Gonca Erkmen Çapkın

Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

Evaluations(158)
Average Rating 5,0
UĞUR ÖZKURT
27 Mart 2022
5.0

Sn. Hocam; öncelikle eğitim videolarınızı 2x hızında izledim ve dinledim. Sesisiniz hem çok net anlaşılır olmasından dolayı sizlerin de işinizin üstadı olduğunuzu net bir şekilde ifade ediyor. Çok teşekkür eder, tüm yaşantınızın verdiği sıkıntıların tecrübesini bizlere ustalıkla aktarıp bizleri yetiştirdiğiniz için bu kısa sürede tekrar tekrar teşekkürler . Saygı ile... Uğur ÖZKURT

Nurcan Satar
Nurcan Satar
18 Ocak 2022
5.0

Kendisinin eğitimleri çok verimli geçiyor. Birkaç tane eğitim aldım Gonca hanımdan ve hepsinden memnun kaldım. Arkadaşlarıma dahi tavsiye etmişliğim var eğitimlerini.

Saniye Uraz
20 Ekim 2021
5.0

Anlatımı çok güzel,pozitif bir eğitmen.Derslere keyifle katıldım,teşekkürler

Merve Tuncer
Merve Tuncer
01 Ekim 2021
5.0

Çok sevecen ve tatlı dilli bir eğitimci. Fasih ve etkili bir konuşması var. Bakış açımı değiştirme ve insan ilişkilerine karşı tutumumda bana ilham verdi. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. :)

Ekin Kaya
Ekin Kaya
09 Eylül 2021
5.0

enstitüde enn sevdiğim hoca