Eğitim Takvimi

Eğitim sürelerine sertifika sınavı süresi dahildir.

Derse kayıt olduğunuz tarihten itibaren abonelik süresi boyunca erişebilirsiniz. Kayıt olun ve ders sayfanızdan eğitime hemen başlayın!

Online eğitim, birçok nedenden dolayı eğitim almak için bir başka şehre ya da fiziki olarak bir okul binasına gitme imkanı bulamayanların, eğitim almasını sağlayan bir sistemdir.

Bazı insanlar ekonomik imkansızlıklar, çalışma, fiziksel özür gibi bir çok nedenle eğitimlerini istedikleri düzeyde tamamlayamaya bilir. Bu durumda, online eğitim uygulaması ile eğitim, bu kişilerin ayağına gelir. Online eğitim ülkemizde, Anadolu Üniversitesi ile ön lisans ve lisans eğitimi, açık lise ile lise eğitimini devlet imkanlarıyla kapsar. Bu eğitimlerde televizyon yayınları kullanılır.

Sertifika eğitimi için de online eğitim yöntemi uygulanmaktadır. Bu sayede insanlar, diledikleri sertifika eğitimi programı için başvuruda bulunup, internet sitesi üzerinden verilen eğitimleri takip edebilmektedir. Online eğitim almak isteyenler diledikleri sertifika programına internet üzerinden kayıt yaptırıp, dersleri takip edebiliyorlar. Bu, eğitim alana çok önemli bir avantaj sağlıyor. Ücretsiz online eğitim ile bu avantaj için eğitim almak isteyenin herhangi bir ücret ödemesine de gerek kalmıyor.

Online eğitim sisteminde online sertifika eğitimi, eğitim almak isteyenlere çok önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu hizmetin ücretsiz olarak verilmesi, avantajı çok daha önemli bir hale getirmektedir.