Close
Mobil Menu Bars

Umut Orhan Ecer

Eğitmen ve Girişimci

2014 yılında Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İşletme Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamlayarak eğitim hayatına devam etti. Üniversite eğitimleri dışında enerji yönetimi, proje yönetimi, problem çözme alanlarında çeşitli eğitim ve etkinliklere katılarak sertifikalar aldı. Yaratıcılık ve düşünmeye duyduğu özel ilgi nedeniyle iş ve eğitim hayatında pratik olarak kullanımlarına dair araştırmalar yapmaktadır. Dünyanın önde gelen firmalarındaki çalışanlara ve bazı okullarda ders olarak öğretilen düşünme teknikleri konusunda eğitimler vermektedir. Lisans eğitimi sırasında erasmus programını kazanarak bir dönem yurt dışında eğitim almıştır. İyi düzeyde ingilizce konuşabilmektedir. İş hayatına özel bir firmada proje mühendisi olarak başlamıştır. Çalıştığı sürede müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik geliştirdiği bir proje fikri çalıştığı firma tarafından uygulamaya alınmıştır. 2018'de enerji verimliliği ve enerji yönetimi alanlarında mesleki eğitimler alarak Enerji Yöneticisi sertifikasını almaya hak kazanmıştır. İzmir'de yaşamaktadır ve düşünme yöntemlerinin öğretilmesi konusundaki çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlendirmeler(16)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Semin Ayral
11 Ağustos 2020
5.0

Umut Hocamdan girişimcilik ve değer yaratma dersi alıyorum. Konusuna hakimiyeti, akıcı anlatımı ve güzel örnekleri için teşekkür ederim.

Umut Erdoğan
12 Temmuz 2020
5.0

Umut Hoca'dan Yaratıcı Düşünme Ve İnovasyon dersi aldım ve gerçekten başarılı anlatımı,anlatımındaki bol örnekleriyle dersi çok keyifli bir şekilde dinledim öğrettikleri, kattıkları kesinlikle hayatınızda işe yarayacaktır. Verilen eğitim için Eğitmen Umut Orhan Ecer hocama ve İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür ediyorum. Düşünmeden kayıt yapabilirsiniz arkadaşlar, düşününce yine kayıt yapmış olacaksınız zaten :) bırakın Umut hoca size yaratıcı düşündürsün :)

Bahadir Poyraz
Bahadir Poyraz
10 Temmuz 2020
5.0

Yaratıcı düşünme teknikleri ve inovasyon eğitimin Umut hocamdan aldım.İlk defa duyduğum ilginç bilgiler edindim.Hocamızın bir özelliği de anlatacağı konuya olan odaklanmasını ve hakimiyetini kaybetmeden hemen hemen herkesin sorusuna ve yorumuna anlık cevap vermesidir.

Semiha Barut
12 Haziran 2020
5.0

İlk online eğitime Eğitmen Umut Orhan Ecer ile başladım. İletişimde olduğu ağındaki etkileşiminin farkında olup, eğitimi aktarımında bir sonraki cümleyi dinlememiz de etkili bir anlatımı vardır. Verdiği tüm eğitimleri tavsiye ederim.

Ecem Nur Eraslan
Ecem Nur Eraslan
08 Haziran 2020
5.0

Hayatında hep yeni bilgiler ile varolmak isteyenler için ve en önemlisi " bu bilgi ne işime yarar ki ?" diye düşünmeden kendini Umut Orhan Ecer hocamız gibi anlatanların derslerine bırakırsa, asla pişman olmaz.❤Bu sitede ilk katıldığım eğitimdi , sitenin her hocası ayrı harika.🌺

Zeynep Ipek Gençten
Zeynep Ipek Gençten
22 Mayıs 2020
5.0

Halkla İlişkiler Eğitmeni Gülşen hanımın yönlendirmesi ile harika bir eğitim deneyimi yaşadım, oldukça faydalı bir eğitim, herkese tavsiye ederim

İlknur  Mutlu
İlknur Mutlu
10 Mayıs 2020
5.0

Değerli hocamız Umut Orhan Ecer hocaya öğrettiği güzel bilgiler sayesinde teşekkür ediyorum hayata daha güzel bakarak başarılarının devamı diliyorum👏🎈💐

Vesile Siyam
Vesile Siyam
27 Nisan 2020
5.0

Dersi eğlenceli ve öğretici kılan bir anlatım. Başarılar dilerim.

Selda Kayikçi
25 Nisan 2020
5.0

Bu evde geçirdiğimiz zamanı katkılarıyla verimli hale getiren hocamıza sonsuz teşekkürler. Onun sayesinde hayata rengarenk şapkalarla bakıyorum :)

Mine Yılmaz
12 Nisan 2020
5.0

Değerli bilgilerini bizlerle paylaşan Umut Orhan beye teşekkür eder, başarılarının daimi olmasını dilerim.

Melike Uymaz
12 Nisan 2020
5.0

Konusuna çok hakim ve net aktaran bir eğitmen.Konu hakkında bir fikrim olmasını sağladı.Başarılar dilerim.

Babek Ismayilov
12 Temmuz 2019
5.0

derslerimiz cok guzel gecti. Konuya hakim ve cok sade dil kullanarak ders anlatti. derslerimiz cok verimli oldu

Berke Uluşan
08 Mayıs 2019
5.0

Merhaba Sayın Umut Hocam veUmut Hocamın eğitimini olacak arkadaşlar; Öncelikle değerli Umut Hocama teşekkürlerimi sunmak istiyorum ve değerlendirmeme başlıyorum. Gerek öğrencilerin her biriyle kurduğu ikili iletişimi, gerek powerpoint sunumu ile bize verdiği netlik ve ipuçları ile, gerek ise sempatisi ile tam öğretmenlik ve arkadaş dengesini tutturmuş ve hayatıma katkıda bulunmuş ve çok bariz belli kendini gelişime adamış birisinden ders alacaksınız. Saygılarımla; Berke ULUŞAN :)

Gulsah Kestane
30 Mart 2019
5.0

Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Ali Koray Özgüçlü
Ali Koray Özgüçlü
05 Mart 2019
4.0

İş Hayatında bulunan herkesin hatta gündelik hayatımızda da kullanabileceğimiz "Altı Şapkalı Düşünme Tekniği" eğitimi açık, anlaşılır ve örneklerle pekiştirerek anlatan Sayın Umut Orhan Ecer Eğitmenime teşekkür ederim. Hayatımızda eğitim ve öğrenme duygusu eksik olmasın...

Gülşen Yegin
Gülşen Yegin
01 Ocak 2019
5.0

Açık ve net bir anlatımdı. Zorlanmadan konu hayata geçirilebilir detaylara yer verildi.

Tüm Yorumlar