Close
Mobil Menu Bars

Ayça Törün

Program Sunucusu - Eğitmen

Ankara Üniversitesi Antropoloji bölümü mezunu olan Ayça Törün, 1975 yılında Mersin’de doğdu. Uzun yıllar Ankara’da bir eğitim sektöründe Halkla İlişkiler departmanında çalıştı. Bu süre içinde lise yıllarından beri arzu ettiği sunuculuk mesleğini hiçbir zaman içinden söküp atmadı. 2005 yılında yerel bir televizyon kanalında program sunuculuğu yapmaya başladı. Bu sırada TRT spikerlerinden eğitim alıp, kendini sürekli yenileyerek geliştirdi. Bugüne dek özel gecelerde, galalarda, açılışlarda, konserlerde birçok önemli organizasyonda sayısız sunuculuk deneyimi olan Törün, 2015 yılında evlenerek İstanbul’a yerleşti.

İletişimde başarıya etki eden en önemli faktörün ‘İknanın Gücü’ olduğunun bilinciyle İkna ve Algı yönetimi konusunda birçok araştırma yapıp eğitim aldı. Bir yandan sunuculuk mesleğine devam eden Törün, bir yandan da Topluluk Önünde Konuşma, Etkili Konuşmanın Püf Noktaları, Beden Dili Yönetimi,  İletişim ve İkna Teknikleri, Profesyonel İmaj ve Algı Yönetimi konularında seminerler ve konferanslar vermektedir.

Psikoloji, metafizik ve kişisel gelişim üzerine kitaplar okumayı seven Törün, bu konuda LinkedIn’da içerikler üretmeye devam etmektedir. Sporu yaşam felsefesi haline getirerek halen aktif olarak yüzme, bisiklet ve salon sporuyla yakın ilgilenmektedir. Ayrıca 1. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenörüdür.

Üniversite yıllarında tiyatro ile ilgilenerek tiyatro topluluklarıyla beraber çalıştı. Çocukluk yıllarında baba mesleği olan fotoğraf sanatıyla karanlık odanın büyülü atmosferinde tanışarak küçük yaşlardan itibaren fotoğraf çekmeyi her zaman ilginç buldu. Fotoğrafçılık üzerine eğitimler alarak fotoğraf sanatına profesyonel olarak adım attı. Türkiye’nin çeşitli illerini dolaşan 4 karma sergide fotoğrafları yer aldı. Ulusal fotoğraf yarışmalarında dereceler elde etti. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve Fotoğraf Sanatı Uluslararası Federasyonu’ndan FİAP fotoğrafçı kimlik kartı mevcuttur.

Türkiye’nin en seçkin konuşmacı ve sunucu ajansı Speaker Agency ile çalışan Törün, İstanbul Medya Akademisi’nde Sahne Sunumları dersi vermektedir.

Değerlendirmeler(92)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Hakan Bozkurt
Hakan Bozkurt
19 Kasım 2020
5.0

Muhteşem bir eğitmen ve muhteşem bir anlatım. Diksiyon, bilgi birikimi, deneyim ve konuya hakimiyetiyle dersin başı ve sonu arasındaki zaman kavramı anlamını yitiriyor. Ayça Hoca'nın eğitimlerine katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Osman Akkuş
08 Kasım 2020
5.0

Ayça Hanım ben 59 yaşında emekli iki üniversite öğrencisi babasıyım İkna Teknikleri Eğitiminde sizin anlatımınız ile kendimi geliştirmek adına katkınız olduğu kanaatindeyim size ve bu eğitimin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Tuğba Kocaman
Tuğba Tüzen
23 Ekim 2020
5.0

Ayça hocamın güler yüzü, içtenliği, üslubu, öğrenciye değer vermesi, dersi akıcı bir şekilde anlatması dersi daha da keyifli ve zevkli bir hale getirdi. Kişisel gelişimime katkı sağladınız. Ayça hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Emeğinize sağlık :)

