Close
Mobil Menu Bars

Ücretsiz Kurslar

19 Nisan 2018, 19432 defa okundu.
Ücretsiz Kurslar
Ücretsiz Kurslar

Katılacağınız eğitimi seçmekte zorlanıyorsanız, ihtiyaçlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. İstanbul İşletme Enstitüsü olarak sunduğumuz ücretsiz kurslar ile değişime ayak uydurabilirsiniz. Uzaktan eğitim programları, farklı sebeplerle mekâna gelemeyenler için iş hayatında başarının kapılarını açan bir anahtar niteliğindedir. Online ortamda süren eğitimlerle ilgili her türlü kayıt, hazırlık ve sonuç işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

İş hayatında ya da kişisel gelişim için ihtiyaç duyulan alanda herkese eğitim fırsatının yaratıldığı sertifikalı eğitimler kayıt edilen dersleri izlemek ya da derse canlı olarak katılmak şeklinde takip edilebilir. Mesleki yeterliliğin iş hayatının temelini oluşturduğu günümüzde profesyonel anlamda başarı için farklı alanlarda verilen hizmetten faydalanarak eğitim eksikleri kapatılabilir. 2012 yılından bu yana sürdürdüğümüz hizmetlerle kapsamlı eğitim ve sertifikalara ücretsiz bir şekilde ulaşılabilir.

Ücretsiz Kurslar Sayesinde Hedefinize Ulaşın

İşverenler ve kurumsal şirketlerin insan kaynakları yöneticileri benzer özelliklere sahip personel başvurularını değerlendirirken kişisel gelişim ve sertifika sahibi olmayı da bir kriter olarak değerlendirir. Kendini geliştirmek isteyen herkese kucak açan İstanbul İşletme Enstitü, çeşitli nedenlerle eğitimini tamamlayamamış ya da istediği konuda yeterli seviyeye gelmemiş kişilerin eğitim alma hakkına saygı duyar. Öğretim görevlileri ve alanında uzman kişiler tarafından sürdürülen online derslerle sahip olacağınız ayrıcalıklar hedefinize emin adımlarla yürümeniz için önünüze çıkan engelleri ortadan kaldıracak.

Uzaktan eğitim kapsamında düzenlenen ücretsiz kurslar ile eğitime herhangi bir ücret ödemeden sahip olduğunuz donanım alanlarını genişletebilirsiniz. Bu aşamada ilgi alanlarınızı ve hedeflerinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Sadece eğitim almak isteyen herkesin katılabileceği kurslarda herhangi bir eğitim seviyesi aranmaz. Online sertifika eğitimlerine ilgili gün ve saatte katılamamanız halinde müsait olduğunuzda ders tekrarını seyredebilirsiniz. Sisteme yüklenen yardımcı materyaller eşliğinde ders tekrarı yapabilir, kurs sonunda gireceğiniz sertifika sınavına hazırlık yapabilirsiniz. 

Ücretsiz Kurslar

Özgeçmişinde Kaç Ücretsiz Kurslar Yer Alıyor?

Her kursun sonunda girilecek sınavda alınacak puana göre dijital bir sertifikaya sahip olabilir ve hazırladığınız CV’ye bu bilgiyi de ekleyebilirsiniz. Özel kurumlarda olduğu gibi resmi kurumlarda da geçerli olan İstanbul İşletme Enstitü sertifikaları farklı kanallar üzerinden sorgulanabilir. Teknolojinin durdurulamayan hızından yararlanan online eğitim hizmetlerimiz kapsamında kendinize daha fazla güvenebilir ve belirlediğiniz hedefe emin adımlarla yürümeye devam edebilirsiniz. Farklı kategoriler üzerinden hazırlanan online eğitim programları arasında;

  1. İş hayatı
  2. Finans ve muhasebe
  3. Satış ve pazarlama
  4. Yabancı dil
  5. İşletme
  6. İnsan kaynakları yönetimi ve
  7. Kişisel gelişim kategorilerinden birini seçebilir ve farklı içeriklerde kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

İlk etapta varsa mevcut mesleğinize uygun eğitimlere katılarak yetkinliğinizi artırabilirsiniz. İşyerinde terfi almanızı da sağlayacak olan bu eğitimlerle dönemsel ödüller kazanabilir veya kendi işinizi kuracak yetkinliğe ulaşabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz içinde rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak online içeriklerle gelişen dünyayı yakından takip ederek sosyal kimliğinizle de çevrenizde saygınlık uyandırabilirsiniz.

