Gonca Erkmen

Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

Değerlendirmeler
Nuray Aslanoğlu
26.Ağustos.2019

Gonca hocam mükemmelsiniz. Dersler çok keyifli ve öğreticiydi. Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle...

Beyza Nur Akbal
26.Ağustos.2019

Kesinlikle ders almanız gereken bir hoca. Konuya hakimiyeti ve anlatış tarzı çok çok iyi. İki eğitimde bulunuyor burada sanırım ve okulda iletişim dersi almama rağmen o eğitime de katıldım çünkü Gonca Erkmen farkı... Teşekkürlerimi sunuyorum hocam.

Zümrüt çağırmak
28.Temmuz.2019

kesinlikle harika bir hocamız , bende bıraktığı iz unutulmaz .