Şerife Eroğul
19 Ekim 2020
5.0

Sizi dinlemekten hiç sıkılmadım konulara hakim oluşunuz bizi de hakim olmaktan alıkoymadı, keşke daha fazla eğitimlerde yer alsanız :)

İlknur Solak
İlknur Solak
05 Ekim 2020
5.0

Dersler çok keyifli geçti, kesinlikle tavsiye ederim. Samimi, içten ve güleryüzlü bir Ayça hocama teşekkürler :)

Büşra Öztürk
Büşra Öztürk
04 Ekim 2020
5.0

Etkili Sunum Teknikleri eğitimini alırken alanında ne kadar iyi olduğunu ve konulara ne kadar hakim olduğunu çok iyi farkettiğim, çok değerli bir hoca. Kesinlikle kendinize katacağınız çok şey öğrenirsiniz. Kendisine hayran kalarak tamamladığım bir eğitim oldu, iyi ki eğitimine katılmışım. Çok teşekkür ediyorum :)

Serdar KALELİ
Serdar KALELİ
29 Eylül 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'nde en iyilerden diyorum. Ayça Hanım eğitimin hakkını tam anlamıyla veriyor. Gülen yüzünüz hiç bir zaman solmasın. Teşekkür ederiz.

Ayşe Yaşar Pirti
29 Eylül 2020
5.0

Konunuza hakimiyetiniz ve duruşunuz dersin içeriği ve eğitiminiz çok iyiydi. Teşekkür ediyorum.

Pınar Karaimam
27 Eylül 2020
5.0

İkna teknikleri eğitimi tek kelimeyle muhteşemdi. Ayça hocanın müthiş enerjisi ve anlatımı ile çok faydalı bir eğitim oldu. Kattıklarından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler...

Meltem Aksoy
24 Eylül 2020
5.0

Çok verimli bir dersti. Hocama çok teşekkür ederim.

Zeynep Arduç
14 Eylül 2020
5.0

Çok verimli bir eğitim süreciydi asla sıkılmadan kendi gelişimim için bir şeyler yapmanın mutluluğu ile geçen derslerden biriydi, teşekkür ederim :)

F.derya şamli
10 Eylül 2020
5.0

Çok verimli geçen bir eğitimdi, Ayça Hanım gerçekten işinin ehli. Diğer eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum.

Ceyda Nur Ahmetbeyoğlu
16 Ağustos 2020
5.0

gayet güzel ve yeterliydi hiç sıkıcı değildi tebrik ediyorum

Dilek Dündar
13 Ağustos 2020
5.0

Ayça hocam harikasınız iyi ki bu eğitime katılmışım teşekkür ediyorum.

Serhat Seven
Serhat Seven
12 Ağustos 2020
5.0

Bu eğitime katıldığım için çok şanslı hissediyorum dersler keyifli geçti ayça hocamın eline emeğine sağlık iyki varsınız çok şey kattınız bana ileride işe yarayacak iyki böyle bir eğtime katılmışım iyki varsınız ayça hocam

Faruk Kılınç
26 Temmuz 2020
5.0

Sayın Ayça Hocam, vermiş olduğunuz değerli eğitimleriniz için çok teşekkür ederim. Gerek ders anlatımınız ,gerek hitabetiniz harika. İnsan ders bitmesin istiyor. Anlatımlarınız, eğitimleriniz iş hayatının yanısıra günlük hayatta da çok yardımcı olacak değerli bilgileri içeriyor. Anlatımlarınız çok akılda kalıcı. Çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Enstitüye çok büyük değer katıyorsunuz. Saygılarımla

Ebrar Yörük
Ebrar Yörük
17 Temmuz 2020
5.0

Bu eğitime katıldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ayça hocam çok tatlı ve mükemmel bir insan. Haftanın nasıl geçtiğini anlamadım, hiç sıkılmadım, öğrendiğimi hissettim. Her şey için çok teşekkürler Ayça hocam. Katılmak isteyenlere hiç düşünmeyin derim.. :))

