Close
Mobil Menu Bars

Ayça Törün

Program Sunucusu - Eğitmen

Ankara Üniversitesi Antropoloji bölümü mezunu olan Ayça Törün, 1975 yılında Mersin’de doğdu. Uzun yıllar Ankara’da bir eğitim sektöründe Halkla İlişkiler departmanında çalıştı. Bu süre içinde lise yıllarından beri arzu ettiği sunuculuk mesleğini hiçbir zaman içinden söküp atmadı. 2005 yılında yerel bir televizyon kanalında program sunuculuğu yapmaya başladı. Bu sırada TRT spikerlerinden eğitim alıp, kendini sürekli yenileyerek geliştirdi. Bugüne dek özel gecelerde, galalarda, açılışlarda, konserlerde birçok önemli organizasyonda sayısız sunuculuk deneyimi olan Törün, 2015 yılında evlenerek İstanbul’a yerleşti.

İletişimde başarıya etki eden en önemli faktörün ‘İknanın Gücü’ olduğunun bilinciyle İkna ve Algı yönetimi konusunda birçok araştırma yapıp eğitim aldı. Bir yandan sunuculuk mesleğine devam eden Törün, bir yandan da Topluluk Önünde Konuşma, Etkili Konuşmanın Püf Noktaları, Beden Dili Yönetimi,  İletişim ve İkna Teknikleri, Profesyonel İmaj ve Algı Yönetimi konularında seminerler ve konferanslar vermektedir.

Psikoloji, metafizik ve kişisel gelişim üzerine kitaplar okumayı seven Törün, bu konuda LinkedIn’da içerikler üretmeye devam etmektedir. Sporu yaşam felsefesi haline getirerek halen aktif olarak yüzme, bisiklet ve salon sporuyla yakın ilgilenmektedir. Ayrıca 1. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörüdür.

Üniversite yıllarında tiyatro ile ilgilenerek tiyatro topluluklarıyla beraber çalıştı. Çocukluk yıllarında baba mesleği olan fotoğraf sanatıyla karanlık odanın büyülü atmosferinde tanışarak küçük yaşlardan itibaren fotoğraf çekmeyi her zaman ilginç buldu. Fotoğrafçılık üzerine eğitimler alarak fotoğraf sanatına profesyonel olarak adım attı. Türkiye’nin çeşitli illerini dolaşan 4 karma sergide fotoğrafları yer aldı. Ulusal fotoğraf yarışmalarında dereceler elde etti. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve Fotoğraf Sanatı Uluslararası Federasyonu’ndan FİAP fotoğrafçı kimlik kartı mevcuttur.

Türkiye’nin en seçkin konuşmacı ve sunucu ajansı Speaker Agency ile çalışan Törün, İstanbul Medya Akademisi’nde Sahne Sunumları dersi vermektedir.

Değerlendirmeler(53)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Tuğba Şimşak
Tuğba Şimşak
07 Nisan 2020
5.0

Enerjisi, ders anlatışı kesinlikle mükemmel. Emeğiniz için teşekkürler hocam

Hacer Oğuz
Hacer Oğuz
16 Mart 2020
5.0

Dersi verdiği örneklerle akılda kalıcı hale getiren ve özellikle güler yüzlü oluşu ile insana pozitif enerji veren değerli hocamızın verdiği bilgilerle hayatıma olumlu dokunduğunu düşünüyorum. Teşekkürümü borç bilirim. :)

Arif Ipek
Arif Ipek
15 Mart 2020
5.0

Ayşe Hoca'nın iki eğitimine de katılmanızı tavsiye ederim. Ses tonunun canlılığı, güler yüzü, alanındaki yetkinliği ile DERSİN HİÇ BİTMEMESİNİ isteyeceksiniz :)

Meriç Hut
Meriç Hut
14 Mart 2020
5.0

Gerçekten verimli, eğlenceli ve sıcak bir ortamda eğitim aldık. Hiç bir şey boş ve gereksiz değil anlaşılır uygulanabilirdi. Ayça hocamızın bize bu eğitimleri tane tane, doğru örneklerle, güzel bir diksiyon ve kendine has beden diliyle sunması bu eğitimi daha da etkili kıldı. Bu imkanı ücretsiz sunan İienstitü'ye ve Ayça hocamıza çok teşekkür ederim.

