Gonca Erkmen Çapkın

  Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

  1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

  Değerlendirmeler(144)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  İlhan Erener
  İlhan Erener
  14 Nisan 2021
  5.0

  Beğendik, tavsiye ederiz.

  Hasibe Eroğlu
  Hasibe Eroğlu
  07 Nisan 2021
  5.0

  Stres Yönetimi, Etkili İletişim Stratejileri ve Görgü Kuralları Eğitimi'ne girdim harika, tatlı.

  Berranur Tenk
  02 Nisan 2021
  5.0

  Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım. Enerjisi çok yüksek çok tatlı bir eğitmendir kendileri. En kısa zamanda diğer eğitimlerine de katılmayı planlıyorum.

  Mehtap Çelikkol
  08 Mart 2021
  5.0

  Empati ve iletişim Eğitimine katıldım Gonca Hanım'ın, müşthiş enerjik ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.

  Berçin Barut Eroğlu
  07 Mart 2021
  5.0

  Sevgili Gonca hanıma öncelikle çok teşekkür ediyorum keyifli akıcı ve anlaşılır bir eğitimdi. iyi ki kendisi ile yollarımız karşılaşmış