Close
Mobil Menu Bars

Aslıhan Şahan

Bilgisayar Mühendisi ve Akademisyen

Kocaeli'de yaşamakta olan D.Aslıhan Şahan İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğin’den mezun olmuştur. Aktif olarak bilgisayar mühendisliği yapmakta ve yüksek lisans çalışmasını bilişim üzerine yapmıştır. Üniversitede akademisyenlik ve farklı eğitim projelerinde eğitmenlik yapmıştır ve 7 yıldır yazılım projelerinde aktif rol almıştır.
Profesyonel iş hayatının yanında eş zamanlı olarak gelişimini destekleyici sayısız seminerlere, konferanslara ve söyleşilere katılmıştır.

Verdiği Seminerler;

 • Neden bilgi güvenliği
 • Güvenlik zafiyeti oluşmasına sebep 3 temel güvenlik öğesi
 • Sorumlu Olduğunuz Konumlar
 • Bilgi güvenliğinden kim sorumludur?
 • Kullanıcı güvenlik ihlalleri ne gibi sonuçlar doğurur?
 • Hangi durumları nereye bildirmeli?
 • Hangi durumlarda bilgisayarı kontrol yapmanız gerekir?
 • Fiziksel olarak bilgisayar güvenliği nasıl sağlanmalı?
 • Parola nasıl ele geçirilir? Ele geçirildiyse ne yapmalı?
 • Parola Koruma Yolları
 • Güvenli olmayan yazılımlar ve korunma yöntemleri?
 • Virüs belirtileri ve önlemleri
 • E-postalarda nelere dikkat etmeli
 • İnternette bilinçli kullanıcı nasıl olunur
 • Sosyal Mühendislik nedir? Sosyal mühendislerden nasıl korunmalı
 • İnternet güvenliği
 • Güvenli olmayan web sayfaları nasıl anlaşılır
 • Alışveriş ve bankacılık işlemlerinde nelere dikkat etmeliyiz
 • Çocuklar için internet güvenliği
 • Çocuklar tehlikelere karşı nasıl korunmalı
Değerlendirmeler(267)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Esra Aldeniz
30 Kasım 2020
5.0

Çok tatlı bir hoca, eğitim çok eğlenceli ve verimli geçti. Akıcı ve kalıcı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimden sonra hocamızdan Makro eğitimi almaya da karar verdim.

Meryem Ekinci
25 Kasım 2020
5.0

Çok çok tatlı bir hoca 🥰

Seher Çelik
16 Kasım 2020
5.0

Kendisinden Excel Eğitimi alma şansım oldu. Çok başarılı bir eğitmen. Dersler öğretici ve doğaçlama anlatımı ile gayet eğlenceli geçiyor. Şimdiden herkese başarılar dilerim.

Rustem Erdem
Rustem Erdem
28 Ekim 2020
5.0

Kendisinden bazı dersleri alma şansı buldum. Evvela muhteşem bir anlatıcı; gerek teknik bir konu olsun gerek teorik olsun, zaman zaman kurgusal zaman zaman doğaçlama bir anlatım tekniğini çok iyi kullanarak aslında belki de kişiye çok uzak eğitimleri bile aktarıyor. Bütün eğitimlerini almayı düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Herhangi bir eğitimini aldığınızda ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Şimdiden herkese ve başta hocama başarılar diliyorum.

Funda Genç
Funda Genç
04 Ekim 2020
5.0

Excel ve İleri Excel eğitimlerine katıldım. Süper bir anlatma tekniği var. Dersler o kadar akıcı ve akılda kalıcı geçiyor ki. Herkesin huzurunda bir kez daha emeği için teşekkür ediyorum.

Elif Akdağ
Elif Akdağ
17 Eylül 2020
5.0

İleri seviye excel kursu sayesinde tanıdığım ve dersleri gayet verimli geçen bir hocamız. Kesinlikle derslerinde sıkılma gibi bir imkanınız yok. Her açıdan size bir şeyler öğretebilecek birisi. Değerli vaktiniz ve bilginiz için teşekkür ederiz Aslıhan hocam...

R.gülen Aycan
R.gülen Aycan
14 Eylül 2020
5.0

Aslıhan hocamız bu kadar kısa sürede programcılığı anlamamızı sağlayan Algoritma gibi karışık kavramı bize neşesi ve pratik zekasıyla bize sevdirip öğreten hocamızdır. Her derste bizi aktif tutar ve ezber yaptırmadan yorumlamaya dayalı konuları öğretir. Teşekkür ederim Aslıhan hocam

Mehmet Taştan
06 Eylül 2020
5.0

Bu kadar kısa sürede hem bize Excel'i öğreten hem de neşesi ile terapi gibi gelen bir hocadır. Derste bizi sıkmadan,ezberletmeden dersin mantığını kavramamızı sağlar.

Ender Yıldırım
04 Eylül 2020
5.0

Kendinize değer katmak istiyorsanız eğitimlerine mutlaka katılın.

Bircan Akyol
22 Ağustos 2020
5.0

Çok şeker bi hoca olduğunu öncelikle belirtmek istiyorum 🤗 Kendine has anlatımıyla sizi ilgili konuda müthiş cesaretlendiriyor ve sizin proğram sonunda bu işle ilgili tüm istenen ödev vb herşeyi keyifle yapmış oluyorsunuz. Aslıhan hocamıza vermiş olduğu eğitim için özellikle teşekkür ediyorum ve başarıları daim olmasını diliyorum

Zeynep Yavuz
14 Ağustos 2020
5.0

Programlama-kod gibi ağır olan konuları dahi, anlaşılır ve keyifle anlatımları ve daha çok isteklendirmesi teşvik edici olması ayrı bir özelliği güzelliği... Sizin gibi değerli hocaların etrafımızda olmasını umarım. Emeklerinize sağlık.

Berrin Baz
Berrin Baz
09 Ağustos 2020
5.0

Çok tatlı, çok sevecen, çok cana yakın bir hoca. Web tasarımı dersi de vermesini isterim. İçten, samimi, hayatımda gördüğüm ve iyi ki var, iyi ki tanımışım dediğim hocalardan birisidir. :)))

Erva Nur Kök
Erva Nur Kök
20 Temmuz 2020
5.0

Kendisinden ileri excel eğitimi aldım ve o güler yüzü, enerjisi ve akıcı anlatımıyla eğitimi tamamlayıp sertifikamı aldım :) O kadar sıcak kanlı ve öğretme isteğiyle dolu ki eğitim online değil de sanki yüz yüze gibi.. :)

Şule Onur
18 Temmuz 2020
5.0

Enerjisi, konuşması, bilgileri ve mükemmel akıcı öğretme yöntemiyle benim çok beğendiğim hocam. Kendisine çok teşekkürler. Diğer eğitimleri sabırsızlıkla bekliyorum:)

Ayşenur Karayiğit
17 Temmuz 2020
5.0

Dinlediğiniz bütün hocaları unutun! Saatlerin nasıl geçtiğini anlamadığımız, %100 verimle harika bir ders. İyi ki Aslıhan hocamla o güler yüzüyle tanışmışım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.Excele bakış açınız değişicek :)

ilyas Balota
Ilyas Balota
05 Temmuz 2020
5.0

Aslıhan hocanın hikayeleriyle Excel'i bir başka öğrendim, kendimi geliştirdim. Burdan ona çok teşekkür ediyorum. Excel bilen bilmeyen herkesin kesinlikte eğitim almasını tavsiye ederim. Şimdi Makro Excel eğitimiyle eğitime tam gaz devam. Yeni hikayeleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım :) :)

Kübra Çakir
05 Temmuz 2020
5.0

Dersin nasıl bittiğini anlamıyorsunuz. Hocamız çok çok güzel anlatıyor. İleri Excel eğitimi aldım. Verdiği diğer kurslara bakıyorum şimdi :) teşekkürler Aslıhan Hocam.

Barış Girgin
Barış Girgin
30 Haziran 2020
5.0

Derslerini her seviyeden insanın anlayabileceği bir hocadır. Aynı zamanda dersleri de çok eğlenceli geçmektedir.

Ahmet Çevik
22 Haziran 2020
5.0

Aslıhan Hanımdan üst üste üç hafta ders aldım. Excel, İleri excel ve Temel programlamaya giriş dersleri. Müthiş bir anlatımı var çok etkilendim. Ve ben bu arada 66 yaşındayım 25 senedir excelle ilgiliyim işim nedeni ile bildiğim formülleri bile farklı anlatımıyla hafızama kazıdı diyebilirim. Hocam 06.07.20 de makro dersini de alacağım sizden ve çok şeyler öğreneceğimi biliyorum.. Çok teşekkür ederim verdiğiniz eğitimin kalitesinden dolayı. Varolun

Atakan Esgel
22 Haziran 2020
5.0

Super anlatım, Super enerji, Sadece egitimlerde değil her daim yardımcı olan, Super eğitimci, tüm öğrencilerini pozitif enerjiyle dolduran tanıdığım en iyi eğitimcilerden cok teşekkürler iienstitu. Cok tesekkurler Aslıhan Hocam

Betül Gizem Olur
Betül Gizem Olur
21 Haziran 2020
5.0

Ben bu kadar tatlı bir eğitmen daha görmedim. anlatış tarzı müthiş. kolaylıkla anlattığını kavrayabilirsiniz. İyi ki sizi tanımışım :)

Selami Çoban
Selami Çoban
07 Haziran 2020
5.0

ASLIHAN HOCAM POZİTİF ENERJİSİ VE SAMİMİ YAKLAŞIMI İLE UZAKTAN DEĞİLDE EVİMİZDE EĞİTİM VERİYORMUŞ GİBİ KATKI SAĞLIYOR...TEŞEKKÜRLER HOCAM, EĞİTİMLERİNİZİN DEVAMINI DİLİYORUM.

Emel Sarı Butes
05 Haziran 2020
5.0

Aslıhan hocam öğrencinin dersi tam anlamıyla anlaması ve öğrendiklerini uygulaması için oldukça destek veriyor. Onu sorularımla boğsam da ders dışında bütün sorumlara yardımcı oldu o yüzden bana cok şey kattı diyebilirim.Çok teşekkürler hocam 5 yıldızı hak ediyorsunuz<3

Ahmet Turan Canbay
22 Mayıs 2020
5.0

Pozitif,renkli,neşeli hallerini derse yansıtarak öğrenilmesi gereken konunun dışına cıkıp saptırma yapmadan ve akılda kalıcı öğrenim şekli ile derslerini anlatan dinlemekten zevk aldığım bir eğitmen.Güzel bir insan...

