Close
Mobil Menu Bars

Ücretsiz Sertifika Veren Kurslar

29 Mayıs 2019, 2102 defa okundu.
Ücretsiz Sertifika Veren Kurslar
ücretsiz sertifikalar, online eğitimler, ücretsiz kurslar, ücretsiz sertifika programları

İş hayatında ya da kişisel gelişim için herkese eğitim fırsatı tanıyan sertifikalı eğitimler kayıtlı dersleri izlemek ya da derse canlı olarak katılmak şeklinde takip edilebilir.

Mesleki yeterliliğin iş hayatının temelini oluşturduğu günümüzde başarılı olmak için farklı alanlarda verilen hizmetten faydalanarak eğitim konusundaki eksikler giderilebilir. 

Ücretsiz sertifika programları İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından kendini geliştirmek isteyen herkese eğitimini tamamlayamamış ya da seçtiği konuda istediği seviyeye gelmemiş kişilerin eğitim alma hakkına saygı duyar. 

Uzaktan Eğitimin Faydası

Ücretsiz sertifika programları 2019 yılı kapsamında yer alan İstanbul İşletme Enstitüsü uzaktan eğitim ve sertifikalara ücretsiz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. 

İşverenler ve insan kaynakları yöneticileri personel başvurularını değerlendirirken kişisel gelişim ve sertifika sahibi olmayı da bir kriter olarak değerlendirir. 

Akademisyen ve kendi alanlarında uzman kişiler tarafından verilen online derslerle sahip olacağınız ayrıcalıklar, hedefinize ulaşmanız için karşınıza çıkan engelleri ortadan kaldıracak.

Ücretsiz online eğitimler ve sertifika programları kapsamında düzenlenen bu kurslar ile eğitime herhangi bir ücret ödemeden ilgi alanlarınızdaki bilginizi genişletebilirsiniz.

İlk yapılacak iş ilgi alanlarınızı ve hedeflerinizi belirlemek. 

Herhangi bir eğitim seviyesinin aranmadığı ücretsiz sertifika veren kurslar herkesin katılması için açılan bir eğitim kapısıdır.

Ücretsiz kurslar sayesinde online sertifika eğitimlerine belirlenen gün ve saatte katılamadığınız zaman müsait olduğunuzda ders tekrarını izlemeniz mümkün.

Sistemde bulunan videolar veya yazılar eşliğinde ders tekrarı kolayca yapılabilir. 

Başarı Ve Sertifika

Ücretsiz sertifika veren kurslar derslerin bitiminde girilecek sınavda alınacak puana göre size bir dijital sertifika sunar. Bu dijital sertifika kodunu hazırladığınız özgeçmişinize detaylı bilgilerle birlikte ekleyebilirsiniz.

Hem resmi kurumlarda hem de özel kurumlarda geçerli olan İstanbul İşletme Enstitüsü sertifikalarına isterseniz sipariş vererek basılı olarak da sahip olmanız mümkün.

Gelişen teknolojinin hızından faydalanan online eğitimler ile kendinize olan güveniniz artacak ve belirlediğiniz hedefe emin adımlarla ilerleyeceksiniz. 

Hangi Eğitimler Veriliyor

Ücretsiz sertifika veren kurslar konusunda uzman olan İstanbul İşletme Enstitüsü farklı kategorilerde hazırladığı online eğitimler şunlardır:

  • İş Hayatı Eğitimleri
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri
  • İletişim Eğitimleri
  • Satış ve Pazarlama Eğitimleri
  • Finans-Muhasebe Eğitimleri
  • Yazılım ve Bilişim Eğitimleri
  • Yabancı Dil Eğitimleri
  • İşletme Eğitimleri
  • İnsan Kaynakları Eğitimleri

İş hayatında yükselmenizi sağlayacak olan bu ücretsiz sertifika veren kurslar kapsamındaki eğitimler ile ileride işinizi kuracak yetkinliğe ulaşabilirsiniz.

Kariyer planlarınız içinde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak online içeriklerle kazanabilirsiniz.

Eğitim Programlarının Yararı

Hem online hem ücretsiz sunulan eğitimlerde zaman kısıtlaması yoktur. Sadece zamanınızı doğru değerlendirmeniz gerekir.

Hatta aynı alanda birden fazla eğitime katılabilir ve sahip olacağınız sertifikalar ile yeni iş görüşmelerine hazırlık yapabilirsiniz.

Örgün eğitim ile online eğitim arasındaki farkı ve size olan avantajı uzman ekiplerimiz ile görüşebilir, ihtiyacınıza en uygun ücretsiz sertifika veren kurslar eğitim planını hazırlayabilirsiniz.

Size uygun olan konu başlığını seçerek ücretsiz eğitim programları hakkındaki bilgilere ulaşmanız mümkün.

Eğitimler kimler tarafından veriliyor, nelere ihtiyacımız var, kimler katılmalı ve konu gibi detaylar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda dersin başlangıç ve bitiş tarihi, süresi ve sınav tarihi hakkında da bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Eğitim Sonrası

Başarılı bir şekilde tamamlanan eğitim sonrası ödev ve testli sınavlara girdikten sonra ücretsiz sertifika kodunuzu ya da ücretli başarı sertifikanıza sahip olacaksınız.

Bu sertifikalar sayesinde eğitim kalitesini arttırıp kendi mutlu olduğunuz ortamı yaratabilirsiniz.

Ücretsiz sertifika veren kurslar planına göre İstanbul İşletme Enstitüsü düzenlenen eğitim içerikleri sayesinde öğrenmenin yaşı olmadığını kanıtlayabilirsiniz.

Fırsat eşitliğini eğitime taşıyan ilke ile sürdürülen çalışmalar sayesinde bilgi ve yeteneklerinizi geliştirmek için uzmanlaştığınız alana yönelebilirsiniz.

Kişisel gelişim eğitimleri veya insan kaynakları eğitimi kategorilerinden birini seçerek kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Eğer varsa mevcut mesleğinize uygun eğitimlere katılarak da konusunda uzmanlaşabilirsiniz.
 

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde içerik editörü olarak görev almaktadır. Kişisel gelişimle ilgili blog içerikleri ve tanıtım yazıları yazıyor.

Devamı
Yorumlar(1)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Sait Ayçil
13 Aralık 2019
5.0

Ücretsiz eğitim imkanı sağlamanız çok güzel