ömer özdemir
ömer özdemir
12 Temmuz 2020
5.0

Etkili sunum teknikleri eğitimi aldım enerji hiç düşmüyor süper bir enerji algılar sürekli açık harika keyifli bir eğitimdi işinin hakkını veriyor dedikleri eğitmenlerden birtanesi ilk fırsatta diğer eğitimleri de alacam konu anlatımı hakimiyet gercektende şahane

Zeynep Sena Akşehirli
10 Temmuz 2020
5.0

İkna tekniklerini aldım ve pürdikkat dinlediğim bir ders oldu. Çok güzel, çok faydalı, dolu doluydu. Diğer eğitimlere de hemen kaydolacağım, mükemmel bir eğitmen :))

Semra Boz
28 Haziran 2020
5.0

Etkili Sunum Teknikleri Eğitimini aldım.Benim için çok faydalı oldu.Ayça Hocam gerçekten konusuna çok hakim ve enerji dolu bir eğitmen.Ayça Hocamın eğitimlerini kesinlikle tavsiye ederim.

Güngör Karataş
Güngör Karataş
12 Haziran 2020
5.0

Hem İkna Teknikleri Eğitimi, hem de Etkili Sunum Teknikleri Eğitimini aldım. İnanılmaz keyifli bir eğitim oldu. Ayça Hocamı çok seviyorum. Konusuna hakim ve fikirleri karşı tarafa çok güzel iletebiliyor. İyi bir eğitimci. Alacağım tek bir ders daha kaldı. İmaj ve Algı Yönetimi. Ayça TÖRÜN ile eğitim vazgeçilmez. Teşekkürler Ayça hocam.

Sema S. Çuha
10 Haziran 2020
5.0

İkna Teknikleri eğimini 2 hafta önce aldım. Çok keyifli ve öğreticiydi. Bu hafta da Etkili Sunum Teknikleri eğitimini alıyorum. Konusuna çok hakim ve öğrenciyi aktif olarak derste katabilme becerisine sahip. İmaj ve Algı Yönetimi dersine de kayıt yaptırdım. Ayça Hanımın bu derslerinin kişisel gelişiminize katkı sağlayacağını düşünüyorum. Emeği için de buradan kendisine teşekkür ederim :)

Faruk Kılınç
08 Haziran 2020
5.0

Ayça Hocamızın anlatımı, bilgi aktarımı ,tabi ki sunumu beş yıldızın da ötesinde. Çok teşekkür ederim. Dersi dinledikçe dinleyesi geliyor insanın. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nevin Atila
28 Mayıs 2020
5.0

Çok faydalı bi eğitim oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Asena ÖZHANCI
Asena özhanci
24 Mayıs 2020
5.0

İkna teknikleri eğitimi tek kelimeyle muhteşemdi. Ayça hocanın müthiş enerjisi ile yenilendik :) Kattıklarından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler... :))))

Yeliz üstel Aydın
22 Mayıs 2020
5.0

Enerjik, dolu dolu, nasıl başlayıp nasıl bittiğini anlamadığınız üstelik de çok verimli geçen eğitimlerdi. Etkili sunum teknikleri de İkna teknikleri de çok verimli idi. Ayça Hanım da alanına hakim, bilgiyi güzel aktarabilen, içten bir hoca. Teşekkür ederim ve bu eğitimleri düşünenlere mutlaka öneririm..

Yeşim Karakurt
Yeşim Karakurt
09 Mayıs 2020
5.0

Etkili sunum teknikleri eğitimi tek kelime ile muhteşemdi. Ayça Törün iyi ki varsınız:))

Berrin Tiskaoğlu
09 Mayıs 2020
5.0

Ayça Hocam İşini severek yapan ve aşılayan birisiniz.Çok faydalı bir eğitimdi Çok Teşekkür ederim yolunuzda ilerlemek dileğiyle

Deniz çitak
09 Mayıs 2020
5.0

Enerjiniz harikaydı, içerik ve bilgiyi aktarış çok profesyoneldi. Emeğinize sağlık.

