Gonca Erkmen Çapkın

Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

Değerlendirmeler(127)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Serap Ergin
10 Ocak 2021
5.0

Kattıklarınız için teşekkür ederim Gonca Hanım.

Tuğçe Vural
08 Ocak 2021
5.0

Bugün son dersimizi işledik dersler nasıl geçti anlamadım gonca hoca çok bilgili ve işince gerçekten uzman bir hoca en önemlisi öğrencileriyle nasıl iletişim kurulması gerektiğini çok iyi biliyor teşekkür ederim hocam

Saide Benay Temel
Saide Benay Akçil
06 Ocak 2021
5.0

Canım hocam biricik hocam ❤️❤️ Eğitmenlere girip gonca hocamın verdiği kurslara bakıp aralarından seçiyorum 🤣 anlatımı eğlencesi akıcılığı tatlı mı tatlı 🍫 🍭

Öykü Arpacı
26 Aralık 2020
5.0

Çok ama çok tatlı bir hocamız, dersleri de bir o kadar zevkliydi, sıkmadan ve akıcı bir şekilde anlatımı vardı. Diksiyon eğitimi dersini aldım, bizlere de okuma yaptırarak eksiklerimizi görmemize yardımcı oldu. Mümkün olduğunca diğer eğitimlerine de katılacağım. Teşekkürler Gonca hocam.

Emine Karaoğlu
26 Aralık 2020
5.0

Gerçekten çok samimi ve içten anlatıyor. Derslerin nasıl geçtiğinin farkında olmuyorsunuz. Çok çok başarılı ve eğlenceliydi, kesinlikle tavsiye ediyorum. Diğer eğitimlerine de katılacagım :)