekkürler Zeynep hocam

İpek Kökmen
İpek Kökmen
06 Nisan 2020
5.0

Zeynep hocam gerçekten işinin hakkını veren bir eğitimci. Gerek samimiyetiyle gerek dersi anlatış biçimi ve örnekleriyle harika bir eğitim oldu benim için. Umarım farklı eğitimlerde de ondan ders alma imkanım olur.

Muhammet Coşkun
06 Nisan 2020
5.0

Zeynep hocanın eğitimleri çok akıcı ve anlatım şekli çok güzel

Anıl Yazıcıoğlu
06 Nisan 2020
5.0

İşini özveriyle yapan bir eğitmen, tekrardan teşekkürler kalite bir eğitim için.

ömer Faruk Ateş
ömer Faruk Ateş
06 Nisan 2020
5.0

Dersi anlatış bakımından olsun verdiği örnekler olsun yaptığı işi sevdiği ve yetkinliğinden yararlanılması gereken bir eğitmen.

Büşra Güler
05 Nisan 2020
5.0

çok keyifli ve akıcı bir eğitim oluyor. ilgisi olan herkese tavsiye ederim.

Nazlı özçelik
03 Nisan 2020
5.0

Zeynep hocadan mutlaka ders alın :)

çağla Daşcı
çağla Daşcı
02 Nisan 2020
5.0

Mesleğimde kendimi geliştirmek ve yeni yetkinlikler kazanma anlamında Zeynep Hoca'nın dersi çok faydalı oldu. Aynı üniversite ve fakülte mezunu olmamız ve hocanın geçmiş deneyimleri de dersini tercih etme nedenlerim arasındaydı. Farklı online eğitimler de verirse keyifle katılmak isterim.

Ferda ötücü
26 Şubat 2020
5.0

Kendisinin eğitimine katıldıktan sonra tüm eğitimleri alma isteği doğdu bende çok keyifli ders aldım. Bir eğitime daha kayıt oldum umarım Zeynep Hanım'ın ki kadar keyifli olur

Tuba Can
12 Ocak 2020
5.0

Ders anlatış biçimi açık ve anlaşılırdı. Konuları, çeşitli örneklerle anlatması, daha iyi anlamamı sağladı. Çok memnun kaldığım, keyifli bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

Tolgahan Karakaş
14 Aralık 2019
5.0

Anlatımı ve örneklendirmeleri gayet başarılı. Yaptığı işin hakkını gerçekten veriyor. Kendisine teşekkür ederim :)

Şenay Ağzıtemiz
13 Aralık 2019
5.0

Ders gayet açıklayıcı ve uygulamalı anlatımlarla verildi. Bu platformda aldığım en keyifli eğitimdi. Teşekkürler.

Kübra Aksoy
Kübra Aksoy
11 Aralık 2019
5.0

Çok güzel örnekler veriyor Zeynep hoca derste. Hiç sıkılmadan ders akıyor faydalı bir şekilde.

Zeynep Yılmaz
03 Kasım 2019
5.0

Tecrübeli olmak ayrı, bilgilerini aktarmak apayrı... Enerjisi , ders anlatımı ,hep canlıydı. Teşekkürler...

Beyza Sezgin
Beyza Sezgin
01 Kasım 2019
5.0

Hocamız ve ders çok eğlenceli, aktif ve yaralı geçti. Çok zevk aldığım bir dersti. Hem hocamızın anlatışı çok iyi, akıcı hem de dersin içeriği çok kaliteliydi. Herkese tavsiye ederim.

Nazlı Nur Bilgücü
06 Ekim 2019
5.0

Hocamızı çok beğendim anlatımı çok güzel öğrencilerle iletişimi harika başka eğitimler vermesini çok isterim sayesinde pazarlama yı çok iyi anladım

Begüm Büber
04 Ekim 2019
5.0

Sayın hocamız sayesinde Pazarlama ilişkilerinin tümüne hakim oldum.Dersi anlatışı, içerisinde verdiği örnekler çok kalıcılık sağladı.

Tüm Yorumlar