Close
Mobil Menu Bars

Üniversite Sertifika Programları

19 Nisan 2018, 3100 defa okundu.
Üniversite Sertifika Programları
Üniversite Sertifika Programları

Sunduğu kaliteli içeriklerle eğitimine halen devam eden üniversite öğrencilerinin akademik hayatın yanında hem sosyal çevre edinmesi hem de bilgilerini pratiğe dökmesi için sürdürülen üniversite sertifika programları ile hayat yolculuğuna daha erken başlayabilirsiniz. Mesleki becerilerini eğitimlerine devam ederken tamamlamak ve zamanını iyi değerlendirmek isteyenlerin dâhil olabileceği bütün içerikler, belli bir alanda uzmanlaşma hedefini belirlemiş gençlere iş hayatında avantaj ve adaptasyon desteği sağlar.

Öğrenmenin hem çok değerli hem de pahalı olduğu içinde bulunduğumuz devirde, teknolojik gelişmelerden destek alınarak sürdürülen online eğitimlerle eğitim fırsatı herkese eşit bir şekilde tanınır. Parayla ölçülemeyecek değere sahip bilgiye ulaşmak isteyen birey ve kurumlar, ihtiyaca yönelik olarak vereceğimiz özel içerik paketlerinde de yararlanabilirler. Uzaktan eğitim alanında tüm dünyada örnek alınan çalışmalarımız sayesinde farklı sebeplerle eğitim mekânına gelemeyen adaylar zaman ve yer sınırlaması olmadan da kaliteli bilgiye kolay ve ucuz erişim sağlayabilirler.

Üniversite Sertifika Programları

Üniversite Sertifika Programları Ve İş Hayatındaki Yeri

Değişen ihtiyaçlar ve çalışma prensiplerine göre kendini yenileyebilen firmalar arasına girerek, kurum hedeflerinizi en iyi şekilde yerine getirebilirsiniz. Bunun için gençlerin dilinden anlamak ve vizyoner kimliklerini ortaya çıkarmalarına imkân tanımak yeterli olacaktır. İhtiyaca özel olarak hazırladığımız ve popüler olarak tercih edilen ücretsiz kurslar arasında;

  • Etkin yönetici asistanlığı

  • Tıbbi sekreterlik

  • CRM eğitimi ve

  • Liderlik ve İşletme yöneticiliği sayılabilir.

Almak istediğiniz eğitim programını detaylı olarak inceleyebilir ve size katacaklarından emin olabilirsiniz. Akademisyen ve öğretim görevlileri arasında seçilen özel kadromuz sayesinde ilgi duyduğunuz alanda en güncel bilgilere ulaşabilir, sorularınızın yanıtı ilk ağızdan alabilirsiniz. Her eğitimin sonunda kurumumuz tarafından düzenlenen sınava girerek gösterdiğiniz başarıya uygun sertifikayı almaya hak kazanabilirsiniz.

Online ortamda süren iş görüşmelerinden CV hazırlığınıza, uluslararası firmalarda yapacağınız iş başvurularında ya da mevcut işinizde dosyanıza ekleyebileceğiniz belge eşliğinde benzer özellik gösteren çalışma arkadaşlarınıza fark atabilirsiniz. Terfi veya işe seçilme imkânı sağlayan sertifika örnekleri kendinize ve işinize gösterdiğiniz önemin de belirtisi olarak değerlendirilebilir.

Üniversite Sertifika Programları İle Hayalinize Yol Açın!

Kurumsal eğitim taleplerini de konusunda deneyimli kadrolarla planlayan İstanbul İşletme Enstitü, işine gönülden bağlı ancak yeni heyecanlar arayan çalışanların motivasyonu üzerinde kalıcı etkiler bırakır. Gücünü bireylerin öğrenme arzusundan alan çalışma anlayışımız, kaliteli eğitimin dünyanın her yerindeki insanlar için erişilebilir olmasını sağlamak için üstün bir performansla ortaya konur. Eğitimde yeni bir çığır açan uzaktan eğitim fırsatıyla üniversite sertifika programları değerinde ve kalitesindeki bilgiye kolay ve ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Bireysel gelişimden yola çıkarak toplum ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını sağlayan içeriklerimiz, bilgi alışverişine imkân tanırken edinilen bilgiler iş hayatında da pratiğe dökülebilir. Dünya üzerinde yapılan araştırmalara ve makalelere yer verdiğimiz yazıları okuyarak kendinizi geliştirmeye her an devam edebilirsiniz.

