Close
Mobil Menu Bars

Gonca Erkmen Çapkın

Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

Değerlendirmeler(113)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Berivan Öztürk
20 Ekim 2020
5.0

Derslerini severek dinleyeceğiniz bir hoca.

Neslihan Sari
19 Ekim 2020
5.0

Çok değerli bir öğretmen kesinlikle sizden çok şey öğreneceğiz.

Ayşegül Demir
18 Ekim 2020
5.0

Kıymetli hocam Gonca Erkmen Çapkın'la tanıştığım için çok şanslıyım. Herkes muhakkak kendisiyle tanışmalı, kendisinden öğreneceğiniz çok şey var :)

Sibel Keyvanoğlu
16 Ekim 2020
5.0

Eğitimlerinden hem çok şey öğreneceğiniz hemde çok eğlenceli bir ders geçireceğiniz bir hoca. Bir kere katıldın mı keşke daha çok eğitim verse diyeceksiniz :)

Hande Memiş
16 Ekim 2020
5.0

Derslere katılırken hem eğlenip hem bilgileniyoruz çok teşekkür ederim :)

Nesrin Karakaya
15 Ekim 2020
5.0

Enerjisiyle size enerji katan bir hoca. Derse herkesin katılmasını tavsiye ederim. Ben çok keyif aldım. Teşekküler Gonca hocam...

Aliye Ceren Kenber
Ceren Kenber
15 Ekim 2020
5.0

Enerjinize hayran kaldım. Derslerinizi sıkılmadan, zevk ile dinledim. Benim için çok verimli geçti. Teşekkürler.

Şebnem Aydın
04 Ekim 2020
5.0

Hocam, dört eğitiminizede katıldım. Harikasınız. Çok teşekkür ederim.

Senem Tural
28 Eylül 2020
5.0

Bu derslere bu kadar yakışan bir öğretmen daha önce görmedim mükemmel anlatım.

Büşra Gazez
20 Eylül 2020
5.0

Hocam sizden çok şey öğrendim, çok teşekkür ederim her şey için.

Eylem Naile Soylu
Eylem Naile Soylu
07 Eylül 2020
5.0

Gonca Erkmen Çapkın'ın verdiği eğitim çok verimliydi. Ancak, hasta olduğum için sertifika sınavından güzel bir puan alamadım bu sebeple. Olsun, bir daha ki sefere inşallah. Teşekkürler hocam.😇

Turgay Şeren
06 Eylül 2020
5.0

Gonca Erkmen'in tüm eğitimlerini tavsiye ederim. Çok keyifli ders anlatıyor. Çok teşekkür ederim.

Saadet Orak
Saadet Orak
23 Ağustos 2020
5.0

Geçen sene Diksiyon eğitimi almıştım Gonca hocamdan sertifikamı da aldım sayesinde. Dersleri gayet keyifli ve anlatımı çok akıcı. Gonca hocam çok teşekkür ederim, sayenizde işe alımlarda puanım +1 fazla olacak :)

Berfin Bilgeç
10 Ağustos 2020
5.0

Diksiyon eğitiminde aslında günlük hayatta yanlış bildiğim birçok şeyi akılda kalacak ve detaylı bir şekilde bana doğrusunu öğrettiği için Gonca hocama çok teşekkür ederim.

şefika Kaya
09 Ağustos 2020
5.0

Gonca Öğretmenimin iki eğitimine katıldım. Öyle samimi ve içten ders anlatıyor ki,kendimi sınıf ortamında gibi hissettim. Diğer eğitimlerine de katılacağım. Bilginize, emeğinize ve gönlünüze sağlık. Çok teşekkür ederim. Sizden eğitim almakla kendimi çok şanslı görüyorum.