Hasret Aktepe
Hasret Aktepe
18 Mayıs 2020
5.0

Renkli anlatımı ile akılda kalıcı örnekleri birleşince dersi eğlenceli hale getirdi. Ben zevkle izledim teşekkür ederim 🙏🏽

Başak Kandöker
17 Mayıs 2020
5.0

Aslıhan hoca gayet güleryüzlü, müthiş bir enerjiye sahip bir eğitmen. Dersleri çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Özveriyle ilgileniyor ve öğretmeye çalışıyor.

Nilay Bozkurt
17 Mayıs 2020
5.0

Hikayeli anlatımlarına şaşırmıştım meğer hocamız NLP eğitimi de veriyormuş. Gayet keyifli ve akıcı dersler ayrıca sorular ile tek tek ilgilenmesi de gerçekten güzel. Teşekkürler Aslıhan Hanım :)

Selçuk Ergül
Selçuk Ergül
12 Mayıs 2020
5.0

Değerli Aslıhan Hocama vermiş olduğu eğitim ve bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisinden aldığım bu 3. eğitim ve hepsinde de o kadar büyük keyif aldım ki, anlatamam. Anlatılmaz, yaşanır derler ya, tam o söz buraya yakışır. Çok akıcı ve zevkli geçen derslerin sonunda sınavlardan da iyi not alarak tam 3 güzel sertifika sahibi oldum sayesinde. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Aslıhan Hoca bence bir kalitedir ve bu eğitimleri kimse kaçırmasın!!!

Gözde Budak
11 Mayıs 2020
5.0

Aslıhan hocamın verdiği tüm dersleri almanızı şiddetle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız. Emekleriniz için çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Serar Gülen
09 Mayıs 2020
5.0

Aslıhan hocanın dersleri çok güzel, anlaşılır ve akıcı bir şekilde geçti çok teşekkürler hocam :)

Hakkı Ankul
Hakkı Ankul
08 Mayıs 2020
5.0

Kendisi çok enerji dolu ve mutlu edici bir Eğitmen. Canlı Dersler sırasında anlamsızca mutlu oluyordum :)

Hazal Kara
Hazal Kara
08 Mayıs 2020
5.0

Aslı Hocanın dersleri gerçekten çok keyifli ve verimli enerjisi harika çok memnun kaldım teşekkürler herşey için :)

Yağmur Bulut
Yağmur Bulut
04 Mayıs 2020
5.0

Kıymetli hocamıza eğlenceli ve verimli ders anlatımı için teşekkür ederim.

Mehtap Serezli
02 Mayıs 2020
5.0

İnanılmaz keyifli ve anlaşılır bir ders anlatma ve etkileşim kurma yeteneğine sahip bir hocamız. Çok verimli bir kurs oldu benim için. Teşekkürler herşey için :)

Fulya Münevver Güven
02 Mayıs 2020
5.0

Kendisi inanılmaz bir eğitmen.Klasik anlatımlardan ve ezbercilikten uzak eğlenceli bir şekilde gerçekten öğrenmemiz için elinden gelen tüm çabayı özveriyi fazlasıyla gösteren bir eğitimci. Hayatıma dokunan hocalardan oldu diyebilirim.Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum ve şiddetle Aslıhan Hocamızı ve derslerini öneriyorum.

Mücahit Islam Ilgın
Mücahit Islam Ilgın
27 Nisan 2020
5.0

Hocamızın gerek cana yakınlığı olsun gerekse de konuya ve derse hakimiyeti olsun çok güzeldi.Müthiş bir keyif alarak ve öğrenerek dersleri tamamladım.İnşallah daha çok eğitimlerinizde tekrar beraber oluruz Aslıhan Hocam.Emeğinize,gönlünüze sağlık ,çok teşekkürler.

Kaan Şan
Kaan Şan
26 Nisan 2020
5.0

Yalın anlatımlı bir dil kullanarak, öğrenciye bilgi aktarımını gayet iyi kullanan bir Hoca.Katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Gözdehan Kılıç
26 Nisan 2020
5.0

EXCEL ve İLERİ EXCEL eğitimlerini Aslıhan Hanımdan aldım.Efsaevi anlatımı ve yaklaşımı ile kendim, şanslı hissediyorum. İyiki eğitimlere katılmışım ve iyiki İstanbul İşletme Enstitüsü sayesinde bizlere ulaşmışsınız Aslıhan Hocam. Çok teşekkür ederim.

Suna Kasarcıoğlu
20 Nisan 2020
5.0

Aslıhan hoca mı? Neredeyse aldığım sertifikaların yarısı onun dersine ait eğitmenliğine öğretimine bayıldığım insan olarakta çok sevdiğim bir hoca tüm derslerine gönül rahatlığıyla katılın şiddetle tavsiye ediyorum. İstanbul İşletme enstitüsüne bizlere Aslıhan hocayı kazandırdıkları için çok teşekkürler. İyi ki varsın Aslıhan hocam iyi ki açılmışsın İİEnstitü :))))

Latife Esra Sancak
20 Nisan 2020
5.0

Derslerini dinlemekten zevk aldığım, önüme gelen herkese tavsiye ettiğim, muhteşem bir eğitmen. Dilerim farklı konularda da (makro excell gibi), farklı eğitimlerde de kendisine rastlayabiliriz.

Ekrem Baş
Ekrem Baş
18 Nisan 2020
5.0

Aldığım en iyi online eğitimdi.Dersler çok keyifli geçti.Çok iyi bir eğitimci Aslıhan Hoca.Tek amacı size dersi öğretebilmek.Tekrar teşekkür ederim.

Selim Mert
Selim Mert
17 Nisan 2020
5.0

Bu yorumları okuyan arkadaşlara sesleniyorum Aslıhan Hocamızın derslerine katılmadıysanız çok şey kaybetmişsiniz demektir.Geç olmadan hızlı davranın :)

Beril Akın
Beril Tumer
13 Nisan 2020
5.0

Pozitif tavrı, derse hakimiyeti ve güzel iletişimi ile dersi kolaylaştırıyor. Kendi adıma teşekkür ederim emekleriniz için yeni ve farklı eğitimlerde de görüşmek üzere..

Beril Akın
Beril Tumer
13 Nisan 2020
5.0

Pozitif tavrı, derse hakimiyeti ve güzel iletişimi ile dersi kolaylaştırıyor. Kendi adıma teşekkür ederim emekleriniz için, yeni ve farklı eğitimlerde de görüşmek üzere..

Yağmur çakmak
12 Nisan 2020
5.0

Hocamızdan eğitim almayanlar çok pişman olabilirler. Öğretici ve akılda kalıcı teknikleriyle hiç sıkılmadan katıldık derslere. Her şey için teşekkür ederiz. :)

Yağmur çakmak
12 Nisan 2020
5.0

Hocamızdan eğitim almayanlar çok pişman olabilirler. Öğretici ve akılda kalıcı teknikleriyle hiç sıkılmadan katıldık derslere. Her şey için teşekkür ederiz. :)

Yağmur çelik
12 Nisan 2020
5.0

Ders anlatımı çok keyifli ve anlatım tarzı akılda kalıcılığı sağlıyor :) Çok keyifli geçiyor dersler kesinlikle tavsiye ediyorum ve diğer eğitimlerini bekliyorum :)

Samed Kolsuz
Samed Kolsuz
12 Nisan 2020
5.0

Harika bir hoca keşke yüz yüze bir eğitim alabilme şansımız olsaydı.

Zekeriya çiçek
12 Nisan 2020
5.0

Bir eğitimci gözüyle gerçekten çok beğendim akademik donanımı iyi,sabırlı,iyi niyetli ve mütevazi bi yapısıyla dersleri de eğlenceli hale getirdi.Çok teşekkürler Aslıhan hocam

Songül Hızarcı
Songül Hızarcı
03 Nisan 2020
5.0

NLP eğitimi aldım Aslıhan hocadan ve gurbette ilaç oldu bana bu eğitim. İlk zamanlar iş yoğunluğundan fazla izleyememiştim ve sorunlarımı mesaj yoluyla paylaştım kendisiyle. O kadar iş yoğunluğu arasında hepsini okuyup cevap yazdı sağolsun ve sonrasında videoların hepsini izleyip uyguladım ve çok güzel olumlu sonuçlar aldım. Hatta arkadaşlarıma da çözümler ürettim bu videolarla . 2 haftada hayatında büyük gelişmeler elde etmek isteyen herkese önerimdir bu eğitim.

Mehmet Tetik
Mehmet Tetik
01 Nisan 2020
5.0

Bilgisi, ders hakimiyeti, disiplini aynı zamanda da eğlenceli yapısıyla dersler keyifli geçiyor

Ayşe Badır
Ayşe Badır
31 Mart 2020
5.0

Hocamızın enerjisi, bilgisi, aktarımı, hakimiyeti ve disiplini olağanüstü. Dersleri inanılmaz keyifli geçiyor. Eğlendirerek ders anlatıyor. Hocamız bazı teknikler ile öğretiyor ve öğrendikleri akılda kalıcı oluyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Oğuzcan Bekar
Oğuzcan Bekar
30 Mart 2020
5.0

Dersi anlatırken yaşayan Aslıhan hocamıza sonsuz teşekkürler :)

Albina Bilialova
29 Mart 2020
5.0

Tüm verdiginiz emeklerinize çok teşekkürler hocam , korktuğumuz şeyi bize severek yapmayı ögrettiniz

Nurkiz Yapici
29 Mart 2020
5.0

Kendisinden kısa süre içerisinde edinebilmiş olduğum bilgilerin oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Kendisi, öğrencinin ilgisini derse çekme konusunda oldukça başarılı ve sempatik bir eğitmen.

şennur Bayrak
şennur Bayrak
29 Mart 2020
5.0

Aslıhan hocam 1 numarasınız.. Gerek akıcı ders anlatışınız, gerekse öğrencilerinize alçakgönülllü yaklaşımınız.. Herkes eğitmen olur ama herkes gönüllere taht kuramaz, seviyorum sizi canım hocam:)) Unuttuğum kısımları pekiştirmemde çok faydalı bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ederim.)

