Üniversite Sertifika Programları

19 Nisan 2018 (Güncelleme: 13 Aralık 2019) - 4.477 defa okundu.
Üniversite Sertifika Programları
Üniversite Sertifika Programları
Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezundur. Başarılı bir üniversite süreci geçirmiştir, birçok projede yer almıştır.

Devamı
Yorumlar(3)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Firdevs Ata
26 Haziran 2018
5.0

CRM eğitimi almak için ben de bir eğitiminize katılmayı planlıyorum. Çevremde sizden eğitim alan ve oldukça memnun ayrılan tanıdıklarım var. Bu kişilerden genel anlamda güzel bir eğitim almak istiyorsam eğer, sizinle iletişime geçmem hakkında tavsiyeler alıyordum. Gerçekten başarılı olduğunuzu duydum ve eğitiminize katılmak için heyecanla bekliyorum, üniversite sertifika programlarınız gençlerin yolunu oldukça açıyor gibi görünüyor.

Demet Aydın
23 Mayıs 2018
5.0

Okuduğum bölümle de ilişkili olarak örnek verdiğiniz ücretsiz eğitimlerden tıbbi sekreterlik eğitimine katılmayı düşünüyorum. Şayet memnun kalırsam ,ki çevremde eğitimlerinizi alan arkadaşlarım çok memnunlardı,  ücretli eğitimlerinize de katılmayı çok isterim. Merakla bekliyorum en yakın tarihli eğitimi.

Dilara Çetin
23 Mayıs 2018
5.0

Üniversite sertifika programları sayesinde iş hayatına atılmadan önce bir çok konuda deneyim kazandım ve bunları zaman zaman pratikleştirme aşamasına geçtim. Sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı siz ve ekibimize minnettarım.