Narmina Novokhatskaya
Narmina Novokhatskaya
02 Ağustos 2020
5.0

İnanılmaz bir enerji,kendisinin bir eğitime katıldıktan sonra bütün eğitimlerine katılmaya karar verdim. Çok samimi ve ilgili. Herkesin sorusuna yanıt vererek çok keyifli ders işlemekte. Hayran oldum kendisine kısaca :)

Nesrin Ayvaz
27 Temmuz 2020
5.0

Sevgili Eğitmenimiz Gonca Hanım'ın samimi , içten ve sevgi dolu ders anlatımları bilgisi ile çok verimli eğitimler aldım.Bizlere sağlamış olduğu katkı için çok çok teşekkürler.

Deniz DUR
17 Temmuz 2020
5.0

Sevecen, samimi, dobra ... Birden fazla ders aldım, çok hoca tanıdım ancak böyle tatlı, içten bir hoca bu enstitüde tek bence. Donanımlı ve değerli bir insan, çok teşekkür ederim :)

Emel Çavuşoğlu
Emel Çavuşoğlu
12 Temmuz 2020
5.0

Her eğitimin de lütfen bitmesin bu hafta dedim. Enerjisiyle dersleri dahada anlamlandıran canım hocam.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum Gonca hocamın eğitimlerini (:

Selma Kübra Yazal
08 Temmuz 2020
5.0

Etkili iletişim stratejileri ve beden dili dersini aldım gonca hocadan harika bir eğitmen, keşke daha önce alsaymışım diyorum eğer iş hayatınızda tecrübeniz yok ise ve yeni mezunsanız bu ders size büyük katkı sağlayacaktır. Hoca muhteşem iyi ve derslere canlı katılımınızda hocaya sorduğunuz sorulara yanıt alabiliyorsunuz ders gibi değil sohbet havasından öğreniyorsunuz sanki. Herkesin hayatında alması gereken bir ders ve herkesin hayatından bir kerede olsa geçmesi gereken bir eğitmen.

Recep Gökhan Bargan
Recep Gökhan Bargan
06 Temmuz 2020
5.0

Kesinlikle dakikaların nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. Dersleri o denli keyifli. Derslerinden ziyade genel anlamda pozitif oluşu, tüm bilgileri anında öğrenmenize yardımcı oluyor. Çok teşekkürler, hocam

Tuna Tijen Erturan
Tuna Tijen Erturan
06 Temmuz 2020
5.0

Katıldığım en keyifli ve en dolu dersti. Öğretmenimizin emeğine, yüreğine, diline sağlık. Her şey için milyonlarca kere teşekkürler.

Deniz Güyer
05 Temmuz 2020
5.0

Gonca hocamın Doğru ve Etkili Konuşma Teknikleri dersine katıldım. Çok faydalı bir eğitimdi benim için. Sevgili hocamızın dersi gerçekten çok keyifli, öyle ki, kaçırdığım canlı dersler için gerçekten büyük üzüntü duydum. Kendisinin diğer derslerine de mutlaka katılacağım. Görgü kuralları eğitimine kaydoldum bile :) Katılmayı düşünenlere de kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine de teşekkür ediyor, buradan sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Sait Murat Aksu
03 Temmuz 2020
5.0

Şimdiye kadar aldığım eğitimlerin EN iyisi.Ders saati gelsin diye bekliyorsunuz,sıkılmıyorsunuz,eğlenceli,dinamik,pozitif,keyifli ve daha birçok şey.Kendisine ve enstitüye çok teşekkür ediyorum ki bizleri böyle güzel bir eğitimciyle buluşturdukları için.Bütün eğitimlerine gözüm kapalı kayıt oldum.Hadi sizler de hiç tereddüt etmeden hemen kayıt olun.Hocam BİTANESİNİZ

Gevher Aktaş
22 Haziran 2020
5.0

Kendisinin iki kursuna katıldım. Çok keyifli ve bilgilendiriciydi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Tuğçe Varol
Tuğçe Varol
20 Haziran 2020
5.0

Kesinlikle son derece icten, samimi,eglenceli. Muhtesem egitmenlerden.