Ecem Gerentepe
26 Mart 2020
5.0

Asla sıkmayan bir ders anlatımı var. Gözümün korktuğu Excel'i bile bana sevdirdi. Çok samimi, doğal, sıcakkanlı bir hoca. Sizi seviyoruz:)

Ebru İlbuğa
25 Mart 2020
5.0

Anlatımı ve kendisi dört dörtlük bir hoca

Deniz Yıldız
Deniz Yıldız
12 Mart 2020
5.0

Aslıhan Şahan online platformda kurduğu iletişimi ve keyifli ders anlatımı ile harika. Excel ve İleri Excel Eğitimlerini büyük bir keyifle tamamladım. Sırada NLP Eğitimi var. Tüm katılımcılara derslerini tavsiye ederim.

Esra Çolak
Esra Çolak
02 Mart 2020
5.0

Maşallah demek istiyorum, gerçekten ve gerçekten hayatımda gördüğüm en iyi öğretmenlerden biri enerjisini sanal ortamdan bile aktarabilen biri, eğitimi geçmek neredeyse beni üzecek. Umarım verdiğinizin kat kat karşılığını hayatınız tüm alanlarında alırsınız hocam. :)

çiğdem Genez
28 Şubat 2020
5.0

Merhabalar, Aslıhan Hocadan NLP eğitimi aldım. Konuya hakimiyetini , günlük hayattan herkesin anlayabileceği şekilde örneklerle anlatması çok samimi ve doğal. Enerjisini, samimiyetini ve güleryüzüyle öğrencilerine geçiren ve birçok kişinin hayatlara dokunan bir eğitmen :) Kendisine çok teşekkür ederim. Herkesin NLP ile tanışmasını tavsiye ediyorum. "insan olabilme sanatı " Sevgi ve saygılar :)

İrem Aytaç
İrem Aytaç
21 Şubat 2020
5.0

harikaa birisi, çok pozitif, enerjik, doğal, verdiği örneklerin hepsi günlük yaşamda başımıza gelen şeyler. herkesi kazanmaya çalışan gönlü çok güzel bir eğitmen. Aslı Hocayla henüz tanışmadıysanız nlp eğitimini ısrarla tavsiye ederim. hayatıma dokunan, içimdeki ışığı aktarabilmemi sağlayan güleryüzlü bu platformun olmazsa olmazı Aslı Hocamız :) çook teşekkür ederim. iyi ki tanışmışız :)

Zeynep Salgin
Zeynep Salgin
16 Şubat 2020
5.0

Bir kaç kelime ile özetleyecek olursak, enerjik ve dolu dolu, sevimli ve güler yüzlü bir eğitimci :) Teşekkür ederiz hocam, sizlerle yola çıkmak bir harika

Mehmet Telli
Mehmet Telli
16 Şubat 2020
5.0

Cok iyi bir egitmen tatli dilli guler yuzlu enerjik, olumlu ve detayli anlatimci ilgilerinden dolayi cok teşekkür ederim :)

Nagihan Cengiz Çelebi
Nagihan Cengiz Çelebi
14 Şubat 2020
5.0

Zaten ilgim olan excele Aslıhan Hocam sayesinde daha adapte oldum. Enerjisi, üslubu, akılda kalan örnekleri ile çok dolu bir eğitimdi.

Deniz Yol
Deniz Yol
06 Şubat 2020
5.0

O KADAR ENERJİK O KADAR TATLI Kİ BİZİ HEM KARİYER OLARAK HEM DE RUHSAL OLARAK HAYATA ÇOK GÜZEL HAZIRLIYOR İYİ Kİ TANIDIM SİZİ HOCAM İYİ Kİ KARŞIMA ÇIKTINIZ SİZİ ÇOK SEVİYORUM =)

Arzu Tuğçe Yavuz
Arzu Tuğçe Yavuz
03 Şubat 2020
5.0

OLDUKÇA FAYDALI BİR EĞİTİM.TEŞEKKÜR EDERİM.

Mehmet Ali özdemir
Mehmet Ali özdemir
03 Şubat 2020
5.0

ilgisinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür etmek isterim.

Rahime Gözütok
01 Şubat 2020
5.0

kısa sürede çok verimli ve keyifli bir ders oldu teşekkürler =)

Berrin Baz
Berrin Baz
31 Ocak 2020
5.0

Çok tatlı bir hoca, anlatımı çok güzel. Davranışı sanki aileden biri gibi. :) :)

Barış Düzgün
Barış Düzgün
29 Ocak 2020
5.0

Çok enerjik dersler eğlenceli en önemlisi öğreniyorsunuz ileri excel için sabırsızlıkla bekliyoruz..

Ceren Taştan
11 Ocak 2020
5.0

Excel ile ilgili bir fikrim yokken sıfırdan aşılayıp devam etmemi sağladı, programlara karşı ön yargımı yıktı. Çok teşekkürler ..

Aysel Pariltili
Aysel Pariltili
07 Ocak 2020
5.0

muazzam güzel bir anlatım şekliniz var bayıldım cidden. ben dahil genelde herkesin excele karşı bir korkusu, fobisi vardır fakat siz bu korkuyu yenmemizi sağlıyorsunuz. Tanrım sanırım exceli sevmeye başladım. çok teşekkürler.

Meryem Ozturk
07 Ocak 2020
5.0

çok memnun kaldım. ileri excel dersini de bekleriz hocamızdan

Sevin Sert
06 Aralık 2019
5.0

Mükemmel bir öğretici kesinlikle derslerinde o kadar güzel o kadar yararlı bilgiler edindim ki herşey için teşekkürler .Bilginize emeğinize sağlık hocam.

Serkan Güney
Serkan Güney
12 Kasım 2019
5.0

Ben excel öğrenmek için internette araştırma yaparken karşıma bir istanbul işletme entitüsü ve Sn. Aslıhan hocam çıktı karşıma excel ve ileri excel derslerine katıldım. Ve onun muntazam anlatım şekline hayran oldum ve bu başaramam dediğim dersleri onun sayesinde geçmeyi başardım ve bu benim için bir dönüm noktası oldu. Aslıhan hocamın dersi anlatması bir yandan esprili olması ve pozitif olması bana ilham kaynağı oldu. Onun bütün bildiği ve bize aktarabileceği bütün eğitimlerine ihtiyacımız var. Bunu bizden lütfen esirgemeyin böyle kaliteli hoca bir daha dünyaya gelmez. Tüm samimiyetimle söylüyorum çünkü bu dersleri bana sevdiren o bu yüzden aslıhan hocamdan vb, html, c++, c# dilleri üstünde de eğitim almak isterim bu diller içinde kurs açılırsa sevinirim. Aslıhan hocamıza verdiği emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Yesim Arslan
11 Kasım 2019
5.0

Oldukça verimli ve keyifli ders anlatımıyla katılmaktan memnun oluyorum. SAP, SPSS, MAKRO derslerini kıymetli hocamızdan almak isterim.

Nurdan Yazgaç
Nurdan Yazgaç
10 Kasım 2019
5.0

Sıkılmadan dinlediğim dersleriyle, saygılı karakteriyle, eğlenceli anlatımıyla, her öğrencisine eşit davranışıyla, bilgisini en iyi şekilde kalıcı ve etkin aktarmasıyla aklımda daimi kalacak bir eğitmendir kendisi... Teşekkür ederim Aslıhan hocam...

Muhammed Yıldız
Muhammed Yıldız
08 Kasım 2019
5.0

Bir ders nasıl mükemmel anlatılır ? Bir ders nasıl verimli hale getirilir ? Sorularının cevabı niteliğinde adeta.SAP,SPSS ve Makro eğitimlerinin de açılması ve bu eğitimleri sizden öğrenmek ümidiyle...

Aylin Yıldız
25 Ekim 2019
5.0

Aslıhan hoca anlatılmaz yaşanır. Aslıhan Hocam sap, spss, macro..vb dersleride sizden almak isterim umarım açabilirsiniz <3

Mustafa Arıcan
Mustafa Arıcan
21 Ekim 2019
5.0

anlatım şekli sıra dışı bir şekilde akılda kalıcı. sanırım daha ileri günlerde daha da derslerden verim alacağız.

İlker Çiçek
19 Ekim 2019
5.0

Gerçekten harika bir ders anlatışı var hocamızın.Gösterdiği excel dersleri eğlenceli ve akılda kalıcı oluyor.Her şey için teşekkkür ederiz. SAP ve Solidworks kursları açılsa çok güzel olur.

Fatih Çetin
06 Ekim 2019
5.0

ADRES ÇUBUĞU: C1 I Formül Çubuğu : EXCEL'İ SEVDİREN İNSAN A B C 1 ASLIHAN ŞAHAN =TOPLA(A1+B2) 2 Daha başka nasıl anlatılır ki?... :)

Gizem Güngöroğlu
21 Eylül 2019
5.0

Ders anlatışı çok keyifli ve verimli.

Fatma Betül Kahraman
21 Eylül 2019
5.0

Hocamızın gerek canayakınlığı olsun gerekse de konuya ve derse hakimiyeti olsun çok güzeldi.Müthiş bir keyif alarak ve öğrenerek dersleri tamamladım.İnşallah daha çok eğitimlerinizde tekrar beraber oluruz Aslıhan Hocam.Emeğinize,gönlünüze sağlık ,çok teşekkürler.

Zuhal Dinçay
20 Eylül 2019
5.0

GERÇEK BİR EĞİTİMCİ,GERÇEK BİR ÖĞRETİCİ...DERSLER O KADAR KEYİFLİ GEÇTİ Kİ NASIL GEÇTİĞİNİ ANLAYAMADIM EMİNİM SINIF ARKADAŞLARIMDA AYNI FİKİRDELER.ÇOK GÜÇLÜ BİR ENERJİSİ,ÇOK FARKLI BİR ÖĞRETME STİLİ VAR SON ZAMANLARDA EĞİTİMDE EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUM SEYDİ. BANA YILLAR YILLAR SONRA ÖĞRENCİLİK YILARIMI HATIRLATTI.KENDİSİNİ TANIDIĞIMA DERSİNE KATILDIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUM. BURADAN TEKRAR KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM,SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Barış Aslan
Barış Aslan
19 Eylül 2019
5.0

Excel'i herkese sevdirecek bir eğitim tarzı. Güler yüzlü ve dinamik. Eğitimde herkesin anlayacağı ve eğitim süresince kimsenin geride kalmamasına özellikle önem veren bir eğitmen. Vermiş olduğu ve vereceği eğitimleri kaçırmamanızı tavsiye ederim. Yeni eğitimlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Cabir Kepenek
18 Eylül 2019
5.0

Dersi sanki sınıfta işliyormuşuz gibi geliyor.Hocamız gerçekten çok degerli ve canayakın.Ögrettigi herşey için teşekkür eder ve degerinin bilinmesini temenni ederim.

