Talat Ilgar

Talat Ilgar

Profesyonel Koç

Lefkoşa'da doğan Talat Ilgar, burada aldığı eğitimin ardından çalışmalarını ve kariyer hedeflerini yurtdışında da sürdürdü. Bir dönem İngiltere’de eğitim aldı. 2007 yılında birçok şirkete İş Danışmanı ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak danışmanlık yaptı. Uzun yıllar boyunca Karaca, Homend, Vestel, Renault gibi ulusal / uluslararası markalarda bölgesel pazarlama ve İK yönetimi süreçlerini yürüttü. 

Talat Ilgar insanların içindeki en iyiyi ortaya çıkarma yeteneğine sahip ilham verici bir koçtur. İnsanların yaşamın her alanında başarıya ulaşmalarını sağlayacak gizli potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olan bir vizyona sahiptir. 

Şirketlerin ve öğrencilerinin hedeflerine ulaşmalarına, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına ve başarılı bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için eğitimler düzenlemektedir. Ayrıca koçluk, NLP ile ilgili bilinç/bilinçaltı seminerlerine katılmış. Bilgi ve donanımlarını artırmış ve bu alanlarda 200 CCE kredisine sahiptir. Uluslararası alanda profesyonel bir deneyim elde etmiştir. Şu anda IIENSTITU’de Nörobilim ve Bilinçaltı eğitimleri vermektedir.

Devamını göster