Published on: 16 Eylül 2014 Konuk Yazar 0 Yorum

Kendinizi geliştirme noktasında gidilecek pek çok programın olduğu düşünebilirsiniz. Çeşit çeşit programlara uzaktan eğitim sayesinde katılarak, daha kısa sürede daha fazla eğitim almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ancak uzaktan eğitim sertifikası alacağınız yerlerin ne derece eğitimde yetkin ve saygın bir kuruluş olduğuna bakmayı asla unutmayın. Aksi halde, uzaktan aldığınız eğitimin bir faydasını hayatınızda görmeye bilirsiniz. En iyi eğitim kurumlarından birisi İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından uzaktan eğitim sertifikası programları sunulmaktadır. Bu programlar sayesinde gelişen dünyanın yönetim algısını daha iyi öğrenmiş olacaksınız. Modern işletme yöntemleri, reklam ve iletişim, iş hukuku gibi alanlarda verilen eğitim, kariyerinde önde olmak isteyenlere veya ileride işletme açmak isteyenlere ideal bir program sunuyor. Hem de ücretsiz!

Ücretsiz uzaktan eğitim sertifikası

Teorik ve pratik destekli online eğitimler sayesinde yenilikçi işletme anlayışını vakıf olacaksınız. 360 derece performans yönetimi, finansman yönetimi, stratejik yönetim, iş hukuku ve daha fazlasıyla genel işletme, iletişim, yönetim gibi alanlarda bilgi sahibi olmanız sağlanacak. Eğitimlerden sonra yapılacak olan sınavdan başarılı olanlara sertifikaları takdim edilecektir. Öz geçmişinizi değerli kılacak olan eğitimler sayesinde iş ve kariyer hayatında daha başarılı olacak bilgi düzeyine sahip olabilirsiniz.

İstanbul İşletme Enstitüsü kalitesiyle sunulan eğitimler kontenjanlarla sınırlıdır. Akademisyen ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitimlerle çağdaş ve modern yönetim, işletme bilgisini teorik ve pratik olarak elde edebileceksiniz. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak olan bu eğitimler sayesinde kariyerinizde veya kuracak olduğunuz işletmenizde başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz.

  • kişisel gelişim ,
  • online eğitim ,
  • sertifika ,
  • ücretsiz eğitim ,
  • uzaktan eğitim ,
  • blog