Fatih Altay
Fatih Altay
17 Eylül 2019
5.0

EXCEL Ders hocamız Aslıhan hanım sempatikliği ders anlatımı gösterdiği sabır davinci eğitim sistemi akılda kalıcı olması için yaptığı yardımcı kodlamalarla hiç bilmeyen biri için ve excedei zorluk çeken bir öğrenci için bile dersi kolay hale getirmesi eğitimcilik konusunda ne derece profesyonel olduğunu gösteriyor belli ediyor teşekkür ederim kendisine exceli daha çok sevdirdi.İş ve aile hayatında başarılarının devamını dilerim

Özden Nur Özden
Özden Nur Özden
16 Eylül 2019
5.0

Excele karşı her zaman olumsuz bir ön yargım olmasına rağmen Aslıhan hocamız sempatikliğiyle farklı düşünce tarzı ve benzetmeleri ile bende ki bu ön yargıyı tamamen yıktı. Bilmediğim bir çok şeyi şuan excel üzerinde kolaylıkla uygulayabiliyorum. Bilgisine ve öğrencilerine gösterdiği sevgisine hayran kalınacak bir hoca...Verdiği tüm eğitimlere herkesin katılmasını tavsiye ederim.

Didem Özdemir
Didem Özdemir
09 Eylül 2019
5.0

Aslıhan hoca, exelle oldukça hakim derse başlamadan önce öğrencilerinin ihtiyaçlarını dikkate alır, dersi uygulamalı olarak işlemek isterseniz öyle işler, dersini anlatıp geçmiyor, anlamadığınız yeri mutlaka sorun, en sevecen haliyle sorunu yanıtlar :) teşekkürler hocam

Ömer Cürgül
08 Eylül 2019
5.0

Aslıhan hocama çok teşekkür ediyorum. Excel'in kullanımını sayesinde öğrenmenin önemini ve keyfini yaşıyoruz. "EXCEL MAKRO" eğitiminin de açılmasını dört gözle bekliyoruz. Hocam tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık

Nazire Melis Ay
Nazire Melis Ay
26 Ağustos 2019
5.0

Öncelikle kıymetli hocamız Aslıhan Şahan'a çok teşekkür ederim. Kendisi dersi önce bize sevdirip hiç sıkmadan verimli bir şekilde anlatmayı başarmış bir hocamız. Zamanın nasıl geçtiğini asla anlayamazsınız o kadar açık ve net söylüyorum. Bütün öğrencileri için çok emek veren insanları önemseyen çok iyi bir hoca. Excel ve İleri Excel derslerini aldım hiç zorlanmadan rahat bir şekilde sınavları geçtim sertifikamı aldım. Kesinlikle İstanbul İşletme Enstitüsünde el üstünde tutulması gereken çok iyi bir hoca. Hiç tanımadığınız bir insanı nasıl uzaktan sevebilirsiniz işte bunun ispatı değerli Aslıhan hocamızdır. Diğer ders anlatımlarını da dört gözle bekliyorum...

Murat Kiyi
26 Ağustos 2019
5.0

Aldığımız eğitim sırasında gerek davranış gerek sunum ve anlatımları ile geçen kurs zamanının verimli geçmesi ve eğitimin verimli olmasına sağladığı katkılar nedeniyle Aslıhan Hanım a teşekkür ederim.

Özde Akdemir
Özde Akdemir
26 Ağustos 2019
5.0

bilgi aktarımı konusunda harika iletişim çok güzel teşekkurler aslıhan hocam

çağrı Dost
çağrı Dost
24 Ağustos 2019
5.0

Dersi anlaşılır ve eğlenceli bir dille anlatan değerli eğitmen. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Berkant Bıçakçı
22 Ağustos 2019
5.0

Dersler eğlenceli ve çok verimli geçiyor. Teşekkürler :)

Ahmet Kunduracioğlu
03 Ağustos 2019
5.0

Çok faydalı bir ders oldu, her ne kadar exceli önceden de kullanıyor olsam bile bilmediğim-atladığım konular olduğunu gördüm Hocamız Aslıhan Hanım'a da teşekkürler

Büşra Kaba
26 Temmuz 2019
5.0

Dersteki disiplini sayesinde öğrenime çok şey katıyor. Excell konusunda sıfırken şimdi bazı temel şeyleri öğrenmiş oldum. Teşekkürler Aslı hocam...

Nicat Mehtiyev
Nicat Mehtiyev
25 Temmuz 2019
5.0

Dersleri sıkılmadan izliyorum. Aslı hoca güzel ders anlatımı var. Uygulamalar da yapıyor.

Taner şener
24 Temmuz 2019
5.0

Aslıhan Hocamız bilgi birikimi ve donanımıyla bizlere öğretmesi gereken konuları biz tamamen anlayıncaya kadar tekrarlarla dersi işlemesi karşısında kendisine saygılarımı sunuyorum en güzel yerlere gelmeniz dileğiyle. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Merve Erol
23 Temmuz 2019
5.0

aslıhan hocamızın enerjisi motivasyonumuzu yükseltiyor ve iş hayatına yönelik umudumuzu artırıyor verdiği emeklere ve samimiyetine eğitmenliğine hayranım. her şey için teşekkürler

Seval ÜNAL
15 Temmuz 2019
5.0

Aslıhan hocayla dersler nasıl geçiyor anlamıyorsunuz ve dersin bitiminde bir bakıyorsunuz ki bir sürü şey öğrenmişsiniz. Hazır Aslıhan hocayı bulmuşken kendisinden SPSS dersleri almayı da çok isterim sevgili İstanbul İşletme Enstitüsü :)

Ali Osman Güllü
Ali Osman Güllü
13 Temmuz 2019
5.0

Süper aktif bir eğitmen çok güzel bir ders anlatımı var teşekkkürler kendisinden çok güzel bilgiler öğrendim.. Başarılarının devamını dilerim.

Esma Nur Taylan
10 Temmuz 2019
5.0

Her anlamda donanımlı ve yol gösteren bir eğitimci. Aslıhan hocadan ders almadıysanız hep bir şeyler eksiktir. Güleryüzünüzün hiç eksik olmaması dileğiyle..

Sedat Has
Sedat Has
09 Temmuz 2019
5.0

Aslıhan hocanın mükemmel AKICI anlatımı ile dersin çok keyifli, UYGULAMALI eğitimine söylenecek söz bulamıyorum Her eğitimcinin akademisyenin Aslıhan hoca gibi olması dileğiyle...

Esra Demirel
09 Temmuz 2019
5.0

Merhaba, Aslıhan hocamız alanında yetkin ve çok tatlı bir hocamız. Kendisini seviyorum ve herkese hocamızın derslerini almalarını tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Lütfiye İçli
Lütfiye İçli
09 Temmuz 2019
5.0

Akıcı bir dil güzel bir uslup ve güler yüzüyle işinin hakkını veren bir eğitmen. Eğitimine katıldığım için mutlu ve memnunum. :)

Ali Osman Güllü
Ali Osman Güllü
01 Temmuz 2019
5.0

ANLATIMI ÇOK AKICI VE UYGULAMALI EĞİTİMİ ÇOK İYİYDİ İŞ HAYATIMDA YAPTIĞIM UYGULAMALARDA İYİ YARAYACAK ÇOK FAZLA BİLGİ ALDIM ÇOK YARARLI OLDU TEŞEKKÜRLER İYİ BİR EĞİTMEN... BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM..

Abdurrahman Göktaş
29 Haziran 2019
5.0

aslıhan hocanın mukemmel anlatımı ve mizaci ile dersin cok güzel ve keyifli geçtiğini ve keşke her eğitimcinin aslıhan hoca gibi olabilseydi. aslıhan hocaya teşekkür ediyorum

Victoria Bayramoğlu
Victoria Bayramoğlu
29 Haziran 2019
5.0

İleri Excel eğitimi çok güzel bilgiler öğrenmemi sağladı. İki kursa çok severek katıldım. Enstitü den çok rica ediyoruz ki SAP ve Makro gibi eğitimler açılsın. Hocamız gerçekten harika bir öğretmen. anlamadığınız konuyu her zaman tekrarlayıp anlayana kadar anlatır. Excel konularında kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Canan Karakuş
26 Haziran 2019
5.0

Ders gayet akıcı, anlaşılır ve keyifli :) diksiyonu, yaklaşımı, Hocamızın çok iyi. teşekkür ederim

Yiğit Can Güler
Yiğit Can Güler
25 Haziran 2019
5.0

Dersi akıcı ve eğlenceli şekilde anlatan, bilgili çok iyi bir eğitmen. Kendisine teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Olcay Ceyda Kayaalp
Olcay Ceyda Kayaalp
15 Haziran 2019
5.0

Ders çok verimliydi. En ufak bir noktada bile sıkılmadım. Aslıhan Hanım gerçekten öğrencileri sevgi ve bilgi ile yoğurarak öğrencilerini derse heveslendiriyor. Ben bu programdan çok memnun kaldım hatta bugün ders olmadığından dolayı boşluğa düştüm diyebilirim. Umarım macro da açılır, açılırsa kesinlikler alırım. Bu program emeği geçen herkese ve tabii ki Aslıhan Öğretmenime binlerce kez teşekkür ederim.

Erdem Gmşsy
10 Haziran 2019
5.0

dersleri cok eğlenceli ve bilgi aktarımı cok basarılı gecıyor

Recep Akcan
Recep Akcan
29 Mayıs 2019
5.0

Merhabalar dersi daha çok sınav için değil akılda kalıcı şekilde anlattığından dolayı teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

Recep Akcan
Recep Akcan
29 Mayıs 2019
5.0

Aslıhan Hanım'a not almaktan ziyade akılda kalıcı şekilde ders anlatmasından dolayı teşekkür ederim. Bu dersi herkese tavsiye ederim.

Furkan Açıkgöz
Furkan Açıkgöz
26 Mayıs 2019
5.0

Öğretim hocamızın işi:)Dersi kayıtlardan seyrediyorum ama muhteşem bir insan :)

Yasin Alkan
26 Mayıs 2019
5.0

Aslıhan hocam, Verdiğiniz eğitimler için sonsuz teşekkürler.Güler yüzlü ve cana yakın tavrınızdan dolayı ve anlaşılır,düzeyli ders anlatımınız içinde ayrıca sonsuz teşekkürler. Yolunuz açık olsun.Bu yodan hiç ayrılmayın.İyiki varsınız.

