Gonca Erkmen

Kişisel Gelişim ve Diksiyon Uzmanı - Egitmen

1985 yılında İstanbul'da doğdu. Şehremini Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo-TV- Sinema Bölümünü bitirdi. 2002 yılında TRT Haber Merkezinde stajla başladığı iş yaşamına çeşitli radyo ve televizyon kanallarında editörlük, muhabirlik, sunuculuk ve haber spikerliği; dergilerde sayfa editörlüğü ve çevirmenlik; PR firmalarında medya yönetmenliği; birçok eğitim kurumunda diksiyon eğitmenliği ve çeşitli yayınevlerinde editör ve redaktör olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca bilen Erkmen; bir çocuk annesidir ve hâlen İstanbulda ikamet etmektedir.

Değerlendirmeler
önder Yildiz
10.Kasım.2019

Gonca Hanım çok sıcakkanlı, hâkim, anlatımı çok iyi bir eğitmen. Derslere hem yazılı hem de sözlü olarak katılabiliyorsunuz. Ne yazık ki canlı derslerine katılamadım; fakat hem güncel canlı derslerini hem de eski videolarını izledim. Mutlu oldum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Halime Kaya
25.Ekim.2019

Canlı derslerine katalamadığım fakat sonradan izlediğim videolarda kendisine hayranlığım her dakika artan çok değerli bir eğitmen. İyi ki varsınız. En yakın zamanda canlı dersinize katılmak istiyorum. Katkılarınızdan dolsyı çok teşekkür ederim :))

Zehra Yaşin
13.Ekim.2019

kişiliğinden de etkilendiğim hocalardan biri oldu kendisi. iyi ki tanıdım ..