Mehmet Uğur Gökdemir
19 Haziran 2020
5.0

Etkili iletişim ve görgü kurallarını aldım Gonca hocamızın bütün derslerini tavsiye ederim emeğiniz için teşekkürler

Neşe Büyükkalender
Neşe Büyükkalender
08 Haziran 2020
3.0

Eğlenceli bir anlatım tarzı olmasına rağmen kullandığı slaytlar oldukça demodeydi. İçerik olarak da doyurucu bulmadım, geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ayşe Nur Anniak
07 Haziran 2020
5.0

Etkili iletişim ve beden dili eğitime katıldım kesinlikle harika bir eğitmen ve dersleri çok eğlenceli. Asla sıkılmıyorsunuz, samimi ve içten bir ders anlatımı var. Her şey için teşekkürler hocam.

Hüseyin KIRCA
Hüseyin KIRCA
06 Haziran 2020
5.0

Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili eğitimi aldım çok memnun kaldım kişisel gelişim için son derece yarar sağlayacak bir eğitim. Gonca hoca muhteşem çok eğlenceli bir kişilik her şey için teşekkürler.

Safiye Betül Arda
18 Mayıs 2020
5.0

Gonca Hanım'ın iki eğitime de katıldım.Ders anlatışı, hakimiyeti her soruya samimi ve içten olarak cevap vermesi süperdi. Muhteşemsiniz, teşekkürler

Mukaddes ülker çetin
18 Mayıs 2020
5.0

Etkili iletişim stratejileri ve beden dili eğitimini aldım çok memnun kaldım yakın zamanda da diksiyon eğitimim var.Kişisel gelişim için çok yarar sağlayacak programlar ,herkese tavsiye ediyorum.Gonca Erkmen Çapkın hocanın da anlatımı akıcı ve sıcak.

Dilan Geçgel Yardım
17 Mayıs 2020
5.0

Gonca hocanın öyle keyifli, doyurucu ve samimi dersleri var ki saatlerce onun dersinde kalsam sıkılmam karantinadan. Teşekkürler

Pınar çağlayan
16 Mayıs 2020
5.0

İki eğitimini de zevkle ve hayranlıkla dinledim .Alanında çok başarılı teşekkür ediyorum.

Nadire Kale Başar
15 Mayıs 2020
5.0

Gayet verimli ve keyifli geçen bir eğitim süreciydi.Teşekkürler.

Hande Ant
09 Mayıs 2020
5.0

İki eğitime de katıldım, çok keyifli ve faydalı eğitimler olmasının yanında, zamanın nasıl geçtiğini de farketmedim. Teşekkürler.

Reyhan Demirdal
Reyhan Demirdal
07 Mayıs 2020
5.0

Dinlemekten bıkmayacağınız ve her dersini iple cekeceğiniz bir anlatıma sahip.

Neslihan Ilhan
02 Mayıs 2020
5.0

Gonca Hoca nın iki eğitimine de katıldım, çok faydalıydı ikisi de, dersler online olmasına rağmen çok eğlenceliydi ve doğal bi ortam vardı

Edanur Günhan
01 Mayıs 2020
5.0

Mükemmel bir eğitmen eğlenceli bir eğitim. Bütün eğitimlerini takip edeceğim, herkese de öneriyorum :)

Bahattin Sayur
01 Mayıs 2020
5.0

Gonca Hanımın eğitiminden fazlasıyla memnun kaldım ve bundan sonra eğitmen olarak vereceği tüm eğitimlere kesinlikle katılacağım. Teşekkürler.

Müge Kanatli
19 Nisan 2020
5.0

Gonca Hocamın sesini duymak için akşam ders saatlerini iple çektim, çok verimli keyifli bir hafta geçirdim:)

Nazlı Bat
Nazlı Bat
05 Nisan 2020
5.0

Gonca Hanımın dersleri inanılmaz eğlenceli geçiyordu. Çok samimi olması ve her soruya titizlikle cevap vermesi gerçekten çok değerli. İyi ki sizden ders alma şanım oldu. Ekibe teşekkür ederim.