Hilal Kılıç
Hilal Kılıç
25 Mayıs 2019
5.0

Öğrencilerleriyle ilgili, dersi aktif işleyen ve sıkmayan bir eğitmen. Ayrıca motive edici ve çok donanımlı biri. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun.

Nergiz Uçmaz
Nergiz Uçmaz
24 Mayıs 2019
5.0

hocama öncelikle verdiği emek için çok teşekkür ediyorum. İstanbul işletme enstitüsünün bize sunduğu imkanlar içinde ayrıca teşekkür ediyorum. sizin gibi biriyle tanışmaktan gayet memnun ve mutluyum .dersteki tutumunuz , ders işleyiş tarzınız, insani ilişkileriniz, bilgi birikiminiz kendi açımdan söylemek gerekirse cidden müthiş. ilk başvuruda bulunduğumda ben bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim. her şey için teşekkürler hocam excel i sevdirdiniz. farklı programlarda görüşmek ümidiyle saygılar, sevgiler..

Esra Gezer
24 Mayıs 2019
5.0

Onca işinin gücünün arasında bir de her akşam bizlerin kahrını çekerek, ilkokul çocuğuna okuma-yazma öğretir gibi sabırla, anlayışla, hoşgörüyle bildiklerini aktarmaya çalışması büyük fedakarlık. Genç yaşına büyük başarılar sığdırmış ve herkese de bu yönde örnek olup motivasyon aşılıyor. Ülkemizin Aslıhan Hanım gibi kadınlara çok ihtiyacı var. Üniversitedeki öğrencileri de ne şanslı ki hepsini kendi çocuğu gibi gören, kendinde ne varsa onlara da vermeye çabalayan anaç bir hocaları var:) Kısa zamanda çok şey öğrendik sayesinde. Her şey için çok teşekkür ederim. Yolu açık olsun!

Isa Karakoç
23 Mayıs 2019
5.0

Ders anlatımı mükemmel, öğrencilerini de ders katarak interaktif bir süreç içerisinde ders işleniyor. Tek kelimeyle Mükemmel, kendisine teşekkür ediyorum.

Esra Güner
Esra Güner
22 Mayıs 2019
5.0

Hocam harikasınız excel derslerini sizin sayenizde iyice pekiştirdim çok teşekkür ederim doğal ve akıcı ders anlatımınız için

Pinar Sari
21 Mayıs 2019
5.0

Anlatımı ve sempatikliğiyle bizi dersine bağlıyor. Çok eğlendim İleri Excel dersinde. Başka dersleri de açılsa çok çok iyi olur. Özellikle ERP-SAP gibi. Kendisine çok teşekkür ederim :)

Mürsel Tuna Tunç
Mürsel Tuna Tunç
14 Mayıs 2019
5.0

Dersleri çok güzel enerjiyle anlatması ve o enerjiyi bizlere aktarması yönünden son derece başarılı .Ayrıca hiçbir sorumuzu yanıtsız bırakmaması bizlerle ilgilenmesi son derece memnun ediciydi.Programlarindan dolayı teşekkür ederim

Ayhan Levent Altun
AYHAN LEVENT ALTUN
13 Mayıs 2019
5.0

Aslıhan Hanım'ın Excel kursuna katıldım ve şimdi de ileri Excel kursuna dahil oldum. Hocamızın öğretim yeteneği üst noktada ve öğrencileri ile iletişimi, dersini dinletme bilgisi, öğrencilere ne zaman ara verip tekrar kendini dinletebilme yeteneği üst seviyede. Verdiği öğretim gerçekten harika. Böyle başarılı bir akademisyeni kadronuza almanız harika bir iş. Hocamın kendisini de çalışanlarınızı da tebrik ederim. İyi çalışmalar.

Yağız Dinçer
Yağız Dinçer
10 Mayıs 2019
5.0

Excel eğitimleri gayet güzel

ömer Avcı
08 Mayıs 2019
5.0

Israrla öğrenmeyi reddeden insanlara dahi öğretebilecek bi anlatıma sahip. Vereceği bütün derslere katılırım.

Barış Erkan
Barış Erkan
07 Mayıs 2019
5.0

Hocadan her türlü dersi almaya hazırım sap olur sql olur java python yeter ki açılsın

Özge Özcan
özge özcan
07 Mayıs 2019
5.0

excel'i eğlenceli hale getiren kişi. keşke tüm hocalar hocamız gibi olsa...

Ali Can Bayır
06 Mayıs 2019
5.0

Dersi interaktif işleme yeteneği mükemmel bir seviyede gerçekten Aslı Hocanın. Sıkılmadan, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan hem konuyu anlıyorsunuz hem de iyi bir vakit geçiriyorsunuz. İmkan ve mümkünat farklı derslerine seve seve gelebilecek insanlar var. AutoCAD ve SolidWorks gibi programları Aslı Hocadan dinlemek çok iyi olabilir. Sevgiler saygılar hocam.

Mehmet Çoker
28 Nisan 2019
5.0

Gerçekten, çok güzel ve mükemmel bir eğitim, hocamızın anlatımı çok güzel, ilgiyle, sevgiyle ve sabırla işliyor dersi.

Dursun Altın
24 Nisan 2019
5.0

ANLATMAYA GEREK YOK ZATEN KALİTE KENDISINI BELLI EDIYOR SAYGILARIMLA

Mustafa Albayrak
Mustafa Albayrak
23 Nisan 2019
5.0

Ders işleyiş ve anlatış şekli mükemmel iki eğitimi aynı anda sıkıntısız ilerletiyorum.

Hanife Songül Kaçoğlu
16 Nisan 2019
5.0

''Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir.'' Böyle güzel bir esere imza atan, mum misali kendisi tükenirken (24 saatlik nöbetlerin ardından =) etrafını aydınlatmaya çalışan gönlü güzel Aslıhan Hocam.. En iyi öğretmenin ömür boyu öğrenci kalabilen olduğunu bize gösterdiğin ve öğrencilerine hem yol hem yoldaş olabildiğin için sonsuz minnettarım .. =) Enerjiniz ve gülümsemeniz daim olsun =)

Hanife Songül Kaçoğlu
15 Nisan 2019
5.0

''Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir.'' Böylesine güzel bir esere imza atan, mum misali kendisi tükenirken (24 saatlik nöbetlerinden ardından =) etrafını aydınlatmaya gönül vermiş gönlü güzel Aslıhan Hocam... En iyi öğretmenin ömür boyu öğrenci kalabilen olduğunu gösterdiğin, öğrencilerine hem yol hem yoldaş olabildiğin için sonsuz minnettarım ... =)

Yasemin Göğdeniz
14 Nisan 2019
5.0

Aslıhan hocamızdan aldığım bu ikinci ders exel ve ileri exel derslerini aldım hocamızın anlatımı enerjisi harika Aslıhan hocamızdan farklı derslerde bekliyoruz. uzaktan eğitim gibi değil sanki birebir sınıf ortamı gibi hissettim hocamıza ve iienstitu ye teşekkürler emeğinize sağlık

Yasemin Göğdeniz
14 Nisan 2019
5.0

Aslıhan hocamızın ders anlatımından çok memnun kaldım exel ve ileri exel eğitimlerine katıldım ders anlatımı çok akıcı çok güzel enerjisi harika hocamızdan başka eğitimlerde açmasını bekliyoruz.

Emin Özer
12 Nisan 2019
5.0

Çok iyi bir eğitmen. Teşekkür ediyorum emekleri için.

Sena Uyar
12 Nisan 2019
5.0

gerçekten derslerin nasıl geçtiğini anlamadık çok akıcıydı emeklerinize sağlık her şey için teşekkürler aslıhan hocam

Furkan Çelikcan
Furkan çelikcan
12 Nisan 2019
5.0

Dersleri çok anlaşılır ve zaman su gibi geçiyor Aslıhan Hoca ile iken. Cidden çok başarılı bir eğitmen ben çok memnun kaldım :)

Hacer Durmuş Subaşi
12 Nisan 2019
5.0

çok güzel eğitimdi süper anlatım yapıldı ilk defa böyle bir eğitime katıldım ve çevremde bir çok kişiyle paylaştım

Seda Arı
10 Nisan 2019
5.0

Hiç sıkılmadan saatlerce dinleyebileceğim bir eğitmen.Çok teşekkür ederiz

Ibrahim şahin
09 Nisan 2019
5.0

Gayet akıcı ve anlaşılır olması çok güzel. Böyle bir eğitmeni kazandırdığınız için teşekkürler...

Sinem Şahin
Sinem şahin
02 Nisan 2019
5.0

Gayet başarılı ve harika anlatımı için Aslıhan hocama çok teşekkür ederim?? SAP, ERP vs eğitim vermenizi istiyorum Aslıhan hocam.?

Vildan Çakıroğlu
Vildan çakıroğlu
30 Mart 2019
5.0

Üniversitede bir dönem boyunca görebileceğimiz bir dersi, 5 gün içerisinde en iyi şekilde anlamamızı sağladınız. Tüm değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam. Emeklerinize sağlık. ileri excel dersinizi de mutlaka alacağım.

Merve şahin
27 Mart 2019
5.0

anlatmak için gayret eden , samimi, güler yüzlü bir öğretmen . excel dersini Aslıhan hocamdan aldım . 3ds max , sketch up gibi modelleme derslerini de almak isterim.

Mehmet Tunç
26 Mart 2019
5.0

Güler yüzlü, anlayışlı ve konusuna hakim bir eğitmen. Anlatmak için değil ögrencilerinin anlaması için gayret gösteriyor. tşkler.

Rüveyda Akduman
Rüveyda Akduman
25 Mart 2019
5.0

Başarılı bir eğitici olarak kendisinden aldığım bilgiler ile kendi bilgilerimi arttırıyorum. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla

Özgür beyhan
18 Mart 2019
4.0

Emeğinize sağlık. Teşekkürler

HALİME AY
18 Mart 2019
5.0

İleri Excel Eğitimi dersi çok güzel ve eğlenceli geçtiğini iletmek istiyorum. Kendisi sadece öğretmeyip eğlendirmiştir. Kendisini bu konudan dolayı tebrik etmek istiyorum. Bir eğitmen olarak herkezin anlayabileceği şekilde anlatmaya çalışarak ve kolay anlmaya yönelik verdiği örneklerle gayet güzel bir DERS geçirdik. Başarılarının devamını diliyor ve farklı eğitimlerde görmeyi umut ediyorum. Saygı ve sevgilerimle... :)

Furkan Aydın
Furkan Aydın
16 Mart 2019
5.0

Hocamızın anlatımı gayet anlaşılır ve sade. Sayesinde karmaşık gibi görünen bu eğitimi çok başarılı bir şekilde atlattık, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. İleri Excel eğitimini de almayı düşünüyorum. Şiddetle tavsiye ederim Aslıhan hocamız candır:)

Buse Güngör
16 Mart 2019
5.0

Aslıhan hocamızın sabırlı, güzel anlatımı ve bize kattıkları için teşekkür ederiz. Umarım SAP, ERP ve SQL içinde kurslar açabilirsiniz ve Aslıhan hocamızdan bu dersleri de dinleriz.

