Eğitim Takvimi

Online Eğitimler

Tümü
Aynı anda en fazla 2 eğitime kayıt olabilirsiniz!

Eğitim sürelerine sertifika sınavı süresi dahildir.

Yukarıdaki tarihten önce eğitimlere katılamazsınız. Eğitimden bir gün önce kullanıcı adı ve şifreniz mail ve sms olarak gönderilecektir. Örgün eğitimler açıldığında bu sayfadan yayınlanacaktır.

Online eğitim, bir çok nedenden dolayı eğitim almak için bir başka şehre ya da fiziki olarak bir okul binasına gitme imkanı bulamayanların, eğitim almasını sağlayan bir sistemdir.

Bazı insanlar ekonomik imkansızlıklar, çalışma, fiziksel özür gibi bir çok nedenle eğitimlerini istedikleri düzeyde tamamlayamaya bilir. Bu durumda, online eğitim uygulaması ile eğitim, bu kişilerin ayağına gelir. Online eğitim ülkemizde, Anadolu Üniversitesi ile ön lisans ve lisans eğitimi, açık lise ile lise eğitimini devlet imkanlarıyla kapsar. Bu eğitimlerde televizyon yayınları kullanılır.

Sertifika eğitimi için de online eğitim yöntemi uygulanmaktadır. Bu sayede insanlar, diledikleri sertifika eğitimi programı için başvuruda bulunup, internet sitesi üzerinden verilen eğitimleri takip edebilmektedir. Online eğitim almak isteyenler diledikleri sertifika programına internet üzerinden kayıt yaptırıp, dersleri takip edebiliyorlar. Bu, eğitim alana çok önemli bir avantaj sağlıyor. Ücretsiz online eğitim ile bu avantaj için eğitim almak isteyenin herhangi bir ücret ödemesine de gerek kalmıyor.

Online eğitim sisteminde online sertifika eğitimi, eğitim almak isteyenlere çok önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu hizmetin ücretsiz olarak verilmesi, avantajı çok daha önemli bir hale getirmektedir.

Görüşler
Gaye Candan
Gaye CandanPsikolojik Danışman - Eğitim ve Yaşam Koçu

Öğrenme açlığı tükenmeyen bir üyeniz olarak, beni bir hayli mutlu ettiğinizi yüksek sesle dile getiriyorum!

Damla Daban
Damla Dabanİnsan Kaynakları

Harika bir uygulama! Hiçbir çıkar amacı gütmeden eğitim vermeniz takdire şayan.

Dilan Teker
Dilan TekerTan Oto - İnsan Kaynakları Sorumlusu

Enstitü online eğitim konusunda çok iyi. Verdikleri eğitimler iş dünyasında fazlasıyla kabul görüyor ve öğrencilerin aldıkları sertifikalar işe alımda benim için önemli bir kriter.

Ezgi Kılıçoğlu
Ezgi KılıçoğluİK Uzmanı

Yaşadığım ilde yerel bir işletmede çalışıyordum. Enstitü sertifikalarımı aldıktan sonra farklı şirketlere başvurularda bulundum ve mülakatlara girdim. Şu an hayalimdeki pozisyonda çalışıyorum.