Dilek Söbütay
05 Nisan 2020
5.0

Gonca Hoca'dan Etkili İletişim ve Stratejileri ve Beden Dili eğitimini aldım. Ders anlatış tavrı, derse hakimiyeti çok güzeldi. Derste klasik olarak monoton gitmiyoruz. yeri geldi güzel sohbeti ile keyifli dakikalar geçirdik hocamızla. Teşekkür ederiz Gonca Hocam.

Elif Büşra Savaş
Elif Büşra Savaş
05 Nisan 2020
5.0

Gonca hocam çok kaliteli ve iyi bir öğretici , sayesinde Diksiyon Eğitimi Sertifika Sınavında 100 aldım. Hemen Etkili İletişim Eğitimine de kaydoldum. Muhteşemsiniz, teşekkürler hocam.

Nesimi Aydeniz
05 Nisan 2020
5.0

Gonca hocam, harika bir dersti her şey için teşekkür ederim.

Züleyha Doğrusöz
Züleyha Doğrusöz
05 Nisan 2020
5.0

Gonca hanımın Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili egitimi çok keyifliydi.Kendisine tatlı sohbeti ve güler yüzü için çok teşekkür ediyorum.

Dilan Aydın
04 Nisan 2020
5.0

İyi bir eğitim ve iyi bir eğitimci :)

Fırat Yüksel
Fırat Yüksel
03 Nisan 2020
5.0

Gonca hanımdan iki ders aldım. Yüksek enerjisi ve iletişim becerilerine şahit olup kendisine hayran kalmamak elde değil. Konulara hakimiyeti sayesinde sorulan soruların hiçbirini cevapsız bırakmıyor. Eğlenceli anlatım tekniği ile konuların tam olarak anlaşılmasını sağlıyor. Kendisine çok teşekkür ediyor ve gelecekteki farklı konulardaki eğitimlerini dört gözle bekliyorum.

Zeynep Acayir
03 Nisan 2020
5.0

Gonca hocamız çok cana yakın ve her sorumuzu ayrıntılı bir şekilde cevaplandıran bir eğitmen. Bize kattıkları için kendisine çok teşekkür ederim. Verdiği tüm kurslara katılmayı düşünüyorum. :)

Dilan Aydın
03 Nisan 2020
5.0

Çok iyi ve güzel bir eğitiminiz var. Gonca hanım çok iyi ve bilgili bir eğitmen :)

Büşra Doğdu
02 Nisan 2020
5.0

Gonca hocanın Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili egitimine katıldım. Çok güzel ve çok keyifliydi. Kendisinin hoş sohbetiyle dersin nasıl geçtiğini bile anlayamadım. Size teşekkür ederim.

Ecem çabuk
Ecem çabuk
02 Nisan 2020
5.0

Bilgili, samimi, her soruya cevap veren çok tatlı bir hoca. Her şey için teşekkürler. Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili eğitimi çok öğretici ve faydalıydı.

Emre Karavaizoğlu
Emre Karavaizoğlu
01 Nisan 2020
5.0

Gonca hanımdan ders aldığım için çok şanslı hissediyorum. Daha fazla eğitim istiyoruz Gonca hanımdan.

Ruhan Zülfikar
Ruhan Zülfikar
21 Mart 2020
5.0

Gonca hn. Diksiyon eğitimine katıldım. Inanılmaz pozitif, aktif ve destekleyici. Kendisine sorulan het soruya yanıt veren , tek tek herkese yarışmaya çalışan eğitmenimiz. Tek kelime ile MUHTEŞEM.bu egitimim biter bitmez, Gonca hn. Derslerinden başka ne alabilirim diyerek sitede ki diğer derslerine de kayıt yaptırdım.çok teşekkür ederiz. Gonca hn iyi ki iyi ki sizi tanımışız. Bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için tekrar tekrar teşekkür ederiz.sevgiyle kalın.gülen yüzünüz hiç eksilmesin.

