N. Eylül Barlaser

SMMM - Eğitmen

1985 yılında Manisa'da doğdum. Dış Ticaret Lise öğrenimini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu Pazarlama Bölümünü birincilikle bitirdim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakiltesinden mezun oldum. Celal Bayar Üniversitesi'nde 1 yıl İngilizce Eğitimi aldım.

Öğrenim ve iş hayatıma devam edebilmek için İstanbul'a yerleştim. Danış Grup firmasında çalışırken Muhsebe ve Finans alanındaki tecrübelerimi taçlandırmak için 2012 yılında SMMM ruhsatını almaya karar verdim. Bu süreçte Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim alanında Tezli Yüksek Lisansımı tamamladım.

Aynı zamanda Okan Üniversitesi Muhasebe ve Denetim alanında Doktora eğitimindeki ders aşamasını tamamlamış bulunmaktayım. Yetkinliklerim; Kısmen UFRS alanı, Maliyet Muhasebesi (Tez konum), Muhasebe Denetimi, Finans, İSO Kalite İç Denetimi, Genel Muhasebe., Mali Tablo Analizleri... Ayrıca Microsoft Ofis Programları, LOGO, ETA, MİKRO, ORKA,ZİRVE muhasebe programlarına hakimim. Muhasebe, Vergi ve İşletme alanında Bilirkişi unvanım bulunmaktadır. Şuan SMMM ve Muhasebe Eğitmeniyim. Şirket tecrübemin yanı sıra, muhasebe bürosu tecrübemde bulunmaktadır.

Değerlendirmeler
Suat Fındık
07.Kasım.2018

Başarılı bir eğitmen