Selin Oflaz Tapcı

  Eğitmen, Performans Pazarlaması Danışmanı

  Sosyal Medya Satın Alma Asistanı, Neodigital — 2012 - 2013 

  Markaların sosyal medya kampanya kurulumlarının, hedefleme detaylarının hazırlanması. Yayın sırasında hedefleme ve reklamlar üzerinde optimizasyon çalışmalarının yürütülmesi ve marka ekiplerine raporlanması. Google Arama Motoru kampanya kurgularının oluşturulması, yönetilmesi ve raporlanması

  Açık Arttırma Yöntemli Reklam Satın Alma Uzmanı, Neodigital —  Şubat 2013 - Şubat 2015

  Markaların açık arttırma tabanlı satın alma stratejilerinin oluşturulması. Yıllık bütçelerinin planlanması. Kampanya süreçlerinin yönetiminin ve performans analizlerinin gerçekleştirilmesi.

  Açık Arttırma Yöntemli Reklam Satın Alma Yöneticisi, Neodigital — Şubat 2015 - Mart 2016

  Markaların display reklam kampanyalarının programatik reklam teknolojileri üzerinden yönetilmesi. Mediamath, Adform, DBM gibi DSP teknolojilerinin yönetilmesi. Global hesap yöneticileri ile kampanyaların gelişimine yönelik iletişimin sürdürülmesi. Data şirketleri ile iletişimi kurarak, markalar özelinde detaylı hedef kitle segmentlerinin oluşturulması ve bu segmentlerin kampanya
  süreçlerinde kullanılması.

  Açık Arttırma Yöntemli Reklam Satın Alma Müdürü, Neodigital — Mart 2016 – Ağustos 2020 

  Markalar özelinde açık arttırma tabanlı tüm satın alma teknolojilerinin yönetilmesi. Yıllık iletişim planları doğrultusunda, bütçe planlamalarının ve kampanya stratejilerinin oluşturulması.
  Teknoloji tabanlı hedefleme sistemlerinin iletişim süreçlerindeki entegrasyonu, yönetimi ve analiz raporlarının oluşturulması. Teknoloji tabanlı sistemlerin (Facebook, Instagram, Twitter,
  Adform, DBM vb…) ilgili hesap yöneticileri ile iletişimin sürdürülmesi. Sektöre özel, lokasyona özel analizler oluşturulması ve marka ekiplerinin bu yönde bilgilendirilmesi.

  Programatik Medya Eğitmeni & Performans Pazarlaması Danışmanı —Ağustos 2020 – (devam)

  Programatik reklamcılık ve açık arttırma usulü satın alma teknolojileri ile ilgili eğitimlerin verilmesi, kampanya yönetim süreçlerinde edinilen tecrübelerin paylaşımı. Markalara özel performans pazarlaması ile ilgili kampanya tratejilerinin çizilmesi, kampanya yönetim süreçlerine dahil olunması, ölçümleme tool’ları üzerinden data analizlerinin yapılması. 

  Verdiği Eğitimler

  Değerlendirmeler(3)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ahter Özsoy
  Ahter Özsoy
  11 Mart 2021
  5.0

  Altyapınız olmasa da eğitimin sonunda işinizi yapabilecek yetkinliğine ulaşmış olarak eğitimi bitiriyorsunuz. Emeğinize sağlık.

  Bilge Şen
  Bilge Şen
  19 Aralık 2020
  5.0

  Emeğinize sağlık hocam. Canlı derslere katılamasam da videolardan keyifle takip ettim ve çok fazla şey öğrendim. Her şey için çok teşekkürler. Umarım başka derslerinizi de görebiliriz :)

  Deniz Usman
  18 Aralık 2020
  5.0

  Kendisini iyi yetiştirmiş kaliteli bir kişi. Konusuna hakim güler yüzlü. İlgi alanınıza giriyorsa almanızı tavsiye ederim.