Ayşegül Yildirim
Ayşegül Yildirim
08 Mayıs 2020
5.0

Etkili sunum teknikleri eğitimi gerek canlı olması gerek sizin sunumunuzla harika geçti.Emeğinize sağlık hocam,teşekkürlerimle.Sevgiler...

AV. HİKMET DEMİRCİ
25 Nisan 2020
5.0

Harikasınız hocam, öğrettikleriniz için teşekkürler...

Hande Taş
24 Nisan 2020
5.0

Ayça hoca işinde çok başarılı. Ayrıca bildiklerini de verimli bir şekilde karşı tarafa aktarmakta çok iyi. Soruların hepsini tek tek cevaplandırıyor. Tekrar sonsuz teşekkürler.

Erhan Demet
Erhan Demet
24 Nisan 2020
5.0

Ayça hocam enerji dolu motivasyonu yüksek ve karşısındakini mutlu eden bir hitap şekline sahip iyi ki bu eğitime katılmışım.

N. Şebnem Özcan
13 Nisan 2020
5.0

Merhaba, Ayça Hoca işine saygısı olan ve işini tutkuyla yapan değerli bir eğitmen. Altyapısı sağlam, tecrübeli, bildiğini verimli şekilde aktarabilen ve daha önce de sunum teknikleri eğitimleri almış olsam da kendisinden yeni şeyleri öğrenebilme şansım oldu. Kendisine ve İİENSTİTÜ kurumuna teşekkür ederiz.

Mine Yılmaz
12 Nisan 2020
5.0

Değerli bilgilerini bizlerle paylaşan Ayça hanıma teşekkür eder, başarılarının daimi olmasını dilerim.

şerife Büşra Avcı
şerife Büşra Avcı
11 Nisan 2020
5.0

Harika bi insan anlatma tarzı çok iyi ilgi çekici yerlerden giriyor konuya ve de çok hakim harikasınız hocam❤

SEMA BÜYÜKBAL
Sema Büyükbal
10 Nisan 2020
5.0

Ayça hoca konusunda gerçek bir uzman.Kendisinin ikna teknikleri eğitimine katılarak çok faydalı bir süreç deneyimledim.İmaj ve algı yönetiminde görüşmek üzere hocam :))

Zeynep Pinarbasi
Zeynep Pinarbasi
10 Nisan 2020
5.0

Enerjisi harika dinlerken bir dakika sıkılmadım Ayça hanımın enerjisi harika.

Vesile Sağlam
Vesile Sağlam
08 Nisan 2020
5.0

harika bir yol gösterici teşekkür ederim hocam

Tuğba Şimşak
Tuğba Şimşak
07 Nisan 2020
5.0

Enerjisi, ders anlatışı kesinlikle mükemmel. Emeğiniz için teşekkürler hocam

Hacer Oğuz
Hacer Oğuz
16 Mart 2020
5.0

Dersi verdiği örneklerle akılda kalıcı hale getiren ve özellikle güler yüzlü oluşu ile insana pozitif enerji veren değerli hocamızın verdiği bilgilerle hayatıma olumlu dokunduğunu düşünüyorum. Teşekkürümü borç bilirim. :)

Arif Ipek
Arif Ipek
15 Mart 2020
5.0

Ayşe Hoca'nın iki eğitimine de katılmanızı tavsiye ederim. Ses tonunun canlılığı, güler yüzü, alanındaki yetkinliği ile DERSİN HİÇ BİTMEMESİNİ isteyeceksiniz :)

Meriç Hut
Meriç Hut
14 Mart 2020
5.0

Gerçekten verimli, eğlenceli ve sıcak bir ortamda eğitim aldık. Hiç bir şey boş ve gereksiz değil anlaşılır uygulanabilirdi. Ayça hocamızın bize bu eğitimleri tane tane, doğru örneklerle, güzel bir diksiyon ve kendine has beden diliyle sunması bu eğitimi daha da etkili kıldı. Bu imkanı ücretsiz sunan İienstitü'ye ve Ayça hocamıza çok teşekkür ederim.

