Close
Mobil Menu Bars

Zeynep Kayrak

Pazarlama İletişimi Yöneticisi

Eğitim Bilgileri

 • Kocaeli Üniversitesi - Gazetecilik

İş Deneyimleri

 • MISTCO - Pazarlama İletişim Müdürü
 • TRT - Pazarlama Müdürü
 • Medyavizyon Film ve Eğlence - Pazarlama İletişimi Müdürü
 • FCBRAM Dijital Reklam Ajansı - Marka Yöneticisi
 • Acun Medya - Editör

Yetkinlikler

 • Takım Yönetimi 
 • Marka Yönetimi 
 • Müşteri İlişkileri 
 • Medya İlişkileri
 • Pazarlama Stratejisi
 • Dijital ve Sosyal Medya 
Değerlendirmeler(63)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ayışığı Alsat
04 Ekim 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi. Zeynep hocamıza çok teşekkür ederim, iyi ki yollarımız kesişmiş...

Dilara Erel
28 Eylül 2020
5.0

Keşke başka eğitimler verse dediğim bir eğitimci, dinlemek çok zevkli, sesi huzur verici ve sınava çalışmak istediğiniz bir ders deneyimi yaşıyorsunuz.

Büşra Gazez
20 Eylül 2020
5.0

Hocam sizden çok şey öğrendim, çok teşekkür ederim her şey için.

Mehmet Koç
07 Eylül 2020
5.0

Hocamızın verdiği Pazarlama İletişimi Eğitimi hem eğlenceli hem de bilgilendiriciydi. Kendisine bu güzel kurs için teşekkür ediyorum.

Kemal Tan Vardarlı
06 Eylül 2020
5.0

Kendisinden aldığım Pazarlama İletişimi Eğitimi, hem bilgilendirici hem de çok keyifliydi. Çok teşekkür ederim.

Müge Aksakal
Müge Aksakal
06 Eylül 2020
5.0

Pazarlama İletişimi Eğitimi'ni kesinlikle ilgisi olanlara tavsiye ediyorum. Hocamız çok tatlı, çok ilgili birisi. Daha önce enstitüde aldığım hiçbir eğitimden bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. Bir kez daha çok teşekkür ederim emeklerinden dolayı. Anlatımı, sunumu, verdiği bilgiler ve örnekler, hikayeleriyle dersi zevkli hale getiriyor.

Erdem Bilge
06 Eylül 2020
5.0

Gerçekten derslerden zevk aldım keşke daha uzun dönemli bir eğitim olsa gerçekten katılmak isterdim, teşekkürler.

Savaş Can
04 Eylül 2020
5.0

Hocamıza çok teşekkür ederiz. Verdigi bilgiler ve öğrencilerine göstermiş olduğu ilgi, alaka için...

Zümrüt Yapar
Zümrüt Yapar
04 Eylül 2020
5.0

Anlatımı, sunumu, gerekse içten ve samimi tavrı, güzel hikayeleri ile pazarlamanın ince ayrıntılarını öğrenebileceğiniz samimi ve içten bir kişilik.

Sinan Yurtkulu
08 Ağustos 2020
4.0

Güzel ve akıcı diksiyonu ile sizi yakalıyor.Satış ile Pazarlama arasındaki farkı ortaya koyuyor. Sempatik ve enerji dolu bir yetenek. Açıklama yapsa da çok fazla ingilizce terim kullanması kulağımızı tırmalıyor. Dahil olduğunuz ortamdan koparıyor. Onu dinlerken Pazarlama alt yapınız olması şart Herşeye rağmen dersten keyif aldım. Teşekkürler Zeynep Hanım yolunuz ve bahtınız açık olsun

Havva Koyuncuoğlu
Havva Koyuncuoğlu
20 Temmuz 2020
5.0

Derslere canlı olarak katılamadığım ama sonuna kadar hepsini izledim. Hocamızın anlatımı, örnekleri, sunumu o kadar etkiliydiki hocamız sayesinde reklamalar bakış açım fazlasıyla değişti. Vizyonum reklam konusunda iyi düzeyde gelişti. Hocamıza katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Eğitime katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. :)

Berkay Parlak
20 Temmuz 2020
5.0

Gerek anlatımı gerekse içten ve samimi tavrı ile pazarlamanın ince ayrıntılarını öğrenebileceğiniz samimi ve içten bir insandır..

