Esra Aydın

İngilizce Öğretmeni, Eğitmen

Değerlendirmeler(10)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Hakan Gökçe
Hakan Gökçe
07 Eylül 2021
5.0

Kursta 1 yıllık üyelik süremi tamamladım. Doğrudan amaca hizmet eden bir kurs. Ders dışında kullanmamız için yüklenen materyaller de çok kaliteli. Dersleri sıkılmadan takip ettim ve her soruma cevap alabildim. Bunda ders eğitmeni Esra Aydın hocanın ilgisinin ve konuya hakimiyetinin payı büyük. Kendisine ve enstitüye teşekkür ederim.

Dilek Özcanli
11 Şubat 2021
5.0

Esra Hoca, harika bir hoca. Kendisi, tüm kaynakları özenle seçip, bize ulaştırmak için eğitim sitesine yüklüyor. Yardımcı kitap almanıza gerek kalmıyor. Derslerde çok verici. Konuların anlaşılması için ve soru çözümlemelerinde çok yardımcı oluyor. İnsani değerleri yüksek. Dersleri zevkle takip ediyoruz. Esra Hocaya ve Enstitü'ye teşekkürler.

Özden Gül Ötker
10 Şubat 2021
5.0

Çok başarılı ve amacına uygun bir öğretim programı. Dersin eğitmeni konuya çok hakim, derse katılımı olan her öğrenci ile ilgili. Eğitim materyalleri, paylaşılan kaynaklar çok verimli. Bu kadar sınırlı bir zamanda tüm konu anlatımının çok efektif bir şekilde tamamlanmış olması, yüzlerce soru örneğinin incelenip, çözülebilmesi Esra hocanın başarısıdır diye düşünüyorum. Böylesi verimli bir eğitimi bizlere sunan Enstitü'ye ve Esra hocaya müteşekkirim.

Yurdagül Cirit
Yurdagül Cirit
03 Şubat 2021
5.0

Bu kadar ayakları yere sağlam basan ve bunu da her fırsatta biz öğrenciler için bu eğitim vasıtasıyla gösteren, sürekli gülen gözleriyle bizlere bir şeyler öğretmek için çabalayan ve bizlerden de bir şeyler öğrenerek hayatına kattığına inandığım, YDS gibi herkesin yapamayacağı bir sınavı bile eğlenceli sunumuyla ve soru çözümleriyle renklendiren haftanın üç günü de olsa şu sıkıcı hayattan bizi kurtarmayı başarabilen en güzel öğretmene en içten saygılarımı sunuyorum. Her eğitiminize girmeye çalışacağım 365 gün sizinle güzel...

Berkay Arslan
Berkay Arslan
02 Şubat 2021
5.0

Derse ilk katılımımdan beri sıkılmadan derslerini severek ediyorum. Öğrenci-öğretmen ilişkisine son derece önem veriyor, aklımıza takılan büyük-küçük her soruna tüm içtenliği ve bilgeliği ile yaklaşıyor. Ayrıca sınavda çıkabilecek her türlü soru türünü bizle tanıştırıp YDS maratonuna avantajlı girmemize yardımcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ederim.