Mehmet Kara
Mehmet Kara
14 Mart 2020
5.0

Birisinin 'Online Eğitim ne kadar verimli, etkili ve bilgi dolu olabilir ki?' dediğini duyuyor gibiyim. Ayça Hanımın eğitimlerinin bu soruya yanıtı net ve açık: Online eğitimler tabii ki etkili, verimli ve bilgi doludur. Ayça Hanım bunu; kaliteli duruşu, etkili konuşması, sorulara iligili cevap vermesi, işini ciddiyete alıp karşıya bilgi aşılması (vs birçok olumlu özellikler) ile kanıtlıyor. Ayça Hanımı tanımak büyük şeref ve tebrikler Ayça Hanım birisini daha kazandınız hayatınıza !

Emine Kütük
13 Mart 2020
5.0

Çok sıkılacağımı düşündüğüm ikna teknikleri dersini zevkle izliyorum. Daha önce başka bir kitapta bulamadığım çok yararlı bilgiler öğrendim ve öğreniyorum.

Ibrahim Erdoğdu
12 Mart 2020
5.0

Karşımızdakine hitap ederken ismiyle hitap etmenin önemini benim gibi yetmişindeki bir talebeye öğrettiği için Ayça TÖRÜN Hocama teşekkür ederim. İkna teknikleri dersini herkese tavsiye ederim. 5.0

Fadime Nur Demirel
01 Mart 2020
5.0

Enerjisi, samimiyeti, profesyonelliği... Her şeyiyle mükemmel bir insan! Dersi özellikle örneklerle anlatıyor bu da fazlasıyla anlatılanın akılda kalmasını sağlıyor. Ders o kadar akıcı ki ne ara süre doldu anlamıyorsunuz bile hiç sıkılmadan dinliyorsunuz :) Hocamızdan eğitim almak isteyenler hiç düşünmeden kayıt yaptırın derim. Emeğiniz için teşekkürler Ayça Hocam <3

Gamze Temel
Gamze Temel
16 Şubat 2020
5.0

Öyle enerji dolu, etkili, akıcı bir anlatımı var ki hocamızın; ders hep devam etsin anlatsın istiyorsunuz. Ayça hocanın işine ve eğitime katılan herkese ayrı ayrı ne kadar değer verdiğine, dersine katıldığınızda zaten kendiniz tanık olacaksınız. Çok şanslı hissediyorum sizden eğitim aldığım için, çok teşekkürler

Tekin Uzun
14 Şubat 2020
5.0

Kaliteli ve güzel bir ders anlatma yöntemi var. Tahmin ettiğinizden daha iyi bir eğitim almanıza kesin gözüyle bakabilirsiniz. Katıldığım birçok eğitim içindeki en iyi eğitimci ve eğitim

Gulnara Kurbanova
Gulnara Kurbanova
03 Şubat 2020
5.0

Harika bur hoca mükemmel eğitim. Ikna teknikleri yöntemi dersini aldim. Insan iliskilerine olan farkındalığım arttı. Teşekkür ederim

Aysun Özşişli
Aysun Özşişli
31 Ocak 2020
5.0

Öncelikle Ayça Hanım'ın dersine katılmış olmaktan son derece mutlu olduğumu ve kendimi şanslı hissettiğimi belirtmek isterim. Akıcı konuşması,ses tonu,güncel örnekleri,sempatik tavırları ve güler yüzüyle tam bir eğitim profesyoneli.. Derslere ve eğitimin tüm konularına göstermiş olduğunuz hassasiyet için kendisine şahsım adına çok teşekkür ederim.iyi ki katılımcı olmuşum..

