Aysu Altınkaya

İK Danışmanı & Eğitmeni

Uluslararası İlişkiler Lisans, İşletme & İnsan Kaynakları Yüksek Lisans eğitimi sonrasında profesyonel iş hayatına Yapı Kredi bankasında Perakende Bankacılık alanında başlamış, buradaki deneyimi süresince müşteri yönetimi, satış, performans yönetimi ve bankacılık süreçlerinde aktif rol almıştır. Bankacılık kariyeri sonrasında Manpower ve Randstad'da Danışman ve İK İş Ortağı olarak çalıştı. Aksigorta'da Mali İşler ve Denetim birimlerinin İK süreçlerini yönetti. Yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, toplu işe alım süreçleri, eğitim, kariyer yönetimi, işveren markası, yetenek yönetimi ve çalışan bağlılığı gibi alanlarda deneyimi bulunmaktadır. 2016 yılında Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından gerçekleştirilen İş ve Meslek Danışmanlığı sınavlarını tamamlayarak Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandı. Simply-hr.net isimli web sitesinde kişisel gelişim ve insan kaynakları ile ilgili yazılar yazmaktadır. Özellikle kariyer koçluğu alanında çalışmalarına devam etmektedir.

  • https://www.linkedin.com/in/aysualtinkaya/
  • http://www.icfturkey.org/profil/aysualtinkayaulug/
Değerlendirmeler(29)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Hakim Dogan Kaplan
04 Ocak 2021
5.0

Harika,aktif ve akıcı bir anlatımı var. Örnekleri güncel ve akılda kalıyor. Enerjisi ile dersi çok daha etkili dinliyoruz. Gerçekten çok başarılı. "Bu işin ehli" dedikleri Aysu hocamız için bulunmuş sanırım.

Sevda Çağlar
Sevda Çağlar
02 Ocak 2021
5.0

Aysu Hanım konusuna fazlasıyla hakim, profesyonel, son derece kibar ve oldukça kaliteli bir eğitim sunmaktadır. İnsan Kaynakları ile ilgili tüm eğitimleri kendisinden dinlemeyi çok isterdim. Umarım daha fazla eğitimde kendisinden faydalı bilgiler edinebiliriz. Bu eğitimi profesyonelce, önemseyerek ve kaliteli bize sunduğunuz için teşekkür ederim. Eğitimcilerin de kendisini dinlemelerini tavsiye ederim. Daha fazla eğitimde sizi görmek dileğiyle...

Elif Yüksel
27 Aralık 2020
5.0

Aysu hoca hangi eğitimi verirse, o eğitimi alırım. Sadece ders anlatmakla kalmıyor, tavsiyeleriyle ders sonrasında da sürekli araştırma yapmama vesile oluyor. Enerjisi ve ifadesiyle eğitiminden sonra kendimi daha iyi hissediyorum.

Kubilay Mumyakmaz
14 Aralık 2020
5.0

Konusuna hakim, faydalı olmaya çalışan, samimi , bir o kadar da özgüvenli.....Derslerini canlı olarak izleyemedim. Alibaba .com başarı öyküsü ile hafızamda yerleştiğini söyleyebilirim. canlı derse katılmanızı önermekteyim......

Hakan Bozkurt
Hakan Bozkurt
02 Aralık 2020
5.0

Aysu Hoca'nın konuya hakimiyeti, sunumu ve aktarımı oldukça başarılı ve bizler için de çok faydalıydı. Çok teşekkür ederim.