Close
Mobil Menu Bars

Umut Orhan Ecer

Eğitmen ve Girişimci

2014 yılında Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İşletme Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamlayarak eğitim hayatına devam etti. Üniversite eğitimleri dışında enerji yönetimi, proje yönetimi, problem çözme alanlarında çeşitli eğitim ve etkinliklere katılarak sertifikalar aldı. Yaratıcılık ve düşünmeye duyduğu özel ilgi nedeniyle iş ve eğitim hayatında pratik olarak kullanımlarına dair araştırmalar yapmaktadır. Dünyanın önde gelen firmalarındaki çalışanlara ve bazı okullarda ders olarak öğretilen düşünme teknikleri konusunda eğitimler vermektedir. Lisans eğitimi sırasında erasmus programını kazanarak bir dönem yurt dışında eğitim almıştır. İyi düzeyde ingilizce konuşabilmektedir. İş hayatına özel bir firmada proje mühendisi olarak başlamıştır. Çalıştığı sürede müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik geliştirdiği bir proje fikri çalıştığı firma tarafından uygulamaya alınmıştır. 2018'de enerji verimliliği ve enerji yönetimi alanlarında mesleki eğitimler alarak Enerji Yöneticisi sertifikasını almaya hak kazanmıştır. İzmir'de yaşamaktadır ve düşünme yöntemlerinin öğretilmesi konusundaki çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlendirmeler(5)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Babek Ismayilov
12 Temmuz 2019
5.0

derslerimiz cok guzel gecti. Konuya hakim ve cok sade dil kullanarak ders anlatti. derslerimiz cok verimli oldu

Berke Uluşan
08 Mayıs 2019
5.0

Merhaba Sayın Umut Hocam veUmut Hocamın eğitimini olacak arkadaşlar; Öncelikle değerli Umut Hocama teşekkürlerimi sunmak istiyorum ve değerlendirmeme başlıyorum. Gerek öğrencilerin her biriyle kurduğu ikili iletişimi, gerek powerpoint sunumu ile bize verdiği netlik ve ipuçları ile, gerek ise sempatisi ile tam öğretmenlik ve arkadaş dengesini tutturmuş ve hayatıma katkıda bulunmuş ve çok bariz belli kendini gelişime adamış birisinden ders alacaksınız. Saygılarımla; Berke ULUŞAN :)

Gulsah Kestane
30 Mart 2019
5.0

Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Ali Koray Özgüçlü
Ali Koray Özgüçlü
05 Mart 2019
4.0

İş Hayatında bulunan herkesin hatta gündelik hayatımızda da kullanabileceğimiz "Altı Şapkalı Düşünme Tekniği" eğitimi açık, anlaşılır ve örneklerle pekiştirerek anlatan Sayın Umut Orhan Ecer Eğitmenime teşekkür ederim. Hayatımızda eğitim ve öğrenme duygusu eksik olmasın...

Gülşen Yegin
Gülşen Yegin
01 Ocak 2019
5.0

Açık ve net bir anlatımdı. Zorlanmadan konu hayata geçirilebilir detaylara yer verildi.

Tüm Yorumlar