Esra Aydın

İngilizce Öğretmeni, Eğitmen

Esra Aydın, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. ODTÜ'de English Language Teaching üzerine yüksek lisansını yapan Aydın, materyal geliştirme üzerine kendini geliştiriyor. 

Evaluations(12)
Average Rating 5,0
Semih Sabancı
Semih Sabancı
08 Şubat 2022
5.0

Esra Hoca işine saygılı, oldukça güler yüzlü ve pozitif bir insan. Bilgisini aktarmakta çok iyi olmasının yanında aynı zamanda çok iyi bir rehber olmayı da başarıyor. Kaynak seçiminde özenli davranıyor ve online eğitimin gerekliliklerini çok iyi yerine getiriyor. Öğrenme ve motivasyon anlamında öğrencisi olmaktan gayet memnun oldum. Kendisine çok teşekkür ederim. Eğitim hayatında başarılarının devamını dilerim.

Öznur  Demir
Öznur Demir
30 Aralık 2021
5.0

Esra Hocam müthiş biri. Çok keyifli ve verimli bir dönem geçirdim. Online eğitim bu kadar verimli olabilirdi. Tüm sorularımıza içtenlikle yanıtladınız. Eğitim içeriği basitten zora doğru dağılımı vardı. Bu nedenle beni çok fazla motive etti. Hocamızın tüm önerilerini uyguladım. Ciddi anlamda yol kaydettiğimi soru çözümlerinde görebiliyorum. Bir kez daha buradan da teşekkürler Esra hocam :)

Hakan Gökçe
Hakan Gökçe
07 Eylül 2021
5.0

Kursta 1 yıllık üyelik süremi tamamladım. Doğrudan amaca hizmet eden bir kurs. Ders dışında kullanmamız için yüklenen materyaller de çok kaliteli. Dersleri sıkılmadan takip ettim ve her soruma cevap alabildim. Bunda ders eğitmeni Esra Aydın hocanın ilgisinin ve konuya hakimiyetinin payı büyük. Kendisine ve enstitüye teşekkür ederim.

Dilek Özcanli
11 Şubat 2021
5.0

Esra Hoca, harika bir hoca. Kendisi, tüm kaynakları özenle seçip, bize ulaştırmak için eğitim sitesine yüklüyor. Yardımcı kitap almanıza gerek kalmıyor. Derslerde çok verici. Konuların anlaşılması için ve soru çözümlemelerinde çok yardımcı oluyor. İnsani değerleri yüksek. Dersleri zevkle takip ediyoruz. Esra Hocaya ve Enstitü'ye teşekkürler.

Özden Gül Ötker
10 Şubat 2021
5.0

Çok başarılı ve amacına uygun bir öğretim programı. Dersin eğitmeni konuya çok hakim, derse katılımı olan her öğrenci ile ilgili. Eğitim materyalleri, paylaşılan kaynaklar çok verimli. Bu kadar sınırlı bir zamanda tüm konu anlatımının çok efektif bir şekilde tamamlanmış olması, yüzlerce soru örneğinin incelenip, çözülebilmesi Esra hocanın başarısıdır diye düşünüyorum. Böylesi verimli bir eğitimi bizlere sunan Enstitü'ye ve Esra hocaya müteşekkirim.