Mehmet Kara
Mehmet Kara
14 Mart 2020
5.0

Birisinin 'Online Eğitim ne kadar verimli, etkili ve bilgi dolu olabilir ki?' dediğini duyuyor gibiyim. Ayça Hanımın eğitimlerinin bu soruya yanıtı net ve açık: Online eğitimler tabii ki etkili, verimli ve bilgi doludur. Ayça Hanım bunu; kaliteli duruşu, etkili konuşması, sorulara iligili cevap vermesi, işini ciddiyete alıp karşıya bilgi aşılması (vs birçok olumlu özellikler) ile kanıtlıyor. Ayça Hanımı tanımak büyük şeref ve tebrikler Ayça Hanım birisini daha kazandınız hayatınıza !

Emine Kütük
13 Mart 2020
5.0

Çok sıkılacağımı düşündüğüm ikna teknikleri dersini zevkle izliyorum. Daha önce başka bir kitapta bulamadığım çok yararlı bilgiler öğrendim ve öğreniyorum.

Ibrahim Erdoğdu
12 Mart 2020
5.0

Karşımızdakine hitap ederken ismiyle hitap etmenin önemini benim gibi yetmişindeki bir talebeye öğrettiği için Ayça TÖRÜN Hocama teşekkür ederim. İkna teknikleri dersini herkese tavsiye ederim. 5.0

Fadime Nur Demirel
01 Mart 2020
5.0

Enerjisi, samimiyeti, profesyonelliği... Her şeyiyle mükemmel bir insan! Dersi özellikle örneklerle anlatıyor bu da fazlasıyla anlatılanın akılda kalmasını sağlıyor. Ders o kadar akıcı ki ne ara süre doldu anlamıyorsunuz bile hiç sıkılmadan dinliyorsunuz :) Hocamızdan eğitim almak isteyenler hiç düşünmeden kayıt yaptırın derim. Emeğiniz için teşekkürler Ayça Hocam <3

Gamze Temel
Gamze Temel
16 Şubat 2020
5.0

Öyle enerji dolu, etkili, akıcı bir anlatımı var ki hocamızın; ders hep devam etsin anlatsın istiyorsunuz. Ayça hocanın işine ve eğitime katılan herkese ayrı ayrı ne kadar değer verdiğine, dersine katıldığınızda zaten kendiniz tanık olacaksınız. Çok şanslı hissediyorum sizden eğitim aldığım için, çok teşekkürler

Tekin Uzun
14 Şubat 2020
5.0

Kaliteli ve güzel bir ders anlatma yöntemi var. Tahmin ettiğinizden daha iyi bir eğitim almanıza kesin gözüyle bakabilirsiniz. Katıldığım birçok eğitim içindeki en iyi eğitimci ve eğitim

Gulnara Kurbanova
Gulnara Kurbanova
03 Şubat 2020
5.0

Harika bur hoca mükemmel eğitim. Ikna teknikleri yöntemi dersini aldim. Insan iliskilerine olan farkındalığım arttı. Teşekkür ederim

Aysun Özşişli
Aysun Özşişli
31 Ocak 2020
5.0

Öncelikle Ayça Hanım'ın dersine katılmış olmaktan son derece mutlu olduğumu ve kendimi şanslı hissettiğimi belirtmek isterim. Akıcı konuşması,ses tonu,güncel örnekleri,sempatik tavırları ve güler yüzüyle tam bir eğitim profesyoneli.. Derslere ve eğitimin tüm konularına göstermiş olduğunuz hassasiyet için kendisine şahsım adına çok teşekkür ederim.iyi ki katılımcı olmuşum..