Mehmet Can Çetiner
16 Mart 2020
5.0

Gonca hocanın iki dersini de aktif olarak katıldım ve çok şey öğrendim. Gözünüz kapalı şekilde katılabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ediyorum, kendisine de çokça teşekkürlerimi sunuyorum.

İşın Bayraktar
İşın Bayraktar
01 Mart 2020
5.0

Enstitüden ilk aldığım ders yaklaşık bir yıldır buralarda olmamı sağladı. Gonca hanım'ın tüm eğitimlerini aldım. Alanında uzman, son derece pozitif ve verici bir insan kendisi. Şiddetle tavsiye ederim :)

Volkan Selimağaoğlu
25 Şubat 2020
5.0

Gonca Hn.'ın derslere olan hakimiyeti, kişi üzerinde geleceğini etkileyen ufuklar açması, bilgi birikimiyle umut ve motivasyon aşılaması sebebiyle derslerden çok fazla verim aldığımı ve memnun kaldığımı belirtmek istiyorum ve de herkese tavsiye ediyorum...

Irfan Turan
09 Şubat 2020
5.0

Bizi böyle işinin ehli ve başarılı hocalarla tanıştırdığınız için sizlere minnettarız. Gonca Hocam öğrencilerin derse katılımını sağlayarak olsun dersi her ayrıntısına kadar işleyerek olsun mükemmel bir anlatıma sahip. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Nergis Duyar
10 Ocak 2020
5.0

Gonca hocam ne yazık ki derslerinize canlı katılamasamda hem akabinde izledim :) Dersleriniz hem görsel hem işitsel hem de yazılı olarak son derce tatmin edici. Sıcak kanlı anlatımınız ve bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için şahsım adına çok ediyorum

önder Yildiz
önder Yildiz
10 Kasım 2019
5.0

Gonca Hanım çok sıcakkanlı, hâkim, anlatımı çok iyi bir eğitmen. Derslere hem yazılı hem de sözlü olarak katılabiliyorsunuz. Ne yazık ki canlı derslerine katılamadım; fakat hem güncel canlı derslerini hem de eski videolarını izledim. Mutlu oldum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Halime Kaya
Halime Kaya
25 Ekim 2019
5.0

Canlı derslerine katalamadığım fakat sonradan izlediğim videolarda kendisine hayranlığım her dakika artan çok değerli bir eğitmen. İyi ki varsınız. En yakın zamanda canlı dersinize katılmak istiyorum. Katkılarınızdan dolsyı çok teşekkür ederim :))

Dua Zehra Yasin
Zehra Yaşin
13 Ekim 2019
5.0

kişiliğinden de etkilendiğim hocalardan biri oldu kendisi. iyi ki tanıdım ..

Nahibe Kılıç
26 Eylül 2019
5.0

Gonca hoca çok iyi.

Mesude Bozkurt
20 Eylül 2019
5.0

Derse hakimiyetiniz, sınıfla iletişiminiz, düzeltirken kırıp dökmeden ince ayar verişiniz... Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Çok teşekkürler hocam.

Nuray Aslanoğlu
26 Ağustos 2019
5.0

Gonca hocam mükemmelsiniz. Dersler çok keyifli ve öğreticiydi. Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle...

Beyza Nur Akbal
Beyza Nur Akbal
26 Ağustos 2019
5.0

Kesinlikle ders almanız gereken bir hoca. Konuya hakimiyeti ve anlatış tarzı çok çok iyi. İki eğitimde bulunuyor burada sanırım ve okulda iletişim dersi almama rağmen o eğitime de katıldım çünkü Gonca Erkmen farkı... Teşekkürlerimi sunuyorum hocam.

Zümrüt Çağırmak
Zümrüt çağırmak
28 Temmuz 2019
5.0

kesinlikle harika bir hocamız , bende bıraktığı iz unutulmaz .