Gulbahar Turan
13 Ocak 2020
5.0

Dinlerken zevk aldıgım ve yararlı olduguna inandıgım bir egitim diger egitimlerini de alacagım en kısa surede.

Nadiye Kılıç
30 Aralık 2019
5.0

Aldığım eğitim sayısını hatırlamıyorum ve bugüne kadar aldığım en verimli, içeriği en geniş eğitim. Ayça hanımın muhteşemliği sayesinde eğitim bittiğinde üzüldüm ve diğer eğitimlerini de alacağım . Mutlaka alınması gereken bir eğitim

Zeynep Özkarlıklı
29 Aralık 2019
5.0

Anlatımı, konuya hakimiyeti ve örneklendirmeleri gayet başarılı ve dinlemesi de oldukça keyifli. Enstitünün en verimli hocalarından biri. Dersleri kesinlikle alınmalı..

Kayra Özcan
30 Kasım 2019
5.0

Ayça Hanım çok profesionel bir öğretmendir. Diksyon mühteşem ve anlatma şekli herkese uygun. Kursun boyunca ilgi çeken örnekler ve pozitif yaklaşım çok hoşuma gitti. Ayça Hanımın kursu 'İkna teknikleri' herkese tavsiye ederim. Onun ikinci kursa da mutlaka katılacağım. Ayça Hanım devamlı başarılar dilerim!!!

Hatice Hilal Gündüz
Hatice Hilal Gündüz
04 Ekim 2019
5.0

Hocamızın yaptığı eğitim oldukça verimli. Kesinlikle herkes Ayça Hocamızın bilgilerinden faydalanmalı:)

Sevgi Yergök
Sevgi Yergök
23 Eylül 2019
5.0

Ders anlatımı çok güzel, anlaşılabilir, konuların detayına kadar inmesi harika. Çok beğendim tekniğini anlatımda süper olunca ders harika.

Seray Candan
Seray Candan
22 Eylül 2019
5.0

Dersin her anı dopdoluydu, eğlenerek öğrendik. Yeni eğitimlerinizi dört gözle bekliyoruz, bize kattıklarınız için teşekkürler

Derya Erkun
21 Eylül 2019
5.0

Eğitim süresince verdiği örneklerle, konuya hakimiyetiyle, güler yüzüyle ve tabii ki sunum becerisiyle çok keyif aldığım bir eğitim oldu. Çok teşekkür ederim.

Zeynep Orhan
07 Eylül 2019
5.0

İşini ciddiye alarak ve gerçekten severek yaptığı çok belli , keyifli bir eğitim süreci geçirdik hocamızın sayesinde her şey için teşekkürler

Bensu Uslu
24 Ağustos 2019
5.0

Konuları günlük hayata uyarlayarak anlatıyor ve bu derse odaklanmayı kolaylaştırıyor. Süre dolsa bile anlatmaya devam ediyor, dersler sohbet havasında geçiyor.Çok keyifli bir ders oldu. Öneririm.

Abdullah Furkan Özer
Abdullah Furkan Özer
24 Ağustos 2019
5.0

işini severek yapan ve başarılı bir eğitim süreci olduğunu düşündüğüm eğitmen

Veysel Yavuz
Veysel Yavuz
04 Ağustos 2019
5.0

Çok bilgili bir hocamiz çok kibar..