Gulbahar Turan
13 Ocak 2020
5.0

Dinlerken zevk aldıgım ve yararlı olduguna inandıgım bir egitim diger egitimlerini de alacagım en kısa surede.

Nadiye Kılıç
30 Aralık 2019
5.0

Aldığım eğitim sayısını hatırlamıyorum ve bugüne kadar aldığım en verimli, içeriği en geniş eğitim. Ayça hanımın muhteşemliği sayesinde eğitim bittiğinde üzüldüm ve diğer eğitimlerini de alacağım . Mutlaka alınması gereken bir eğitim

Zeynep Özkarlıklı
29 Aralık 2019
5.0

Anlatımı, konuya hakimiyeti ve örneklendirmeleri gayet başarılı ve dinlemesi de oldukça keyifli. Enstitünün en verimli hocalarından biri. Dersleri kesinlikle alınmalı..

Kayra Özcan
30 Kasım 2019
5.0

Ayça Hanım çok profesionel bir öğretmendir. Diksyon mühteşem ve anlatma şekli herkese uygun. Kursun boyunca ilgi çeken örnekler ve pozitif yaklaşım çok hoşuma gitti. Ayça Hanımın kursu 'İkna teknikleri' herkese tavsiye ederim. Onun ikinci kursa da mutlaka katılacağım. Ayça Hanım devamlı başarılar dilerim!!!

Hatice Hilal Gündüz
Hatice Hilal Gündüz
04 Ekim 2019
5.0

Hocamızın yaptığı eğitim oldukça verimli. Kesinlikle herkes Ayça Hocamızın bilgilerinden faydalanmalı:)

Sevgi Yergök
Sevgi Yergök
23 Eylül 2019
5.0

Ders anlatımı çok güzel, anlaşılabilir, konuların detayına kadar inmesi harika. Çok beğendim tekniğini anlatımda süper olunca ders harika.

Seray Candan
Seray Candan
22 Eylül 2019
5.0

Dersin her anı dopdoluydu, eğlenerek öğrendik. Yeni eğitimlerinizi dört gözle bekliyoruz, bize kattıklarınız için teşekkürler

Derya Erkun
21 Eylül 2019
5.0

Eğitim süresince verdiği örneklerle, konuya hakimiyetiyle, güler yüzüyle ve tabii ki sunum becerisiyle çok keyif aldığım bir eğitim oldu. Çok teşekkür ederim.

Zeynep Orhan
07 Eylül 2019
5.0

İşini ciddiye alarak ve gerçekten severek yaptığı çok belli , keyifli bir eğitim süreci geçirdik hocamızın sayesinde her şey için teşekkürler

Bensu Uslu
24 Ağustos 2019
5.0

Konuları günlük hayata uyarlayarak anlatıyor ve bu derse odaklanmayı kolaylaştırıyor. Süre dolsa bile anlatmaya devam ediyor, dersler sohbet havasında geçiyor.Çok keyifli bir ders oldu. Öneririm.

Abdullah Furkan Özer
Abdullah Furkan Özer
24 Ağustos 2019
5.0

işini severek yapan ve başarılı bir eğitim süreci olduğunu düşündüğüm eğitmen

Veysel Yavuz
Veysel Yavuz
04 Ağustos 2019
5.0

Çok bilgili bir hocamiz çok kibar..

