Gonca Erkmen Çapkın

Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

Değerlendirmeler(152)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Gülcihan Özkan
18 Haziran 2021
5.0

Kursunuza katılmak güzel bir deneyimdi.

Nuran Kalkan
08 Haziran 2021
5.0

Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Rabia Doğan Kavlak
Rabia Doğan Kavlak
30 Mayıs 2021
5.0

Katkılarınız için teşekkürler.

AYŞE ŞİŞMAN
AYŞE ŞİŞMAN
11 Mayıs 2021
5.0

Gonca hocam siz dünyanın 8. harikasısınız. 2 dersinizde kaydım var. Sırasıyla hepsine kayıt oluşturacağım ve herkese tavsiye ediyorum. Derslerdeki performansınız, yüksek enerjiniz bizlere de yansıyor. Çok çok teşekkür ediyorum. Bu arada aynı liseden mezun olmuşuz hocam. :))

İrem Polat
30 Nisan 2021
5.0

Her ne kadar ders tekrarlarından takip etme fırsatım olsa da Gonca hocanın enerjisi bir başka. :) Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili dersini aldım. Fakat hocamızın diğer eğitimlerine de katılacağım.