Asena Musaoğlu
Asena Musaoğlu
26 Temmuz 2019
5.0

Çok keyif aldığım bir ders oldu..Tabii ki Ayça hocamın ses tonu, üslubu, öğrenciye değer vermesi, dersi akıcı bir şekilde anlatması gibi sebepler dersi daha da keyifli ve zevkli bir hale getirdi.. Gerçekten bana bir şeyler kattığına inanıyorum.. İstanbul İşletme Enstitü'süne ve tabii ki Ayça hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

Nurdan çetintaş
25 Temmuz 2019
5.0

Sadece ikna eğitimi değil verdiği insanlık derslerini de yaşamda kullanmak dileğiyle

Yasin Taşcı
Yasin Taşcı
14 Temmuz 2019
5.0

Harika bir eğitim haftasıydı... "İkna teknikleri eğitimi" almamın sonrasında; geçmişimde olumsuz sonuçlanan görüşme ve ikili ilişkilerimi sorgulayıp ciddi dersler almamın yanı sıra gelecekte kendine daha çok güvenen biri olarak davranabileceğimi hissediyorum. Teşekkürler İst. İşletme enstitüsü ve teşekkürler Ayça Hocam... İmkanınız varsa aynı konuda bir üst düzey eğitim daha açılmasını talep ediyorum...

Kübra Arslan
12 Mayıs 2019
5.0

Ses tonu ve pozitif enerjisiyle harika bir eğitmen. İkna teknikleri eğitiminde birçok şeyin farkına vardım ve bilincinde olduğum konuları pekiştirdim. Ayça hocayla ders çok keyifli ve akıcıydı. Kendisine, emeğinden ötürü teşekkür ederim.

Furkan Yasin Keskin
Furkan Yasin Keskin
13 Nisan 2019
5.0

çok iyi anlatımı olsun ilgisi olsun 10/10 bize kattığı herşey için teşekkürler

Emin Özer
12 Nisan 2019
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu. Çok iyi bir eğitmen. Katkıları için teşekkür ediyorum.

Gulsah Kestane
19 Mart 2019
5.0

Bu kadar iyi bir anlatma becerisine sahip olduğunuz için şükürler olsun, bizimle paylaşmanız adına size teşekkür ederim. Sizi tanımak ve eğitim almaktan son derece mutlu ve memnunum. Sevginiz,enerjiniz daim olsun inşallah.

Ceren Aksoy
17 Mart 2019
5.0

içten, samimi, pozitif inanılmaz bir eğitmen. kattıklarınız için teşekkür ederim..

Selda Laçin
17 Mart 2019
5.0

Anlatımında kullandığı dil, verdiği örneklerle bu kadar kısa sürede bizlere çok şey kattı.Başka eğitimlerde umarım tekrar kendisinden birşeyler öğrenme şansımız olur.Sevgiyle kalın

Pınar Çetin
Pınar çetin
17 Mart 2019
5.0

Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle en kaliteli şekilde aktardığı bilgiler için sonsuz teşekkürler ?

Nadir Selim Sıkar
16 Mart 2019
5.0

Ayça hanım, İkna Teknikleri Eğitimi konusunda profesyonel bir insan. Kullandığı sihirli kelimeler ve dersi anlatım biçimiyle kaliteli eğitimen. Ayça hanımı İİESTİTU ile tanımak çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ederim,

Serkan Karaağaç
Serkan Karaağaç
16 Mart 2019
5.0

kendini fazlasıyla geliştirip karşı tarafa inanılmaz bir pozitif enerji aşılayan ender eğitmenlerimizdendir kendisi.keşke burada 1 değil 1 den fazla dersin eğitmeni olsa da kensinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilsek.Ayça hoca iyi ki varsın..

Emine Atasoy
15 Mart 2019
5.0

Enerjik,içten,samimi ve etkili anlatımıyla İkna Tekniklerini bizlere çok güzel anlatıyor.Dersi sıkılmadan dinliyorsunuz.Dersi derstte anlamamızı sağladı.Başka eğitimlerde görüşmek dileği ile Teşekkürler Ayça Hanım...

Zafer Cebeci
15 Mart 2019
5.0

Tek kelime ile “Profesyonel”... Üniversite de öğrencisi olmayı ya da birgün eğer ki yapabilirsem doktora çalışmamda hocam olmasını arzu ederdim.

