Close
Mobil Menu Bars

Pınar Alpacar

Çevre Mühendisi - A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Yönetim Sistemleri “Baş Denetçi” ve “Baş Denetçi Eğitmeni” sertifikalarına sahip olarak yönetim sistemlerine ait 1.taraf, 2.taraf, 3.taraf ve sosyal uygunluk denetimlerinin yürütülmesi,taşeron/tedarikçi uyum gözetimlerinin yapılması ; personel bilincinin arttırılması yönünde şirket içi ve şirket dışı eğitimlerin şirkete uygun olarak hazırlanması ve gerçekleştirilmesi görevlerini yerine getirdi.

Yönetim Sistemleri kurulumu ve belgelendirimi ile ilgili tüm faaliyetleri yürütmek,gerekli koordinasyonları sağlamak görevlerini üstlendi. Bu süreçlerdeki en önemli yetkinliği ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda eğitimler ve sistem yönetimi hizmet planlamaları tasarlayabiliyor olmasıdır.

ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001 Denetçi ve Teknik Uzmanı , Çevre Görevlisi, A Sınıfı İGU , Danışman ve Eğitmen olarak yönetim sistemleri mevzuat gereklilikleri uygunluk durum tespiti ve yasal şartların yerine getirilmesi; sistemlerin kurulumu , işletimi ve denetimi süreçlerinde görev almaya devam etmektedir.

Verdiği Eğitimler

Değerlendirmeler(1)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Sümeyye Öcal
Sümeyye ÖCAL
13 Ekim 2018
5.0

Anlaşılır anlatıma sahip bir eğitmen :)