Merve çelebi
26 Temmuz 2019
5.0

Canım hocam :) Eğitimleriniz ve anlatımınız bir harika.. Herşey için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle,

Hamza Aslan
Hamza Aslan
29 Haziran 2019
5.0

O güzel insanlar atlarına binip gittiler. Gonca hocamız o atlarına binip giden güzel insanlarımızın izini bizlere hatırlatıyor, yaşatıyor. Güzelliğin, erdemin ve güzel yaşamaya dair her şeyin örnek hocası diyebiliriz . Dersten fazlasınız bekleyenlerde bugünümüz böyle geçti . Teşekkür ederim ??

Zeynep Kılınç
14 Haziran 2019
5.0

Süper zevkli geçen dersler yaptık. Kısa zamanda çok şey öğrendim. Gonca Hocanın tüm derslerini alacağım.

Ebru Soyal
14 Haziran 2019
5.0

Canlı derslere katılamadım ama sonrasında hepsini izledim gerçekten enerjisi güzel biri

Hasibe Görgel
Hasibe Görgel
10 Haziran 2019
5.0

Gonca Erkmen hocam ağzınıza sağlık. Bizler için her ayrıntıyı tane tane açıkladınız. Emeğiniz için teşekkürler.

Emel Atahan
27 Mayıs 2019
5.0

Oldukça verimli ve eğlenceli geçti. Teşekkür ederim

Merve Yavuz
Merve Yavuz
13 Mayıs 2019
5.0

Teşekkürler hocam. Dersiniz çok verimli geçti. ?

Nuray Erdin Yumurtaci
12 Mayıs 2019
5.0

Değerli eğitmenimiz Gonca Erkmen, ders anlatımınız çok eğlenceli ve öğreticiydi. Bize verdiğiniz eğitim ve emek için teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dilerim.

Gülistan çelik Kebapci
15 Nisan 2019
5.0

Harika ders anlatımı için teşekkür ediyorum kendisine:)

Müjgan İcoz
Müjgan Icoz
11 Nisan 2019
5.0

Çok kibar,tatlı ve eğlenceli bir hocamızdır kendisi. Dersler çok esprili ve güzel geçiyor. Bana kattıkları için kendisine çok teşekkür ediyorum :)

Sema Aslan
31 Mart 2019
5.0

Çok güzel anlaşılır ve sıkmayan anlatımınızla bana kattıklarınız için çok teşekkür ederim:)) kattığınız

Bayram Ekim
Bayram Ekim
28 Mart 2019
5.0

Hocam emeğinize sağlık ?

Musa Sarıkaya
Musa Sarikaya
18 Mart 2019
5.0

Konfüçyus'ün, "Kelimeler doğru değilse, kavramlarda değildir." sözü bağlamında, kelimelerin doğru yazılıp, doğru söylenmesindeki bilgi birikimini, tecrübesini ve yeteneğini en üst kertede birleştirerek sunan Gonca Hoca'nın derslerine katılmak, iletişimde etkililikte fark yaratmanın temel şartlarından birisidir diyebilirim. Söz söylemenin, yazılanları olduğu gibi okumaktan ziyade bilgi gerektirdiğini, akıcı ve temiz ifadenin inceliklerini en çarpıcı ve etkili anlatımla aktaran Gonca Hoca'ya, müteşekkirim.

Selda Laçin
17 Mart 2019
5.0

Güler yüzlü sempatik ve samimi anlatımıyla bizlere verdiğiniz emeğiniz için teşekkürler..

Taha Işıklar
16 Mart 2019
5.0

teşekkürler

Zafer Cebeci
12 Mart 2019
5.0

iienstitü canlı ders video altyapısı nedeniyle kendi dönemimin videolarını izleyemiyorum fakat 25/2/2019 tarihli videosunu izledim. Müthiş bir motivasyon adeta konuları bilinçlerimize kazıdı. Hocadan ders almış olmayı ayrıcalık görüyorum, çünkü toplumumuzdan bîhaber değil verdiği örnekler ile günlük yaşantımızdan kareleri yansıtarak aklımızda konuların ve figürlerin kalıcılığını sağlıyor. İnşaAllah iienstitü bilgi işlem şu güncel videoları yüklerde başarımız için pekiştirici olur. Bu eğitimleri önemsiyorum. Kişinin en kârlı yatırımı kendisine yaptığı yatırım, çünkü yatırımın kaldırımı hayatınıza yansıyor... ;) Sevgiler...

