Yüksek Lisans Düzeyinde Finans Eğitimi Alın

Finans yönetimi, direkt parayla ilgilidir. İşletmenin faaliyetlerini sürdürmesi, gelişmesi, yaşaması, parayla, mali yönetim ile alakalıdır. Bu da finans yönetimi alanına girer. Finans yönetimi, işletmeye mali kaynak yaratılması, yaratılan mali kaynağın başarılı kullanılması, işletme faaliyetlerinden elde edilen gelirin başarılı dağıtımının sağlanması, yatırıma pay ayrılması gibi işlemleri yürütür.

Finansal Yönetim eğitiminde; Giriş, Değerlendirmenin Temelleri, Proje Değerlendirme, Firma Değerleme, Risk ve Getiriye Giriş, Portföy Teorisi, Uygulamada İskonto Oranları, Sermaye Artırımı ana konularında dersler verilmektedir.

Finans yönetimi eğitimi, hem çalışanlar, hem finans biriminde görev alanlar,  em tüm yöneticiler ve işverenler tarafından alınması gereken bir eğitimdir. Bu eğitim ile alacağınız dersler, hem işinizde yükselmenize, hem daha işletmenin daha verimli olmasına yol açacaktır. Finans yönetimi eğitimini, online sertifika eğitimi programları içerisinde yer alır. Bu eğitimi ücretsiz olarak alabilme imkanına sahipsiniz. Böylece online olarak dilediğiniz yerden, ücretsiz olarak finansal yönetim sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2014


  • finansal yönetim ,
  • finansal yönetim eğitimi ,
  • Online Finansal Yönetim Eğitimi Sertifika Programları ,
  • blog
Blog Yazarı

Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde Blog Yazarlığı eğitimi almış olan öğrenciler konuk yazar olarak yazılarını gönderebilmektedir. Yazının sonunda yazarın adı yer almaktadır.