Asena Musaoğlu
Asena Musaoğlu
26 Temmuz 2019
5.0

Çok keyif aldığım bir ders oldu..Tabii ki Ayça hocamın ses tonu, üslubu, öğrenciye değer vermesi, dersi akıcı bir şekilde anlatması gibi sebepler dersi daha da keyifli ve zevkli bir hale getirdi.. Gerçekten bana bir şeyler kattığına inanıyorum.. İstanbul İşletme Enstitü'süne ve tabii ki Ayça hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

Nurdan çetintaş
25 Temmuz 2019
5.0

Sadece ikna eğitimi değil verdiği insanlık derslerini de yaşamda kullanmak dileğiyle

Yasin Taşcı
Yasin Taşcı
14 Temmuz 2019
5.0

Harika bir eğitim haftasıydı... "İkna teknikleri eğitimi" almamın sonrasında; geçmişimde olumsuz sonuçlanan görüşme ve ikili ilişkilerimi sorgulayıp ciddi dersler almamın yanı sıra gelecekte kendine daha çok güvenen biri olarak davranabileceğimi hissediyorum. Teşekkürler İst. İşletme enstitüsü ve teşekkürler Ayça Hocam... İmkanınız varsa aynı konuda bir üst düzey eğitim daha açılmasını talep ediyorum...

Kübra Arslan
12 Mayıs 2019
5.0

Ses tonu ve pozitif enerjisiyle harika bir eğitmen. İkna teknikleri eğitiminde birçok şeyin farkına vardım ve bilincinde olduğum konuları pekiştirdim. Ayça hocayla ders çok keyifli ve akıcıydı. Kendisine, emeğinden ötürü teşekkür ederim.

Furkan Yasin Keskin
Furkan Yasin Keskin
13 Nisan 2019
5.0

çok iyi anlatımı olsun ilgisi olsun 10/10 bize kattığı herşey için teşekkürler

Emin Özer
12 Nisan 2019
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu. Çok iyi bir eğitmen. Katkıları için teşekkür ediyorum.

Gulsah Kestane
19 Mart 2019
5.0

Bu kadar iyi bir anlatma becerisine sahip olduğunuz için şükürler olsun, bizimle paylaşmanız adına size teşekkür ederim. Sizi tanımak ve eğitim almaktan son derece mutlu ve memnunum. Sevginiz,enerjiniz daim olsun inşallah.

Ceren Aksoy
17 Mart 2019
5.0

içten, samimi, pozitif inanılmaz bir eğitmen. kattıklarınız için teşekkür ederim..

Selda Laçin
17 Mart 2019
5.0

Anlatımında kullandığı dil, verdiği örneklerle bu kadar kısa sürede bizlere çok şey kattı.Başka eğitimlerde umarım tekrar kendisinden birşeyler öğrenme şansımız olur.Sevgiyle kalın

Pınar Çetin
Pınar çetin
17 Mart 2019
5.0

Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle en kaliteli şekilde aktardığı bilgiler için sonsuz teşekkürler 🙏

Nadir Selim Sıkar
16 Mart 2019
5.0

Ayça hanım, İkna Teknikleri Eğitimi konusunda profesyonel bir insan. Kullandığı sihirli kelimeler ve dersi anlatım biçimiyle kaliteli eğitimen. Ayça hanımı İİESTİTU ile tanımak çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ederim,

Serkan Karaağaç
Serkan Karaağaç
16 Mart 2019
5.0

kendini fazlasıyla geliştirip karşı tarafa inanılmaz bir pozitif enerji aşılayan ender eğitmenlerimizdendir kendisi.keşke burada 1 değil 1 den fazla dersin eğitmeni olsa da kensinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilsek.Ayça hoca iyi ki varsın..

Emine Atasoy
15 Mart 2019
5.0

Enerjik,içten,samimi ve etkili anlatımıyla İkna Tekniklerini bizlere çok güzel anlatıyor.Dersi sıkılmadan dinliyorsunuz.Dersi derstte anlamamızı sağladı.Başka eğitimlerde görüşmek dileği ile Teşekkürler Ayça Hanım...

Zafer Cebeci
15 Mart 2019
5.0

Tek kelime ile “Profesyonel”... Üniversite de öğrencisi olmayı ya da birgün eğer ki yapabilirsem doktora çalışmamda hocam olmasını arzu ederdim.

