Kübra Kalaycı

Eğitmen - Çevirmen

Atılım Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü 3,5 yılda tamamlamıştır. Özel bir kurumda İngilizce öğretmenliği yapmıştır. Öğretmenlikten sonra tercümanlığa başlayan eğitmenimiz genel, teknik, tıp ve akademik alanlarda çeviri yapmaktadır. Sınav İngilizcesi, konuşma, makale yazma gibi ileri seviye İngilizce konularında ders vermeye devam etmektedir. İngilizceye ek olarak Fransızca da bilmektedir.

Değerlendirmeler
Kübra Kurt
13.Temmuz.2019

öğretmeye hevesi olan dinamik bir eğitimci konu anlatımları her seviyeden katılımcılar için kolay anlaşılabilir aynı zamanda önemli noktaları vurgulayan gözden kaçırmayan bir eğitmen teşekkür ediyorum katkıları için

ömer Aydoğan
13.Temmuz.2019

Ders anlatma isteği dinleyene de aynen geçiyor. Gayet kaliteli bir eğitmen

Rüveyda Sarıkaya
13.Temmuz.2019

Hocamızın enerjisi çok güzel derse katılmamız için bizi destekleyici tavırları var ve çok sempatik. Dersi anlatırken asla sıkılmıyorsunuz. Herkese hitap edecek tarzda anlatımı var. Diksiyonu çok iyi. Bizler için kitap film dizi önerileri yapması da öğrenmemizi desteklediğini gösteriyor. Kısacası çok iyi bir eğitmen bütün derslerini sıkılmadan dinledim. Çok teşekkür ediyorum umarım b seviyesinde görüşebiliriz:)))