Eğitimlerimizi tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan adaylar dijital kodlarını sosyal medya kanalları üzerinde de takipçileriyle paylaşabilirler. Bizim tarafımızdan yönetilen ve iş dünyasının lider konumdaki yöneticilerinin de dâhil olduğu hesaplar üzerinden bilgilerinizi paylaşabilir ve iş tekliflerine açık olabilirsiniz. Rakiplerinden daha iyi olmak ve hedefine emin adımlarla yürümek isteyenleri destekleyen ve donanımlı hale getiren eğitimlerimizden isteyen herkes faydalanabilir.

Üniversite Sertifika Programi

Üniversite Sertifika Programlarıyla Geleceğinizi Baştan Şekillendirebilirsiniz!

Bireysel ve kurumsal eğitimler öğrenmeye açık toplumların kendilerini geliştirebilmelerine fırsat tanır. Bu sürecin bir parçası olmaktan duyduğumuz gurur bizi her aşamada daha kaliteli ve farklı işler yapmaya iterken, yeni neslin geleceğini baştan şekillendirme hedeflerinde de etkili rol oynarız. Dünyada yaşanan yeni gelişmelerden haberdar olarak sadece iş ortamına ve çözüme odaklanan çalışanlarla personel verimliliği alanında da yol kat edilebilir. Her pozisyona ve ihtiyaca özel olarak hazırlanan içerikler sayesinde iş hayatının arzuladığı donanımlı personel yetiştirme ihtiyacı da en doğru şekilde karşılanmış olur.

Çalışanlarının eğitilmesiyle hedeflerine adım adım yaklaşan bir işletme, sahip olduğu avantajı iyi değerlendirerek sektörde lider konuma yerleşir. Bu kurumun bir parçası olmaksa personel verimliliğinin en üst seviyeye çıkmasını sağlar. Mevcut işinde daha iyi bir pozisyona gelmek, primle ödüllendirilmek ve terfi almak isteyenler de üniversite sertifika programları ile çalıştıkları alanda fark yaratabilirler.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezundur. Başarılı bir üniversite süreci geçirmiştir, birçok projede yer almıştır.

Devamı
Yorumlar(3)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Firdevs Ata
26 Haziran 2018
5.0

CRM eğitimi almak için ben de bir eğitiminize katılmayı planlıyorum. Çevremde sizden eğitim alan ve oldukça memnun ayrılan tanıdıklarım var. Bu kişilerden genel anlamda güzel bir eğitim almak istiyorsam eğer, sizinle iletişime geçmem hakkında tavsiyeler alıyordum. Gerçekten başarılı olduğunuzu duydum ve eğitiminize katılmak için heyecanla bekliyorum, üniversite sertifika programlarınız gençlerin yolunu oldukça açıyor gibi görünüyor.

Demet Aydın
23 Mayıs 2018
5.0

Okuduğum bölümle de ilişkili olarak örnek verdiğiniz ücretsiz eğitimlerden tıbbi sekreterlik eğitimine katılmayı düşünüyorum. Şayet memnun kalırsam ,ki çevremde eğitimlerinizi alan arkadaşlarım çok memnunlardı,  ücretli eğitimlerinize de katılmayı çok isterim. Merakla bekliyorum en yakın tarihli eğitimi.

Dilara Çetin
23 Mayıs 2018
5.0

Üniversite sertifika programları sayesinde iş hayatına atılmadan önce bir çok konuda deneyim kazandım ve bunları zaman zaman pratikleştirme aşamasına geçtim. Sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı siz ve ekibimize minnettarım.