Merve Tahta
19 Temmuz 2020
5.0

Zeynep Hoca' nın anlatımı ve açıklayıcılığı çok iyiydi. Çok sıcakkanlı ve dürüst bir şekilde anlattı. İşinde iyi ve pazarlama konusunda bilgili olduğu çok açıktı. Dersten çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Murat TAŞTAN
19 Temmuz 2020
5.0

Güler yüzüyle dersin akışına sürekli renk kattı. Pozitif tutumlarıyla bizi derse bağladı. Konuşması ve güzel örnekleriyle bize dersi çok iyi şekilde anlattı ve sevdirdi. Umarım başka eğitimlerde de kendisini görebiliriz ve ondan daha fazla bilgi edinebiliriz.

Mızgin Karahan
19 Temmuz 2020
5.0

Hocaamızdan pazarlama iletişimi dersi aldım hem ders boyunca hemde ders dışında da yardımlarını esirgemeden bilgilerini bizimle paylaştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Ali Karabulut
Mehmet Ali Karabulut
16 Temmuz 2020
5.0

Akıcı canlı dinamik pozitif. anlaşılır konu anlatımı yerinde akılda iz bırakan anlatım ve örnekler, Dinleyici kopmuyor anlatımdan, aksine katılımı sağlayan çekicilik viral. Konu pekiştiren kaynak önerileri oluyor. Fazlasıyla ilgili, anlatıcı olduğu kadar dinleyici ve cevaplayıcı. İlk defa konu ile ilgili bir derse katılıyorum. Güzel bir çerçeve sunumla insana bir bakış veriyor. Çok teşekkür ederim. Derslerine tekrar tekrar katılım isteğimi belirtmek isterim. Umarım başka eğitimlerle deneyimlerinden fazlaca yararlanabilme imkanımız olur. Sağlıcakla kalın hocam...

Pijan Kozay
16 Temmuz 2020
5.0

Zeynep hocamla pazarlama iletişimi eğitimiyle beraberdik gerçekten herşeyi çok iyi ve ayrıntısıyla anlattınız herşey için teşekkürler hocam ♥️

Berfin özmeral
Berfin özmeral
14 Temmuz 2020
5.0

Kendini dinletebilen ve motivasyonumuzu daima yüksek tutabilen hocamızın dersi gayet dinamik,bol örneklerle ve bizlere sunmuş olduğunuz dizi, film, kitap önerilerinizle daha çok bilgiyi pekiştirme fırsatını sunduğunuz için hocama teşekkürlerimi iletiyorum.İyi ki varsınız hocam :)

Mira Eren
02 Temmuz 2020
5.0

Bir eğitim bu anca bu kadar kolay, anlaşılır,verimli ve bu kadar keyifli ola bilirdi. Öğrencilerle kurduğu bağ, yorumları kaçirmadan her kese yetişmesi, anlatma dili, verdiği eğitimden aldığı haz mükemmeldi. Hazırladığı kolay anlaşılır ve bir o kadarda bilgi dolu sunumlarda çok verimli oldu. Başka eğitimi olsa seve seve katılırdım. Teşekkürler hocam. Iyıkı varsınız

Oğuzhan Kalkan
Oğuzhan Kalkan
02 Temmuz 2020
5.0

Yalın, akıcı ve güzel anlatıma sahip bir hocamız. Hangi dersi veriyor olursa olsun dinleyip de anlamayacağınız bir şey olacağına düşünmüyorum. Zaten kendileri de buna izin vermez :)

Ezgi Turan
21 Haziran 2020
5.0

Zeynep Hoca, bir çok akılda kalıcı örnekle, öğrencileriyle kurduğu açık ve samimi iletişimiyle benim bu eğitimi keyif alarak tamamlamamı sağladı. Buradan aldığım ilk online eğitimde gerçekten işini titizlikle yapan, dinleyicilerin öğrenmesi için güncel örnek ve görsellerle anlatımını zenginleştiren bir eğitimciye denk gelmiş olmaktan çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Umuyorum ki burada başka eğitimler de verir.

Engin Işık
Engin Işık
20 Haziran 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'ne girip dersine katıldığım ilk eğitmen... Buraya olan ilgimi arttırdı Zeynep Hanım nedeni ise derslerini interaktif bir şekilde sunması konulara merak uyandırması, ders süresinden bağımsız öğrencilerine vakit ayırıp sorularını dinlemesi bunlara cevaplar sunması. bunlar benim için çok değerli teşekkür ederim bu kaliteyi bize sağladığı için.