Receb Davudov
Receb Davudov
14 Mart 2019
5.0

Hocaminizin anlatimi cok guzel ...Teshekkur ederim kendisine ileri duzey excel aliyorum ...Excel proqramini sevmiyordum ama suan severek kullanmaya basladim ...Katilmanizi oneririm,,, Sap, Erp, AutoCat derslerin acilmasini isiyoruz ve talep ediyoruz ...Lutfen sesimizi duy İstanbul İşletme Enstitüsü

Devrim Mehmet Pattabanoğlu
Devrim Mehmet Pattabanoğlu
12 Mart 2019
5.0

Hocamızı tanımadan, bir sertifika hevesiyle atladım geldim buraya; ama şu an görüyorumki iyiki gelmişim Aslıhan Hoca'mızdan iyiki ders almışım. Excel ve İleri Excel'den sonra C# veya Java gibi kodlama dersleri de bekliyorum açıkçası, bizlere bir şeyler öğretmek için gerekli hevese, biz öğrencilere olan şefkatine, ve herşeyden önce onca yoğunluğu arasında bize karşı fedakarlığına şahit oldum eğitimlerde, böyle değerli hocalar varken ben 10 yıl daha öğrenci olurum. Bizleri bu platformda bir araya getiren İstanbul İşletme Enstitüsü'ne minnettarım, Gerçekten çağa uygun bir okul burası... C# veya Java dersi de almamıza olanak sağlasa enstitü gerçekten harika olur.Teşekkürler, iyi ki varsınız.

İbrahim Güler
Ibrahim Güler
12 Mart 2019
5.0

Aslıhan hocamızın anlatımı çok güzel.Tüm öğrencilerin sorunlarına tek tek ilgileniyor. ERP ve SAP eğitiminlerinide vermelerini istiyorum .İnş. en kısa zamanda açılır

Aşkın Adamışoğlu
12 Mart 2019
5.0

Aslıhan Hocam ders anlatımınız çok güzel excel öğrenmek için çok video izlemiştim ama hiç biri bu kadar etkili değildi yeni eğitiminizi dört gözle bekliyorum.

Emine Yıldırım
Emine Yıldırım
12 Mart 2019
5.0

aslı hocadan sıkılmadan dersi dinliyorum ve anlıyorum.gerçekten anlatımı ve öğrencileriyle olan diyoloğu çok güzel..

Bahar Dilara Uçar
Bahar Dilara Uçar
12 Mart 2019
5.0

Mükemmel bi anlatımı var hocanın.Oldukça verimli ve keyifli geçiyor dersler.Çok teşekürler.SAP ve ERP de dinlemek isterim

Çağla Solmaz
çağla Solmaz
12 Mart 2019
5.0

Gayet başarılı ve kendisi çok sevimli teşekkür ederiz.

Serdar KALELİ
Serdar Kaleli
12 Mart 2019
5.0

Güler yüzlü gerçekten çok güzel ders anlatıyor. Her türlü sorulara cevap veriyor gerçekten çok beğendim. Herkese tavsiye ederim bize bu hizmete veren herkese özellikle hocamıza çok teşekkür ederim.

Fatma Albayrak
Fatma Albayrak
04 Mart 2019
5.0

Harika bir anlatım.. SAP da dinlemek isterdim sizden.. :)))

Melis Gülver
Melis Gülver
04 Mart 2019
5.0

Samimi, donanımlı ve akıcı bir anlatıma sahip Aslıhan hoca'ya teşekkürler..

Can Karakaya
03 Mart 2019
4.0

hoca gerçekten çok ilgili ve konuya hakimdi.samimi ve verimli bir çaışma oldu ama sınav zordu.muhtemelen geçemedim.bu konuda kimseyi suçlayamam.bir dahakine daha iyi olacağıma eminim.hocama saygılarımı sunar ve onu tanığıma memnun olduğumu arz edeim...sevgiler

şeref Kanat
03 Mart 2019
5.0

SAP VE ERP EĞİTİMİ İSTİYORUZ HOCAM

Neşe Doğan
NEŞE DOĞAN
02 Mart 2019
5.0

Aslıhan hocanın dersleri gerçekten çok verimli geçiyor. Emekleri için çok teşekkürler :)

Sedef Özer
Sedef Özer
27 Şubat 2019
5.0

SAP, ERP, makro eğitimleri de istiyoruz hocam, çok güzel ve akıcı anlatıyorsunuz emeğinize teşekkürler :)

Kerem Emir
Kerem Emir
27 Şubat 2019
5.0

Dersler çok keyifli geçiyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz.

Nilgün Eriş
26 Şubat 2019
5.0

Hocamızın keyifli, güzel, anlaşılır anlatımından dolayı teşekkür ederim.

Nursel Koç
26 Şubat 2019
5.0

çok başarılı

Aleyna Kurt
25 Şubat 2019
5.0

Dinlerken keyif alabileceğiniz, sohbet havasında geçen dersler ve eğlenceli anlatıma sahip Aslıhan hocadan daha başka ne isteyebilir insan:)

Elif Demir
16 Şubat 2019
5.0

OLMASI GEREKEN YERDESİNİZ

Elif Demir
16 Şubat 2019
5.0

GERÇEKTEN HİÇ SIKILMADAN ÇOK KEYİFLİ GEÇİYOR DERSLERİ

Kenan Karakuş
13 Şubat 2019
5.0

Süpersiniz gün boyu bu kadar çalıştıktan sonra enerjiniz harika.

Yunus Taşkın
Yunus Taşkın
06 Şubat 2019
5.0

İleri Excel eğitimi aldım bir eğitmen olarak öyle güzel öyle dolu dolu bir hocaki hem anlatma şekliyle hem tarzıyla hemde iyi niyetiyle çok iyi bir insan öğretmen yana bir abla bir arkadaş bir abla herşeyden önce çok iyi bir eğitmen bir daha hocamızı tekrardan eğitim almak istiyorum özelikle ERP eğitimi almak istiyorum ayrıca çok teşekkür ediyorum böyle bir akademisyenle öğretmenle çalıştıgınız için :) iyi çalışmalar

MELEK ERGİN
05 Şubat 2019
5.0

Aldığı eğitimleri hakkıyla karşı tarafa aktarabilen muaazzam öğreti kabiliyetine kendine münhasır bir eğitmenin en iyisi Yöneticilerden ricam hocamız/eğitmenizden "NLP" eğitimi, üzerine eğitim kursu düzenlemenizdir.Herşey için teşekkürler hocam emeğinize sağlık

Hasret Çoban
Hasret Çoban
03 Şubat 2019
5.0

Aslıhan hocam çok renkli dolu dolu birisi ve dersinin videolarını aralıksız sıkılmadan izledim.Sizinle daha bir çok eğitimlere inşallah hocam.Ve tabiki bizi böyle güzel hocalarla ve böyle iyi bir platformda bir araya getiren emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :)

Çağlar Didman
31 Ocak 2019
5.0

Aslıhan Hocanın excel eğitimini aldım. Şu anda ileri excel eğitimini alıyorum. Şunu söylemeliyim ki hocamız dersleri akıcı ve eğlenceli şekilde işliyor. Karmaşık gibi görünen metotları basite indirgeyip daha kolay öğrenmemize yardımcı oluyor. Sıfırdan baçladığım excele hocamız sayesinde baya bi bilgi sahibi oldum. Hocamızdan çok memnunum. Photoshop gibi verdiği diğer dersleri de alıp kendimi geliştirmeyi isterim.

Gülden Kaya
31 Ocak 2019
5.0

Aslıhan hocanın vermiş olduğu iki eğitimi de aldım. Hocamızın kendi de dersi anlatımı da çok güzel anlatımı akıcı ve zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim hocam. Format atma ile ilgili eğitim ve yazılımlarla ilgili eğitimler açılmasını talep ediyorum.

Ersan Demir
31 Ocak 2019
5.0

Aslıhan hocanın vermiş olduğu iki eğitimi de aldım. Hocanın anlatımı ve örnekleri öğrencilerin anlayabileceği düzeyde. Ders anlatımı akıcı ve zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim hocam. Excel makro eğitimi yönetimden talep ediyorum :)

Büşra Eylem Kurtuluş
30 Ocak 2019
5.0

Eğitimimize verdiği destekten dolayı Aslıhan hocama ve yöneticimize teşekkür ederim. Hocamızdan AUTOCAD, SOLİDWORKS, SAP, C#, C++ eğitimlerini de talep ediyorum.

Burak Aktan
30 Ocak 2019
5.0

Tebrikler , başarılarınızın devamını dilerim çok ilgilisiniz.

Umut Kozan
30 Ocak 2019
5.0

Sistemde yaşanan onca aksaklıklara rağmen pes etmeden sonuna kadar tüm imkanları zorlayan,emek veren bir öğretmen.Sabrınıza hayranım hocam :)

Günay Yetim
29 Ocak 2019
5.0

büyük bir sabır ve özveriyle bilgilerinizi aktardığınız için çok teşekkürler. ilerleyen zamanlarda da aktardığınız bilgiler gerçekten hiç hafızamdan çıkmayacak. dersler çok keyifli kendimi gerçekten okul yıllarımdaymışım gibi hissettirdiniz başarılarınızın devamını dilerim.

Fatime Ağgez
29 Ocak 2019
5.0

Çok iyi bir eğitim ve eğitmen. Ekran donmalar olmasa daha güzel olacak. SAP ve Makro eğitimleri verilirse seviniriz.

Nurcihan Meşeli
29 Ocak 2019
5.0

Eğitim dili olduuk.a iyi. Güzel örneklemelerle kalıcı bilgi edindirebiliyor. Birçok kişinin karmaşıklaştırdığı konuları basitleştirip anlatabiliyor.