Ücretsiz Kurslarımız

Online Eğitim Programlarının Sağladığı Avantajlardan Yararlanın

Zaman ve mekân kısıtlaması olmadan alınacak online eğitimler sayesinde fiziksel koşulların etkilediği eğitim kalitesini kendi mutlu olduğunuz ortamı yaratarak yükseltebilirsiniz. Yaşam boyu öğrenme ilkesine göre düzenlediğimiz eğitim içerikleri sayesinde öğrenmenin yaşı olmadığını herkese kanıtlayabilirsiniz. Eğitimde fırsat eşitliği anlayışıyla sürdürdüğümüz çalışmalar sayesinde popüler tercihler üzerine eğilebilir ya da var olan bilgi ve yeteneklerinizi geliştirmek için uzmanlaştığınız alana konsantre olabilirsiniz. İlgilendiğiniz kurumsal eğitimler hakkında ekiplerimizden destek alabilir ve ihtiyaçlarınızın ön planda tutulduğu içeriklerle sadece kurumunuza özel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İlginizi çeken konu başlıklı eğitim içeriğine girerek; programın amacı, eğitim için ihtiyaç duyulan materyaller, bu eğitime kimlerin katılması gerektiği, konu başlıkları, eğitmen adı, eğitmen hakkında bilgi, ders başlangıç ve bitiş tarihleri, eğitim süresi ve sınav tarihi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Zamanınızı doğru değerlendirerek aynı alanda birden fazla eğitime katılabilir ve sahip olacağınız sertifikalar ile yeni iş görüşmeleri yapmaya başlayabilirsiniz. Online eğitim ile örgün eğitim arasındaki farkları ve sizin için hangisinin daha avantajlı olacağını konusunda deneyimli uzman ekiplerimiz ile görüşerek ihtiyacınıza en uygun ücretsiz kurslar eğitim planını inceleyebilirsiniz. Eğitimi başarılı bir şekilde tamamlayarak sınava girdikten sonra ücretsiz sertifika kodunuzu ya da ücretli başarı sertifikanızı alarak kişisel gelişiminizde atacağınız yeni adımları planlamaya devam edebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

Hacettepe Üniversitesi'nde Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünden mezun oldum. Blog Yazarlığı ve İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikalarım bulunmaktadır.

Devamı
Yorumlar(4)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Deniz Yalın
30 Temmuz 2018
5.0

Ücretsiz bir şekilde sertifika alabileceğimiz bu kurs fırsatlarını biz öğrencilere tanıdığınız için çok teşekkürler :))))

Mehtap Koçak
26 Haziran 2018
5.0

Verdiğiniz ücretsiz kursların özellikle öğrenciler ve iş arayan adaylar için oldukça güzel bir seçenek olduğunu düşünüyorum.  

Fırat Güven
23 Mayıs 2018
5.0

Verdiğiniz ücretsiz kurslar belli başlı eğitimler almak isteyip bunun için bütçe ayıramayan veya öğrenci olan bireylerin katılımı açısından çok iyi kesinlikle. Verdiğiniz ücretsiz kurslardan birine katılma şansım oldu ve memnun ayrıldım, çevremde ilgilenenlere önereceğime emin olabilirsiniz.

Selen Aydın
10 Mayıs 2018
5.0

Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve iş hayatına kendimi hazırlamak adına katılabildiğim tüm eğitimlere ve kurslara gidiyor, sertifika alıyorum. Bir çok eğitim ve kurs ücretli olduğu ve gidip gelmek zorlaştığı için hem bütçemi hem beni yoruyordu. Sizin verdiğiniz ücretsiz kurslar ve online eğitimler gibi seçeneklere sahip olmak benim için çok rahatlatıcı oldu bu açıdan. Okulumu aksatmadan ve bütçemi üzmeden eğitim, kurs ve bunların üzerine sertifika alabiliyor olmak harika. Kendimi geleceğime çok daha kolay hazırlayabiliyorum.

Tüm Yorumlar