Ozlem UNCUOGLU DOGAN
14 Mart 2019
5.0

harika bir eğitmen !!! çok güzel örneklerle bilgiyi çok güzel aktarıyor.

Elif Yerli
Elif Yerli
14 Mart 2019
5.0

Çok akıcı anlatıyor. Hiç sıkılmadan dinliyorum. En sevdiğim hocam :)

Yarennaz Aydın
13 Mart 2019
5.0

Gündelik örnekler ve seviyeli samimiyetle harika saatler geçiyor.Bu sayede ikna tekniklerini sıkıcı olmadan öğreniyorsunuz.Teşekkürler Ayça TÖRÜN

Rıdvan Uyanık
13 Mart 2019
5.0

Derslerini izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamadığım, konuşma tarzı ve ders anlatış şekli çok güzel olan, değerli bir eğitmen. Başarılı ve samimi bir insan.

şevin Senem
13 Mart 2019
5.0

ders anlatımı harika enerjisi harika kısaca mükemmel ders süresi kaygısı yok bitse de anlatım gitsem olayı yok dersİ genelde uzatıyor çünkü tek tek sorulan soruları cevaplıyor öncelikle işine sonra da katılan herkese değer verdiğini davranış ve konuşmalarıyla hissettiriyor.

Emrah Akçay
13 Mart 2019
5.0

Ayça Hanım etkili ve ikna edici bir şekilde anlatıyor. İnsanları yormadan anlatıyor. zamanının nasıl geçtiğinin farkına varılmıyor. Güzel anlatımınız için teşekkürler......

Semiha Kayış
Semiha Kayış
13 Mart 2019
5.0

Ders saati içerisinde dinleyicileri konuya odaklamayı ve dersi daha verimli geçmesini sağladığı için ...dersin nasıl bittiğini anlamıyorum sıkılmadan dinleyip keyif aldığım bir ders bunun için teşekkür ediyorum . Bize verdiğiniz ışığın karşılığını almanız dileğiyle.

Elif Demir
16 Şubat 2019
5.0

SAATLERCE SIKILMADAN DERSİNİ DİNLERİ ÇOK AKICI VE SAMİMİ OLMASI GEREKEN YERDE

Elif Demir
16 Şubat 2019
5.0

GERÇEKTEN MÜKEMMEL EĞİTMEN SAATLERCE SIKILMADAN DERSİNİ DİNLERİM OLMASI GEREKEN YERDE

Şengül Roberts Jr
şengül Balta
15 Şubat 2019
5.0

Kısa da olsa son dersinize eşlik etme fırsatı buldum. Bence dersi öğrencisine aktarabilen nadir öğretmenlerdensiniz. Çok teşekkür ederim ilginiz için.

Habibe Adigüzel
15 Şubat 2019
5.0

Çok kaliteli bir eğitimdi.Çok memnun kaldım.

Alican Balim
02 Şubat 2019
5.0

içten, samimi ve açıklayıcı bir anlatımı mevcut olan hocamızın daha farklı alanlarda eğitmen olarak bizleri aydınlatmasını temenni ediyorum.

Gülden Kaya
31 Ocak 2019
5.0

Ders anlatımınız çok içten çok samimi, sanki çok sevdiğim bir hocamdan ders alıyor gibiyim. öncelikle Mülakatlarda yaptığım yanlışı anlamamı sağladığınız için ve kimselerde duyamayacağım kadar teknikle ikna sanatını öğrettiğiniz için teşekkürler

Kerem Emre Inan
30 Ocak 2019
5.0

İçten ,enerjik bir üslupla konuyu dağıtmadan öğrencilere de temas ederek etkin bir iletişim kuruyor. Ders hiç bitmesin istiyorsunuz. Oldukça başarılı bir eğitimci izlenimi verdi.

Tüm Yorumlar