Close
Mobil Menu Bars

Uzaktan Eğitim Programları

17 Eylül 2014, 1756 defa okundu.
Uzaktan Eğitim Programları
Uzaktan Eğitim Programları

Bilgi ekonomisine uygun bir toplum olmanın gereği sürekli nitelikli ve vasıflı elemanların yetiştirilmesidir. Bu noktada eğitim kurumlarının elini taşın altına koyması büyük sorumluluk ifade ediyor. Bugün ülkemizin 2023 hedeflerine doğru çizmiş olduğu yolda, lider bir devlet olmanın eğitimli ve çağa ayak uyduran toplumla mümkün olacağı belirtilmiştir. Milli hedefin gerçekleşmesi adına eğitim kurumlarının hissesine düşenleri bulundukları mevkide kaliteli bir şekilde yerine getirmeleri gerekir. İstanbul İşletme Enstitüsü, bilgi toplumuna adapte olmuş, kendini, şirketini ve finansını yönetebilen, yenilikleri takip etme ve uygulama gücüne ve bilincine sahip kişilerin yetişmesi için ücretsiz eğitim programları projesini hayata geçirmiştir.

Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyonuna sahip olarak, girişimlerine yeni bir yol haritası çizebilecek bilgi ve yönetim yeteneğine teorik ve pratik olarak sahip olabiliyorlar. Eğitimler kendisini geliştirerek uygar toplumun yönetim hususundaki yönelik ve icraatlarını bilmek isteyen üniversite öğrencileri, şirket çalışanları ve yöneticileri gibi geniş çaplı bir hedef kitleye seslenmektedir.

Uzaktan eğitim programları nelerdir?

Eğitim programları işletme, hukuk, iletişim, yönetim üzerine bina edilen 7 eğitim programından meydana geliyor. Eğitim, online olarak yapıldığından herhangi mekan sınırlaması da yok. Ücretsiz olarak yapılan eğitimlerin sonunda imtihana giren ve başarılı olan kişiler, sertifika almaya hak kazanırlar. Modern toplum ve eğitim gelişimine uygun olan eğitim programları şu şekilde:

  1. İş hukuku uygulamaları
  2. Stratejik yönetim
  3. Toplam kalite yönetimi
  4. İnsan kaynakları yönetimi
  5. İletişim teknolojileri ve toplum
  6. Finansal yönetim
  7. 360 derece performans değerlendirme

Programların hepsi ücretsizdir. Kontenjanla sınırlıdır. Uzaktan eğitim uygulamasıyla dersler görülmektedir. Eğitim sonunda uygulanacak sınavda başarılı olanlar sertifika almaya hak kazanırlar.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!