Osman Berk Karaoğlan
Osman Berk Karaoğlan
20 Haziran 2020
5.0

Zeynep Hoca'dan Pazarlama İletişim Eğitimi aldım. Pazarlamaya dair pek bilgisi olmayan fakat bu departmana ilgisi olan ve ileride yolunun bir şekilde kesişeceğini düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim. Pazarlama iletişimin temellerini, kullanılan yöntemleri, iletişim kanallarını ve daha bir çok temel bilgiyi çok doğru seçilmiş ve eşleştirilmiş örneklerle kavradık. Hocanın gerek hazırladığı sunumlar, gerek akıcı anlatım tarzı sayesinde eğitim çok hızlı geçti, nasıl bittiğini bile anlayamadık. Samimi yaklaşımı ve bize kattığı değerli bilgiler için Zeynep Hocama teşekkürlerimi iletiyorum.

Neslihan Demirel
19 Haziran 2020
5.0

Pazarlamaya dair hiçbir bilgim olmamasına rağmen derslerde gerek ders anlatımıyla gerekse örnekleriyle çok önemli bilgiler verdi ve katkı sağladı.Çok samimi ve tatlı dilliydi. Verimli bir dersti çok memnun kaldım .Teşekkür ediyorum.

Leyla Pınar
18 Haziran 2020
5.0

Zeynep hoca, öğrencileriyle arasındaki iletişime verdiği önem ve sorulara verdiği detaylı yanıtlarıyla çok verimli bir eğitim süreci yaşamamı sağladı. Derslerdeki enerjik anlatımı ve konu hakkında detaylı ve bolca verdiği örnekler harikaydı. Bu platformda aldığım eğitimler arasında en sevdiklerimden oldu. Zeynep hocayı farklı eğitimlerde de görmek dileğiyle... Her şey için çok teşekkürler.

Yağızcan Türkelli
18 Haziran 2020
5.0

Gayet akıcı, anlaşılır ve bilgi dolu konuşuyor hocamız, teşekkür ediyorum kendisine

Serkan Aydın
Serkan Aydın
09 Haziran 2020
5.0

Zeynep Hanım pazarlama konusunda uzmanlığı aşmış birisi olarak aldığım eğitim beni çok etkiledi teşekkür ederim.

Onur Can Kirlibal
09 Haziran 2020
5.0

Pazarlama konusunda ki deneyimleri ve etkili sunumu ile dersi akıcı kılan Zeynep hocamızın derslerini takip etmek bir zevkti samimi ve içten anlatımı teşekkürler hocam 😊😊

Nihal çiçek
08 Haziran 2020
5.0

Son derece akıcı ve bol örnekle anlatılan çok keyifli bir eğitimdi. Emeklerinize sağlık Zeynep Hocam inşallah başka eğitimlerde tekrar görüşmek üzere

Betül özçelik
07 Haziran 2020
5.0

Keyifli bir o kadar da eğitici bir eğitimdi. Zeynep Hoca’nın örnekleri ve hikayeleri sayesinde tüm bilgileri hafızama kazıdım. Çok teşekkür ederim Zeynep Hocam😊

Ali Akçin
Ali Akçin
07 Haziran 2020
5.0

Bol ve akılda kalıcı örneklerle keyifli bir eğitimdi.

Erenay Nişancı
Erenay Nişancı
06 Haziran 2020
5.0

Ders ders olalı bu kadar zevkli ve öğretici olmamıştı :) Teşekkürler Zeynep Hocam, emeğiniz paha biçilemez

İrem Çağlar
04 Haziran 2020
5.0

İlk eğitimimdi, o kadar keyif aldım, o kadar ufkum genişledi ki anlatamam. Zeynep hocam iyi ki varsınız.. Bizlere kattığınız her bilgi için çok teşekkür ederiz. Umarım yeni dersleriniz de olur. Hepsine katılmak isteriz..

Turgay Osmanoğlu
Turgay Osmanoğlu
04 Haziran 2020
5.0

Keyifli, eğlenceli ve güzel örneklerle süslendirilmiş dersleri ile çok şey kattığını kesinlikle söyleyebilirim. Bizlere kattıkları için teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dilerim.

HÜSEYİN TAŞLIÇUKUR
HÜSEYİN TAŞLIÇUKUR
23 Mayıs 2020
5.0

Akıcı dili, konuya hakimiyeti, sorulan sorulara verdiği örneklemeli cevapları ve de sürekli araştırmacı kimliği ile ön plana çıkan eğitmen Zeynep Hanım'a emekleri için teşekkür ediyorum. Herşeyden önce ders bitsin diye süre dolduranlardan değil, karşı tarafa kesinlikle birşeyler öğretip faydalı olma çabasındadır.