Meryem Ekinci
16 Ocak 2019
5.0

çok süper bir eğitim geçirdik,ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim hocam,ileri excel kursunun uzaktan eğitiminde de sizden ders almayı çok isterim,başarılarınızın devamını dilerim

KENAN KARASOY
05 Ocak 2019
5.0

SORDUĞUNUZ SORULARI CEVAPSIZ BIRAKMAYAN AKICI KONUŞMASI AKILDA KALICI HİKAYE TARZI ANLATIMIYLA DERS SÜRESİ BİTMESİN İSTEYECEĞİNİZ BİR AKADEMİSYEN BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİMLE ...

Kemal Şen
Kemal ŞEN
04 Ocak 2019
5.0

Mesleğini "severek" yapan, ben zaten oldum deyip kenara çekilmeyen, kendini gelişime, projelere, öğrencilere adamış mükemmel bir detay :)

Cansu Torun
04 Ocak 2019
5.0

Öğrencilere ne kadar değer verdiğini tüm samimiyetinden anlayabilirsiniz. Gerçekten kendisini çok sevdim, umarım ileri excel dersini kendisinden alabiliriz. Her şey için çok teşekkürler

Merve Özarslan
03 Ocak 2019
5.0

İşini severek yapan tek kelimeyle harika insan, harika ders anlatan bir hocasınız. Sizi tanımak çok güzeldi .Sevgi ve saygılarımla sayın hocam

Elif Duygu Onayli
Elif Duygu ONAYLI
02 Ocak 2019
5.0

Dersi keyifle dinledim faydasını görebileceğiniz noktaları çok güzel bir şekilde anlatıyor teşekkürler Aslıhan hocam.

Pelin Karadağ
28 Aralık 2018
5.0

Aslıhan hocamızın Excel eğitimine katılıp çok memnun kalmıştım.Dersi keyifli ve akıcı bir şekilde işliyor,gerçekten severek ve istekli bir şekilde konuları anlatarak karşı taraf için de zevkli hale getiriyor.İleri excel eğitiminin de açılmış olması sevindirici mutlaka katılacağım.SAP eğitiminin de açılmasını ve kendisi tarafından verilmesini isterim.

Serap ERARSLAN
Serap Koç
22 Aralık 2018
5.0

bu branşın devamı gelmeli hocam harika anlatıyorsunuz sonsuz teşekkürler .

Merve YILDIRIM
MERVE YILDIRIM
19 Aralık 2018
5.0

hocam işinizi severek yapıyorsunuz autoCad ve solidworks te açmanızı istiyoruz.

Merve YILDIRIM
MERVE YILDIRIM
19 Aralık 2018
5.0

AutoCAD ve Solidworks eğitimleri açılmasını talep ediyoruz hocam. Mühendislik programlarının başta bunlar olmak üzere arttırılması gerek diye düşünüyorum.

Tolga Kaya
09 Aralık 2018
5.0

AutoCAD ve Solidworks eğitimleri açılmasını talep ediyoruz hocam. Mühendislik programlarının başta bunlar olmak üzere arttırılması gerek diye düşünüyorum.

Tolga Kaya
09 Aralık 2018
4.0

Makine Mühendisiyim ve farklı farklı seviyelerde AutoCAD ve Solidworks programlarının eğitimlerinin açılmasını talep ediyorum. En az Excel kadar mühim programlar bizim için. Umarım değerlendirirsiniz.

Mine Yaman
Mine Yaman
08 Aralık 2018
5.0

Excelli öğrenmem de çok büyük katkısı oldu kendisinin severek öğrenmemi sağladı başka kursları olduğunda onlara da katılmayı düşünüyorum ?

Can Mert çelik
07 Aralık 2018
5.0

Öncelikle hocamız Aslıhan ŞAHAN' a ve emeği geçen herkese teşekkürler. Fazlasıyla faydalı ve etkili bir eğitim sürecini tamamladık. Devamında ileri exel ve SAP eğitimi açılması durumu söz konusu olursa sevinirim.

Saliha soyoral
07 Aralık 2018
5.0

Hocamıza ve sizlere çok teşekkür ederim. Umarım Aslıhan hocanın eğitimlerine daha fazla katılabiliriz. NLP eğitiminin de verilmesini talep ediyorum. Aslıhan hocanın derslerini almak isteyenlere tavsiye ederim gerçekten çok güzel anlatıyor herkesin öğrenmesi için elinden geleni yapıyor.

Canan Aran
07 Aralık 2018
5.0

Eğitmen gayet bilgili ve anlatımı çok iyi. İleri Excel, Photoshop ve Java eğitimleri de açılırsa güzel olur.

TUĞÇE DOĞANAY
06 Aralık 2018
5.0

Excel eğitimine katıldım. Gerçekten içten, samimi ve çok ilgili bir öğretim görevlisi. Bundan sonrasında ileri excel eğitimi ve SAP eğitiminin açılmasını diliyorum.

İsmail Öztürk
Ismail öztürk
06 Aralık 2018
5.0

Excel egitimi aldım sanki birebir özel ders almış gibi hisettim anlatımı anlatma tarzı nı çok beğendim. solidworks autocad matlab pro engineer bunlardan birkaçının açılmasını bekliyorum

Seda Kargi
SEDA KARGI
05 Aralık 2018
5.0

Aslıhan hocanın anlatımını gerçekten beğendim.Harita mühendisiyim bu yüzden AutoCAD veya NetCAD programlarını anlatmasını talep ediyorum!..

Erkan Demircioğlu
erkan demircioğlu
04 Aralık 2018
5.0

Excel eğitimine katıldım. Anlatımı, ilgisi, sıcak kanlılığı gerçekten güzel. Microsoft SQL Server eğitimi de almak isterim.

Saliha soyoral
04 Aralık 2018
5.0

Çok iyi bir eğitmen dersler keyifli geçiyor teşekkür ederiz :)) ileri Excel, Photoshop,autocad,3dmax,,PowerPoint eğitimleri de verilirse çok seviniriz :)

Aysel Sağlamkaya
04 Aralık 2018
5.0

Merhabalar Aslı hocanın verdiği eğitimden çok memnunum, çok iyi bir eğitmen. İleri excel, powerpoint, photoshop, AutoCad, Argcis, 3dmax gibi eğitimlerinde açılmasını talep ediyorum. Sizlere de bize böyle güzel eğitimler, alma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Emrah Erken
04 Aralık 2018
5.0

Hem sıfırdan başlayanların öğrenmesi için hem de bilenlerin bilgilerini tazelemesi adına gerçekten faydalı bir ders. Eğitim konularınıza ek olarak photoshop, autocad, c++, java, android yazılım geliştirme, matlab gibi çeşitlilikler getirilirse bizler adına faydalı olacağını düşünüyorum.

Selva Kavuncu
Selva Kavuncu
04 Aralık 2018
5.0

hocamız konulara hakim.bizlere güzel bir şekilde konuları iletiyor. ms word /powerpoint kursları talep dogrultusunda degerlendiriseniz hocamız versin teşkkürler

Semra Akyel Andersson
04 Aralık 2018
5.0

cok ilgili ve cok profesyonel bir egitmen. Tesekkurer emekleriniz icin.

Özgül Nefes
ÖZGÜL NEFES
27 Kasım 2018
5.0

Bir ders bu kadar keyifli anlatılmazdı. Hocamıza güler yüzü ve sabrından dolayı çok teşekkür ederim. İleri excel eğitiminin açılmasını ve hocamızla tekrar bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. İlgililere duyurulur.

Özgül Nefes
ÖZGÜL NEFES
27 Kasım 2018
5.0

Bir ders bu kadar keyifli anlatılamazdı. Güler yüzü ve sabrıyla dersi sevdiren hocamıza çok teşekkür ederim. İleri excel dersinin açılmasını ve hocamızla tekrar bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. İlgililere duyurulur..

HAKAN AK
Hakan ak
26 Kasım 2018
5.0

Excel kursunu bu seviyede veren, teknolojiye uzak birinin bile severek dinleyebileceği şekil de ders anlatan, yüreğinin güzelliği yüzüne aksetmiş, ders işleyişine yorum yapılmak istenildiğin de mükemmel kelimesinin kifayetsiz kaldığı, değerlendirmeye ne yazarsam yazayım yetersiz kalacağını bildiğim zat-i şahane Aslıhan Hocamız.

Cansu Güney
25 Kasım 2018
5.0

Excel eğitimini akılda kalacak örneklerle öğreten ve dersi eğlenceli hale getiren Aslıhan Hocaya teşekkür ederim.İleri düzey excel eğitiminin açılmasını talep ediyorum.

Gamze Karahan
23 Kasım 2018
5.0

Çok verimli bi eğitimdi her şey için teşekkürler :) uzaktan ileri excel SAP ve evrim programlarınıda sizden alabiliriz umarım

Gizem Taş
23 Kasım 2018
3.0

İyi akşamlar bu hafta aldığım excell dersinden memnun kaldım öncelikle Teşekkürler. Ayrıca mumkunse EVRİM Programı, SAP programı, ve ileri derecede excell eğitimleri açarsanız arkadaşlarım ve ben katılmak istiyoruz. İlgilenirseniz sevinirim

Büşra Gürültü
büşra gürültü
12 Kasım 2018
5.0

Çok teşekkürler emeğiniz ve ilginiz için :) İleri Excel kursu uzaktan eğitimini de sizden alabilirim umarım:)

M. Kamil Aday
11 Kasım 2018
5.0

çok süper bir eğitim geçirdik,ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim hocam,ileri excel kursunun uzaktan eğitiminde de sizden ders almayı çok isterim,başarılarınızın devamını dilerim

Serhat Manulboğa
Serhat Manulboğa
08 Kasım 2018
5.0

Aslıhan Hanım'a sevgisi, saygısı ve profesyonelliğinden dolayı teşekkür ediyorum.

HAKAN AK
Hakan ak
04 Kasım 2018
5.0

Alanında uzman hocamız ameliyatlı haliyle gösterdiği öğrenciye birşeyler katma arzusu takdire şayandı. Daha önce okulda aldığım bu dersi severek dinlememi sağladı. Biz öğrenci milletine ne yapılsa yaranılmaz ama bu gerçeğe rağmen üstün bir çaba ile didinen hocamızdan Allah razı olsun. Hz. Ali'nin ''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' sözü ile '' İlim Çin de olsa dahi alın.'' hadisine riayet edip Excel Aslıhan Hoca' dan ise gidin mutlaka dinleyin.' sözünü benimsemeliyiz.