Dilek Kıran
06 Mart 2019
5.0

Gonca Hoca'dan diksiyon eğitimi aldım. çok tatlı, çok güzel, çok komik, çok eğlenceli. sınavdan da 97 almışım:) daha önce beden dili eğitimi almıştım ama sırf dersi O verecek diye tekrar kayıt oldum. çok teşekkürler...

Buse Busra Yüksel
01 Mart 2019
5.0

En sevdiğim öğretmen modeli.Tatlı ve eğitim konusunda ciddi.Emeği için teşekkürler :)

Ayşenur Yılmaz
01 Mart 2019
5.0

Enstitünizden aldığım üçüncü eğitim ve alacağım daha iki eğitim var şimdilik.11 yıllık profesyonel meslek hayatı olan bir Türkçe öğretmeniyim. Gonca Hanım’ın bilgisine, olması gerektiği kadar olan otoritesine,sorulan her soruya doğru ve doyurucu bilgi vermesine ,tatlılığına,mükemmel yönlendirmelerine hayran kaldım gerçekten. Sizin nezdinizde önce eğitmenimi sonra böyle Harika bir hocayı bizlerle tanıştırdığınız için sizleri tebrik ediyorum. Sırf Gonca Hanım var diye hiç aklımda yokken beden dili kursuna da yazıldım. Tebrikler ...

Gül Kaymak
28 Şubat 2019
5.0

harika bir dersti çok teşekkür ederim hocam

Melike şane
17 Şubat 2019
5.0

Gonca hocadan öğrendiğim çok şey var hem enstitüye bize böyle imkanlar sağladığı için hem de Gonca hocaya bize bu kadar iyi bir eğitim verdiği için teşekkür ediyorum

Pınar Berkman
17 Şubat 2019
5.0

Gonca hanımdan Diksiyon eğitimi aldım. Önemli bilgiler öğrendim. Dersi çok keyifli. Türkçe'yi doğru konuşabilmek için gerekli.

Hanife Kam
Hanife Kam
17 Şubat 2019
5.0

Tanidigim icin cok memnunum. Tek kelime ile muthis.

Deniz Doğan
Deniz Doğan
16 Şubat 2019
5.0

Gonca hocamın muhteşem enerjisi ile dolu dolu bir hafta geçirdik. Tatlı dilli hocamızdan pek çok şey öğrendik. Bilgilerinden yararlandık. Çok teşekkür ederiz Gonca hocam size ve İİENSTİTÜ'ye bize bu imkanı sağladığınız için.

Fatime Ağgez
13 Şubat 2019
5.0

Herkese tavsiye ederim. Doğru bildiğimiz yanlışları öğreniyoruz. Çok faydalı bir eğitim. iienstitu'nde teşekkürler.:)

Arzu Kurt
Arzu Kurt
04 Şubat 2019
5.0

Gonca Hanım'ın etkili iletişim stratejileri ve beden dili eğitimini aldım, diksiyon egitimiyle devam edeceğim. Kendisinin alandaki uzmanlığını fark etmemek mümkün değil. Kendisine teşekkür ediyorum.

Neşe Gezici
Neşe Gezici
04 Şubat 2019
5.0

ders anlatışı, güleryüzlülüğü, anlayışı mükemmel bir egitmen olduğunu anlamamıza yetti. bize verdiği her bilgi için minnettarım. Gonca hoca hep var olsun. başarılarının devamını dilerim. sevgi ve saygı ile..