Ozlem UNCUOGLU DOGAN
14 Mart 2019
5.0

harika bir eğitmen !!! çok güzel örneklerle bilgiyi çok güzel aktarıyor.

Elif Yerli
Elif Yerli
14 Mart 2019
5.0

Çok akıcı anlatıyor. Hiç sıkılmadan dinliyorum. En sevdiğim hocam :)

Yarennaz Aydın
13 Mart 2019
5.0

Gündelik örnekler ve seviyeli samimiyetle harika saatler geçiyor.Bu sayede ikna tekniklerini sıkıcı olmadan öğreniyorsunuz.Teşekkürler Ayça TÖRÜN

Rıdvan Uyanık
13 Mart 2019
5.0

Derslerini izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamadığım, konuşma tarzı ve ders anlatış şekli çok güzel olan, değerli bir eğitmen. Başarılı ve samimi bir insan.

şevin Senem
13 Mart 2019
5.0

ders anlatımı harika enerjisi harika kısaca mükemmel ders süresi kaygısı yok bitse de anlatım gitsem olayı yok dersİ genelde uzatıyor çünkü tek tek sorulan soruları cevaplıyor öncelikle işine sonra da katılan herkese değer verdiğini davranış ve konuşmalarıyla hissettiriyor.

Emrah Akçay
13 Mart 2019
5.0

Ayça Hanım etkili ve ikna edici bir şekilde anlatıyor. İnsanları yormadan anlatıyor. zamanının nasıl geçtiğinin farkına varılmıyor. Güzel anlatımınız için teşekkürler......

Semiha Kayış
Semiha Kayış
13 Mart 2019
5.0

Ders saati içerisinde dinleyicileri konuya odaklamayı ve dersi daha verimli geçmesini sağladığı için ...dersin nasıl bittiğini anlamıyorum sıkılmadan dinleyip keyif aldığım bir ders bunun için teşekkür ediyorum . Bize verdiğiniz ışığın karşılığını almanız dileğiyle.

Elif Demir
16 Şubat 2019
5.0

SAATLERCE SIKILMADAN DERSİNİ DİNLERİ ÇOK AKICI VE SAMİMİ OLMASI GEREKEN YERDE

Elif Demir
16 Şubat 2019
5.0

GERÇEKTEN MÜKEMMEL EĞİTMEN SAATLERCE SIKILMADAN DERSİNİ DİNLERİM OLMASI GEREKEN YERDE

Şengül Roberts Jr
şengül Balta
15 Şubat 2019
5.0

Kısa da olsa son dersinize eşlik etme fırsatı buldum. Bence dersi öğrencisine aktarabilen nadir öğretmenlerdensiniz. Çok teşekkür ederim ilginiz için.

Habibe Adigüzel
15 Şubat 2019
5.0

Çok kaliteli bir eğitimdi.Çok memnun kaldım.

Alican Balim
02 Şubat 2019
5.0

içten, samimi ve açıklayıcı bir anlatımı mevcut olan hocamızın daha farklı alanlarda eğitmen olarak bizleri aydınlatmasını temenni ediyorum.

Gülden Kaya
31 Ocak 2019
5.0

Ders anlatımınız çok içten çok samimi, sanki çok sevdiğim bir hocamdan ders alıyor gibiyim. öncelikle Mülakatlarda yaptığım yanlışı anlamamı sağladığınız için ve kimselerde duyamayacağım kadar teknikle ikna sanatını öğrettiğiniz için teşekkürler

Kerem Emre Inan
30 Ocak 2019
5.0

İçten ,enerjik bir üslupla konuyu dağıtmadan öğrencilere de temas ederek etkin bir iletişim kuruyor. Ders hiç bitmesin istiyorsunuz. Oldukça başarılı bir eğitimci izlenimi verdi.

Tüm Yorumlar