Ücretsiz Kurslar

19 Nisan 2018 (Update: 31 Ağustos 2021) - 21.960 read times.
Ücretsiz Kurslar
Ücretsiz Kurslar
If you liked this post
share it now!
Blogger
Resume

Hacettepe Üniversitesi'nde Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünden mezun oldum. Blog Yazarlığı ve İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikalarım bulunmaktadır.

More
Comments(4)
Average Rating 5,0
Deniz Yalın
30 Temmuz 2018
5.0

Ücretsiz bir şekilde sertifika alabileceğimiz bu kurs fırsatlarını biz öğrencilere tanıdığınız için çok teşekkürler :))))

Mehtap Koçak
26 Haziran 2018
5.0

Verdiğiniz ücretsiz kursların özellikle öğrenciler ve iş arayan adaylar için oldukça güzel bir seçenek olduğunu düşünüyorum.  

Fırat Güven
23 Mayıs 2018
5.0

Verdiğiniz ücretsiz kurslar belli başlı eğitimler almak isteyip bunun için bütçe ayıramayan veya öğrenci olan bireylerin katılımı açısından çok iyi kesinlikle. Verdiğiniz ücretsiz kurslardan birine katılma şansım oldu ve memnun ayrıldım, çevremde ilgilenenlere önereceğime emin olabilirsiniz.

Selen Aydın
10 Mayıs 2018
5.0

Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve iş hayatına kendimi hazırlamak adına katılabildiğim tüm eğitimlere ve kurslara gidiyor, sertifika alıyorum. Bir çok eğitim ve kurs ücretli olduğu ve gidip gelmek zorlaştığı için hem bütçemi hem beni yoruyordu. Sizin verdiğiniz ücretsiz kurslar ve online eğitimler gibi seçeneklere sahip olmak benim için çok rahatlatıcı oldu bu açıdan. Okulumu aksatmadan ve bütçemi üzmeden eğitim, kurs ve bunların üzerine sertifika alabiliyor olmak harika. Kendimi geleceğime çok daha kolay hazırlayabiliyorum.

All Comments