Yasemin Güzelcan
21 Mayıs 2020
5.0

Çok keyifli ve eğitici bir eğitim süreci tamamladım. Zeynep Hoca oldukça eğlenceli ve akıcı bir şekilde anlatımıyla eğitimi keyifli bir hale getirdi. İlgisi ve desteği için teşekkür ederim.

Deniz Tok
16 Mayıs 2020
5.0

Hayatımda aldığım en öğretici ve en keyifli derslerden biriydi.Zeynep hoca bilgilerini bize detaylı ve ilgi çekici bir şekilde aktarmayı başardı.Bu güzel eğitim için teşekkür ederim.

Damla Ak
16 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocamız, hem dijital hem de geleneksel pazarlama konularına çok hakim olmasının yanı sıra; işini çok seven, bildiklerini öğrencilerine aktarmak için durmadan çabalayan biri. Ayrıca; dur durak bilmeden okuyup araştırdığı, pazarlamadaki yenilikleri sürekli takip ettiği için bizi popüler reklam yöntemlerinden de haberdar etmekte bir harika! Diğer taraftan, öğrencileriyle iletişimi ve ders boyunca hiç düşmeyen olumlu enerjisi öğrencilerin dersten kopmamasını sağlıyor. Hepimizin derse örneklerle, yorumlarla katılmasını sağladığı için de interaktif eğitimde çok başarılı. Dilerim, enstitümüzde nice farklı eğitimler verir, biz de hevesli öğrencileri olarak ilgi çekici dersleri onun eşliğinde öğrenmeye devam edebiliriz.

Gizem Kündür
16 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi, Zeynep Hoca'nın konuyu ve örnekleri anlatım tarzı gerçekten çok akılda kalıcı ve keyifliydi. Umarım başka derslerde de görebiliriz Zeynep hocamızı.

Neslihan Doğan
Neslihan Doğan
15 Mayıs 2020
1.0

Eğitim boyunca hiç sıkılmadan dinlediğim,tatlı gülüşü, içten samimiyeti ile bizleri aydınlatan, akıcı uslübu ile dikkati üzerinde toplayan değerli Zenep Hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim..

Umutcan Bozkurt
14 Mayıs 2020
5.0

Harika bir pazarlama iletişimi eğitimi aldım. Eğitmenin enerjisi ve örnekleme anlatış tarzı ile çok verimli bir dersti.

Melisa Buse ÇÖRTLEK
Melisa Buse ÇÖRTLEK
14 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocam ile 4 gün boyunca harika bir eğitim gerçekleştirdik. Zaman su gibi akıp geçti. Hocamızın başka eğitimlerde vermesini istiyorum.Her şey için çok teşekkürler.

Seda Gök
Seda Gök
03 Mayıs 2020
5.0

Zeynep hoca bizlerin derslere katılım göstermesini sağlayan , bizler dinleyen , soru olunca anlayana kadar anlatan , hep destek veren muazzam bir eğitimci. Teşekkürler emekleriniz için.

Begüm Kılıççı
02 Mayıs 2020
5.0

Kesinlikle akıcı, güzel örneklerle açıklayıcı ve keyifli bir anlatımla ders anlatımı var. Zeynep Hoca’dan aldığım bu eğitimden çok memnun kaldım.

Nevra Sever
Nevra Sever
01 Mayıs 2020
5.0

Zeynep Hocayı dinleyen bir daha dinlemek istiyor gerçekten. Dersler çok keyifli anlaşılır ve akıcı geçiyor. Dersi o kadar günlük hayatta uyarlanabilir şekilde anlatıyor ki gerçekten bu dersten çıktıktan sonra her şeye pazarlamacı gözüyle bakar oluyorsunuz. Emeğinize sağlık hocam. Teşekkürler.

Mehmet ümit
Mehmet ümit
09 Nisan 2020
4.0

İş hayatım da bu güne kadar çok eğitim aldım ancak Zeynep hocadan aldığım bu eğitim çok faydalı oldu bildiğim ve unuttuğum bence en önemlisi bildiklerimi günümüz pazarlama tekniklerine nasıl uyduracağımı öğrendim. Aynı üniversiteden mezunuz buda çok hoşuma gitti.emeğinize sağlık Zeynep hocam.