Olcay Aydin
Olcay Aydin
03 Şubat 2019
5.0

Son derece keyifli, eğitici dersler izledim. Olağanüstü başarılı öğretmenimizi yürekten kutluyorum. Emeği

Refiye Ela Demir
03 Şubat 2019
5.0

Akıcı ve esprili anlatım tarzıyla herkese hitap edebilen bir eğitmen geç tanıdığıma üzüldüm diyebilirim.

Nusret Duran
21 Ocak 2019
5.0

Çok teşekkür ederim, Katkılarınız için .

Nur Ipek önder Mert
17 Ocak 2019
5.0

Gonca Erkmen'den Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili eğitimi aldım. Kendisinin monoton olmayan, öğretici ve ilgili ders anlatımı sayesinde mesleki ve sosyal alandaki iletişim becerilerimi geliştireceğimi düşünüyorum. Eğitmeni kendine yakın, net ve samimi bulmak bence öğrenimde oldukça etkili... Benim için çok faydalı oldu. Her şey için çok teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanlarda diğer derslerini de alacağım.

ilknur Aras
16 Ocak 2019
5.0

ne kadar eksiklerimin olduğunu gösterdiniz hocam.ağzınıza sağlık..açıkçası sıkılacağımı düşünürken,bu kadar kaliteli ve verimli geçeceğini hayal etmemiştim ...

Habibe Adigüzel
06 Ocak 2019
5.0

Gonca Hanım'ın ilk diksiyon eğitimini aldım,çok memnun kaldım,onun için simdi de etkili iletişim eğitimini aldım,Başka eğitimlerini dört gözle bekliyorum.

Gülşen Yegin
Gülşen Yegin
01 Ocak 2019
5.0

Kusursuz bir eğitimdi. Teşekkür ederim. Gonca Erkmen' le bu platformda karşılaşmak paha biçilemez. Daha çok eğitim alanı olmalı.

Pinar Hotamiş
19 Aralık 2018
5.0

anlatımınız çok iyi teşekkürler.

Erden Yıldırım
Erden Yıldırım
06 Aralık 2018
5.0

Vermiş olduğunuz bu güzel eğitimden ve anlatma şeklinizden dolayı size çok teşekkür ederim.

Yağmur Kaçan
Yağmur KAÇAN
28 Ekim 2018
5.0

Başarılarınızın devamını dilerim

Yağmur Kaçan
Yağmur KAÇAN
28 Ekim 2018
5.0

Başarılarınızın devamını dilerim hocam

Zehra Erzen
25 Ekim 2018
5.0

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BU GÜZEL EĞİTİMDEN VE ANLATMA ŞEKLİNİZDEN DOLAYISİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM HERKESE TAVSİYE EDERİM.....

Dilan Temürer
Dilan Temürer
15 Ekim 2018
5.0

Bütün emekleriniz için teşekkür ederim gonca hocam

Ömer Ayaz
Ömer Ayaz
28 Eylül 2018
5.0

Emeklerinize sağlık gonca hcm

Büşra Çalkın
Büşra çalkın
23 Temmuz 2018
5.0

Çok teşekkür ederim,Katkılarınız için .

Yasemin Yıldız
23 Temmuz 2018
5.0

Derslerine hevesle katılabileceğiniz ,eğlenceli, sıradışı , kendine özgü anlatımıyla fark yaratan ,doğru bildiğimiz yanlışları öğretiyor Mutlaka katılmanızı tavsiye ediyorum.

Aysu Özdemir
20 Temmuz 2018
5.0

Ben eğitimden ve eğitmenimden çok memnun kaldım. Kendisine ve sisteminize çok teşekkür ederim :)

Sena Nur Oruç
Sena Nur Oruç
20 Temmuz 2018
5.0

Gayet eğlenceli ve derse insanı çeken bir yapıya sahip. Girdiğim 3 dersten büyük bir zevk aldım. Gayet başarılı. Sayenizde bir çok şey öğrendim. Teşekkürler :)

Tüm Yorumlar