Batuhan Öztürk
BATUHAN ÖZTÜRK
30 Ekim 2018
5.0

Hem eğitimcimizin kendisi hem de dersi muhteşem keyifliydi. Başta ileri excel olmak üzere, temel yazılım kursları C# SQL gibi konularda ders açılır ise faydalı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler hocam ve istanbul işletme enstitüsü

Seyyide Ravza ÖZER
28 Ekim 2018
5.0

Canlı derslere okul derslerimden dolayı katılamadım ama ders tekrarlarını izlerken sanki ben de canlı eğitimdeymişim gibi hissettim. Öğrenciyi çok iyi tanıyan bir hocamız bu yüzden ders tekrarlarını izlerken aklımdan geçen tüm sorularıma video sırasında yanıt vermiş bulundu. Kendisinden çok memnun kaldım ve aynı hocamız ile ileri excel eğitimini de almak isterim.

Gamze Gül Kılıç
27 Ekim 2018
5.0

Harika bir eğitmen.

Oğuz Çakı
oğuz çakı
27 Ekim 2018
4.0

Excel benim için tamamen bir problemken öğrenmenin imkansız olmadığını dahası keyifle öğrenilebileceğini gösterdiğiniz için çok teşekkürler hocam. umarım ilerleyen derslerde karşılaşırız.

Mehmet Ali Ateş
Mehmet Ali Ateş
24 Ekim 2018
5.0

Çok samimi ve içten öğretmeye meraklı mesleğini seven iyi bir eğitimci olduğunuzu düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

HAKAN AK
Hakan ak
23 Ekim 2018
5.0

30 yaşıma geldim şuana kadar daha önce Doç. 'dan aldığım bu dersi bu kadar iyi anlatan birini daha görmedim. Üstelik hasta haliyle, cefakar hocamızdan Allah razı olsun. İnşallah ileri excel dersini de ondan alırız.

sibel saygı
23 Ekim 2018
5.0

Hocam bitcoin ve blockchain hakkında eğitimler olur mu

Elif Özdemir
16 Ekim 2018
5.0

Excel eğitiminde dersi olabildiğince akılda kalıcı örneklerle sıkmadan anlatan eğitmenimize teşekkür ederim. Kendisinden ileri excel ve proglamlama dilleriyle alakalı ders almayı Aslıhan Hanım ve iienstitu’ den rica ediyorum.

Zeynep Tuğçe İlanbey
Zeynep Tuğçe İlanbey
15 Ekim 2018
5.0

Eğitimi süresince öğrencilerinin anlaması için elinden gelenin fazlasını yapan eğitim görevlisi. Eğitimine katıldığınıza asla pişman olmazsınız. Ancak sadece excel eğitimi vermesi yetersiz. İleri excel ve programlama dersleri de vermesini istiyorum. C, C++, Java, php, linux işletim sistemi vb. eğitimlerinin de açılmasını talep ediyorum. Umarım size yöneticileri isteklerimizi göz ardı etmez.

Meryem Ceylan
14 Ekim 2018
5.0

Canlı dersine giremedim sonradan takip ettiğim videolarla tanıdığım en iyi anlatım şekli olan öğretim görevlilerindendir. Örneklemeleri ile anlamayan kalmıyor.

Fulya Tekin
fulya tekin
13 Ekim 2018
5.0

ders anlatımı çok başarılı ve kendisi çok tatlı bir kişi gerçekten

Ersel Getiren
12 Ekim 2018
5.0

uzaktan eğitim nasıl verilir sorusunu kendisi çok iyi cevaplıyor eğitim tarzıyla

sezer defne
11 Ekim 2018
5.0

ileri excel dersi de vermenizi rica ediyorum

Maide Nur Saraç
Maide Saraç
11 Ekim 2018
5.0

Eğitiminden çok memnunum kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Muhteşem örenkleriyle akılda kalıcılık sağlayabilen bir eğitmen. Autocad eğitimi vermesini de talep ediyorum.

Recep Tayyip Sever
RECEP TAYYİP SEVER
10 Ekim 2018
5.0

ileri excel eğitimini de vermesini talep etmekteyim. Şu an vermiş olduğu eğitimden de gayet memnunum.

Merve elveren
09 Ekim 2018
5.0

ileri excel programları eğitimini de vermeini talep ediyorum çok iyi bir eğitmen.

Şerife Nur Bulut
09 Ekim 2018
5.0

her öğrencisiyle tek tek ilgileniyor her soruyu dikkate alıyor çok mütevazi biri ders anlatımı çok yalın ve şık derse sizi odaklıyor Sunduğu bilgileri unutmamız için güzel bir anlatım biçimi var.

Merve elveren
09 Ekim 2018
5.0

ilginiz için teşekkürler

Melisa Gündoğdu
Melisa Gündoğdu
09 Ekim 2018
5.0

çok iyi bir eğitmen, dersinden memnun kaldım.

Muhammed ali adıyaman
28 Eylül 2018
5.0

işini severek yaptığı her halinden anlaşılıyor. Başarılarının devamını diliyorum.

Tuğba Cabbar
27 Eylül 2018
5.0

Harika bi eğitmen öğrencisiyle birebir ilgileniyo her soruya özenle cevap veriyor. İleri excel eğitimi vermesini de talep ediyorum.

OYA YİĞİT
27 Eylül 2018
5.0

Merhaba, ben ASLIHAN hocamdan EXCEL dersi alıyorum. Gerçekten Muhteşem ötesi anlaşılır bir şekilde ders anlatışı var. Kendisi inanılmaz pozitif biri ve o pozitifliğini bize de geçiyor ve bence en önemli şeyde budur yani öğrenciyi kendine çekmek. O yüzden ben Aslıhan hocanın eğitmenliğinde İLERİ EXCEL, WORD, OTOCED,POWEPOİNT OUTLOOK, YAZILIM gibi programlarında açılmasını talep ediyorum.

Yusuf Akyıldız
26 Eylül 2018
5.0

gerçekten öğrencisi ile bu kadar ilgili bir hoca zor bulunur. Her soruya ayrı ayrı sabırla cevap vermenizde takdir edilecek bir konu teşekkürler.

Orhan Özdemir
Orhan Özdemir
26 Eylül 2018
5.0

Excel eğitimi aldım kendisinden. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Eğitimlerinin sayısı artarsa biz öğrenmeye ihtiyacı olan kişiler için büyük bir adım olur.

Mustafa Alkan
mustafa alkan
25 Eylül 2018
5.0

Çok iyi egitim verilmekte hocamıza teşekkür ederim . Bu arada Eğitmenimiz D. Aslıhan Şahan 'dan Robotik kodlama ile ilgili kurs almak istiyorum

Reyhan Aydin
Reyhan AYDIN
25 Eylül 2018
5.0

harika bir ders anlatıcısı

Aygün Döner
24 Eylül 2018
5.0

insan kaynakları alanında eğitim vermesini rica ederim.

Zelal Gülsever
ZELAL GÜLSEVER
13 Eylül 2018
5.0

süper ötesi anlatıyor dersi

Emre Güneş
Emre Güneş
12 Eylül 2018
5.0

Harika bir şekilde ders işliyor. Hakikaten bu kadar iyi olacağını zannetmiyordum. Sadece excel eğitimi olması beni biraz üzdü. Diğer office proğramları da verilmeye başlanırsa çok memnun kalırız :)

Ahmet Serdar Tuncel
16 Ağustos 2018
5.0

Aslıhan hocamın anlatımından memnun kaldım.Kendisinden ileri düzey excel eğitimi vermesini de istiyorum

Melis Arkan
melis arkan
16 Ağustos 2018
5.0

Aslıhan hocamıza verdiği emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum ve kendilerinden ileri seviye excel eğitimini de bekliyorum.

Onur Ramazan Kuğu
Onur Ramazan KUĞU
16 Ağustos 2018
5.0

Aslıhan hocada excel eğitimi alıyorum ve eğitimi çok güzel anlaşılır şekilde örneklerle işliyoruz aslıhan hocan vb,html,c++,c# dilleri üstünde de eğitim almak isterim bu diller içinde kurs açılırsa sevinirim.

PELDA GÜNDÜZ
15 Ağustos 2018
5.0

aslıhan hocamızdan verdiği eğitimler için teşekkür eder ve ieri düzeyde excel eğitimini kendisinden beklerim.

Mehmet Ali Akbaş
Mehmet Ali Akbaş
13 Ağustos 2018
5.0

aslıhan hocamıza şükranlarımızı sunar. Kendisinden ileri düzey excel kursu bekliyorum.

Emine Uluk Mulbay
06 Ağustos 2018
5.0

Aslıhan hocamızdan excel eğitimi aldım ve çok memnun kaldım,ileri seviye excel eğitimi talep ediyorum

Emre Turan
Emre TURAN
05 Ağustos 2018
5.0

Excel eğitimi aldım ve yine Aslıhan hocamızdan ileri excel eğitimi talep ediyorum.

Koray İLDEŞ
04 Ağustos 2018
5.0

Aslıhan hocamıza çok teşekkür ediyorum ve kendilerinden ileri seviye excel eğitimini de talep ediyoruz.

Hatice Yaman
HATİCE YAMAN
01 Ağustos 2018
5.0

Excel eğitimi aldım ve yine Aslıhan hocamızdan ileri excel eğitimi talep ediyorum.

Nursima Oğuz
23 Temmuz 2018
5.0

Bu kadar ilgili ve bilgili bir eğitmen bulmak çok güç kendisi birebir ilgilendi.Başarılarının devamını diliyorum tüm yardımları için teşekkür ederim

Yasemin Yıldız
23 Temmuz 2018
5.0

Bilgilerinizi güncellemek ve sade bir anlatımıyla dersi eğlenceli hale getiren, sizi gerçekten birebir eğitim veriyormuşcasına o heyecanı üzerinizde hissettiren, sizleride canlı yayın a katarak ruhsuz bir eğitimden , ezberden uzak , öğretme odaklı bir hocamız Tebrik ederim.

Yaren Yıldız
Yaren Yıldız
21 Temmuz 2018
5.0

Kendisi çok tatlı dilli tamamen öğretme hedefli bir hocamız.Excel eğitimi aldım ve yine Aslıhan hocamızdan ileri excel eğitimi talep ediyorum.

Berk Sönmez
Berk Sönmez
21 Temmuz 2018
5.0

Çok tatlı dilli dikkatimizi dağıtmadan harika bir anlatımı var.İleri excel eğitimi açılmasını talep ediyorum.

nihat vergili
20 Temmuz 2018
5.0

Hocamızın ders anlatımı güzel faydalandım. Kendisinden ileri düzey excel eğitimi almamız mümkün mü?

Tüm Yorumlar