Çağla Deniz Arslan
Çağla Deniz Arslan
06 Nisan 2020
5.0

Online derslere katılamadım sonradan videoları izledim. Hocanın ders anlatım şekli, verdiği örnekler konuyu çok net anlamanızı sağlıyor. Videoları dikkatlice izleyerek sınavı da geçtim. Teşekkürler Zeynep hocam

İpek Kökmen
İpek Kökmen
06 Nisan 2020
5.0

Zeynep hocam gerçekten işinin hakkını veren bir eğitimci. Gerek samimiyetiyle gerek dersi anlatış biçimi ve örnekleriyle harika bir eğitim oldu benim için. Umarım farklı eğitimlerde de ondan ders alma imkanım olur.

Muhammet Coşkun
06 Nisan 2020
5.0

Zeynep hocanın eğitimleri çok akıcı ve anlatım şekli çok güzel

Anıl Yazıcıoğlu
06 Nisan 2020
5.0

İşini özveriyle yapan bir eğitmen, tekrardan teşekkürler kalite bir eğitim için.

Ömer Faruk Ateş
ömer Faruk Ateş
06 Nisan 2020
5.0

Dersi anlatış bakımından olsun verdiği örnekler olsun yaptığı işi sevdiği ve yetkinliğinden yararlanılması gereken bir eğitmen.

Büşra Güler
05 Nisan 2020
5.0

çok keyifli ve akıcı bir eğitim oluyor. ilgisi olan herkese tavsiye ederim.

Nazlı özçelik
03 Nisan 2020
5.0

Zeynep hocadan mutlaka ders alın :)

çağla Daşcı
çağla Daşcı
02 Nisan 2020
5.0

Mesleğimde kendimi geliştirmek ve yeni yetkinlikler kazanma anlamında Zeynep Hoca'nın dersi çok faydalı oldu. Aynı üniversite ve fakülte mezunu olmamız ve hocanın geçmiş deneyimleri de dersini tercih etme nedenlerim arasındaydı. Farklı online eğitimler de verirse keyifle katılmak isterim.

Ferda ötücü
26 Şubat 2020
5.0

Kendisinin eğitimine katıldıktan sonra tüm eğitimleri alma isteği doğdu bende çok keyifli ders aldım. Bir eğitime daha kayıt oldum umarım Zeynep Hanım'ın ki kadar keyifli olur

Tuba Can
12 Ocak 2020
5.0

Ders anlatış biçimi açık ve anlaşılırdı. Konuları, çeşitli örneklerle anlatması, daha iyi anlamamı sağladı. Çok memnun kaldığım, keyifli bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

Tolgahan Karakaş
14 Aralık 2019
5.0

Anlatımı ve örneklendirmeleri gayet başarılı. Yaptığı işin hakkını gerçekten veriyor. Kendisine teşekkür ederim :)

Şenay Ağzıtemiz
13 Aralık 2019
5.0

Ders gayet açıklayıcı ve uygulamalı anlatımlarla verildi. Bu platformda aldığım en keyifli eğitimdi. Teşekkürler.

Kübra Aksoy
Kübra Aksoy
11 Aralık 2019
5.0

Çok güzel örnekler veriyor Zeynep hoca derste. Hiç sıkılmadan ders akıyor faydalı bir şekilde.

Zeynep Yılmaz
03 Kasım 2019
5.0

Tecrübeli olmak ayrı, bilgilerini aktarmak apayrı... Enerjisi , ders anlatımı ,hep canlıydı. Teşekkürler...

Beyza Sezgin
Beyza Sezgin
01 Kasım 2019
5.0

Hocamız ve ders çok eğlenceli, aktif ve yaralı geçti. Çok zevk aldığım bir dersti. Hem hocamızın anlatışı çok iyi, akıcı hem de dersin içeriği çok kaliteliydi. Herkese tavsiye ederim.

Nazlı Nur Bilgücü
06 Ekim 2019
5.0

Hocamızı çok beğendim anlatımı çok güzel öğrencilerle iletişimi harika başka eğitimler vermesini çok isterim sayesinde pazarlama yı çok iyi anladım

Begüm Büber
04 Ekim 2019
5.0

Sayın hocamız sayesinde Pazarlama ilişkilerinin tümüne hakim oldum.Dersi anlatışı, içerisinde verdiği örnekler çok kalıcılık sağladı.

Tüm Yorumlar