Close
Mobil Menu Bars

Ücretsiz Online İngilizce Kursu

12 Kasım 2019, 3183 defa okundu.
Ücretsiz Online İngilizce Kursu
Ücretsiz Online İngilizce Kursu

İngilizce, eğitim, ekonomi, spor, edebiyat, siyaset ve turizm dünyasında en önemli dildir. Almanca, Rusça veya Arapça bilen birisi İngilizceyi de öğrenmek zorundadır. Bu dil, dünyanın ortak dilidir.

Bu nedenle en iyi şekilde öğrenilmesi gerekir. Kariyer sahibi olmak isteyenler için ilk basamak her zaman için İngilizcedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte zaman ve mekan sınırlamasına gerek kalmadan İngilizce öğrenmek şimdi çok daha kolay.

Ücretsiz İngilizce Kursu Sertifikalı Mı?

Evde, iş yerinde, parkta, okulda ve tatilde dil öğrenme fırsatı veren ücretsiz online İngilizce kursu sertifikalıdır. Sertifika sayesinde istediğiniz zaman iş bulabilirsiniz. İş ilanlarında ileri seviyede İngilizce bilen elemanlar her zaman ilk sırada yer alır. 

Online eğitim nasıl oluyor?

İngilizcenizi ilerletmek istiyorsanız Enstitü ücretsiz online eğitim seçenekleri tercih edilmelidir. Bu kategoride sınırsız internet, tablet ve telefon yeterlidir. Online eğitim programının bir diğer avantajı istediğiniz zaman tekrar imkanı sunmasıdır. Kaçırdığınız dersler veya anlamadığınız dersler kolaylıkla tekrar edilebilir. İngilizcenin sorunsuz bir şekilde konuşulması için Online eğitim kısa sürede sonuç verecektir.

Bu eğitime İngilizceyi öğrenmek isteyenler, ileri seviyeye ulaşmak isteyenler ve ev rahatlığında ders almak isteyenler başvurabilir. Dünyanın konuştuğu bu dili eski yöntemlerle öğrenmenin imkansız olduğu kanıtlamış durumda. Karşılıklı diyalog yöntemine sahip Enstitü online İngilizce kursu etkili sonuç veriyor. Tekrar imkanı veren bu eğitim yöntemi sayesinde İngilizceyi en iyi şekilde konuşabilirsiniz.

İstediğiniz Zaman İngilizce Öğrenebilirsiniz

Ders programının başarılı olması katılımcının gayretine bağlıdır. Eğitim sisteminde dersler yol gösterici özelliğe sahiptir. Başarı kişinin kendi gayreti ile mümkündür. Öğrenciler dersleri pür dikkat dinlemelidir. Anlamadığı konuları videoları tekrar seyrederek anlamaya çalışmalıdır. Motivasyonunu yüksek tutan ve dersi en iyi şekilde takip eden öğrenciler başarılı olmaktadır. 

İsim, soy isim ve e-posta bilgileri ile ücretsiz İngilizce kursu programına kayıt yaptırmak mümkündür. Bunun dışında katılımcı için herhangi bir işlem gerçekleştirmiyor. Dersler canlı bir şekilde gerçekleşiyor. Zamanı olmayan veya kursa gitme imkanı olmayanlar için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Ücretsiz online İngilizce ders eğitimi 7 gün sürmektedir. Bu süre zarfında katılımcı dijital sertifika almaktadır. LinkedIn paylaşım platformlarında rahatlıkla kariyeriniz adına sertifika kodunuzu paylaşabilirsiniz. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek için iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız ücretsiz online İngilizce kursu seçenekleri değerlendirmelisiniz. 

Eğitimler Seviyeye Uygun Şekilde Veriliyor

İngilizce eğitiminde seviye önemlidir. Her seviyenin kendine göre ders programı bulunmaktadır. A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 gibi seviyeler, dil seviyesini göstermektedir. C1 ve C2, ‘ileri seviye’ olarak tanımlanmaktadır. Online ücretsiz sertifika programlarında seviyeye uygun sınıflar açılmaktadır. Her seviyenin kendine göre ders programı bulunuyor.

Sınıf belirleme işleminden önce seviye belirleme sınavı gerçekleştiriliyor. Seviye belirleme sınavları sonunda herkes seviyesine uygun sınıflara kaydediliyor. Katılımcılar internetten eğitimciye bağlanmaktadır. Diğer katılımcılar da aynı anda bağlantı kurmaktadır. 

Yeterli bağlantı meydana gelmezse video ve görüntü materyalleri kullanılarak ders işlenmektedir. Eğitim süresini tamamlayan başarılı öğrenciler dijital sertifika almaya hak kazanmaktadır. TOEFL, YDS ve IELTS gibi dil sınavlarında başarılı olmak için açılan sınıfların yanı sıra, profesyonel bir şekilde öğrenmek için C1 ve C2 eğitim programına katılmak yeterlidir. Bu seviyede eğitim alabilmek için katılımcının gramer konularını bitirmiş olması gerekir. 

Ayrıca rahatlıkla konuşabilmesi ve yazabilmesi gerekir. Basit paragrafları ve hikayeleri kolaylıkla okumalıdır. C1 ve C2 sertifika programı, uluslararası platformda da geçerlidir. Online eğitimi konusunda deneyimli olan öğretmenler, eğitim konusunda seviyeye uygun ders veriyor. Her seviyenin kendine özgü ders programı bulunuyor. Seviyeye göre eğitim programı ise şu şekildedir;

A1/A2 seviyesi

1-Verb to be/Possesive adjectives/Personal İnformation Verbs Have-Like-Live-Go/The Family.
2-Present Sımple/Jobs/what time is it ?Adverbs of Frequency/theri is-are, Some-eny-lofof
3-This-that-these-those, can/can’t, Past sımple/was-where-could
4-Time Ekspresions/Adverbs/Countable-uncountable nouns-how mach/how many.
5-Comparative Adjectives-Süperlative adjectives-Markets-Towns and Countries/directions.

B1/B2 seviyesi

1-Perfect Tens( Past ve Present)
2-Uncountable-countable Nouns.
3-Conjuctıons
4-Passive Voice
5-Prepositions

C1/C2 seviyesi

1-Gerund infinitive
2-Causatives
3-If
4-Reported Speech
5-Relative Caluse-Noun Caluse
6-Modals-Deduction
 

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde içerik editörü olarak görev almaktadır. Kişisel gelişimle ilgili blog içerikleri ve tanıtım yazıları yazıyor.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!