Üniversite Sertifika Programları

  19 Nisan 2018, 4150 defa okundu.
  Üniversite Sertifika Programları
  Üniversite Sertifika Programları
  Bu yazıyı beğendiysen
  şimdi paylaş!
  Blogger
  Özgeçmiş

  İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezundur. Başarılı bir üniversite süreci geçirmiştir, birçok projede yer almıştır.

  Devamı
  Yorumlar(3)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Firdevs Ata
  26 Haziran 2018
  5.0

  CRM eğitimi almak için ben de bir eğitiminize katılmayı planlıyorum. Çevremde sizden eğitim alan ve oldukça memnun ayrılan tanıdıklarım var. Bu kişilerden genel anlamda güzel bir eğitim almak istiyorsam eğer, sizinle iletişime geçmem hakkında tavsiyeler alıyordum. Gerçekten başarılı olduğunuzu duydum ve eğitiminize katılmak için heyecanla bekliyorum, üniversite sertifika programlarınız gençlerin yolunu oldukça açıyor gibi görünüyor.

  Demet Aydın
  23 Mayıs 2018
  5.0

  Okuduğum bölümle de ilişkili olarak örnek verdiğiniz ücretsiz eğitimlerden tıbbi sekreterlik eğitimine katılmayı düşünüyorum. Şayet memnun kalırsam ,ki çevremde eğitimlerinizi alan arkadaşlarım çok memnunlardı,  ücretli eğitimlerinize de katılmayı çok isterim. Merakla bekliyorum en yakın tarihli eğitimi.

  Dilara Çetin
  23 Mayıs 2018
  5.0

  Üniversite sertifika programları sayesinde iş hayatına atılmadan önce bir çok konuda deneyim kazandım ve bunları zaman zaman pratikleştirme aşamasına geçtim. Sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı siz ve ekibimize minnettarım.