Ücretsiz Eğitimler

Ülkemizde her türlü eğitim paralıdır. Devlet okullarında yapılan zorunlu eğitimlerde bile bir takım zorunlu harcamalar gerekmektedir. Üniversite eğitimlerinde de bu zorunlu harcamalar daha da artacaktır. Okulların dışında, eğitim hizmeti veren özel kurslar, dershaneler, okullar da ise bu ücretler adeta tavan yapar. Uzaktan eğitimin tercih edilme nedenleri arasında mutlaka, daha az masraflı olması da yer almaktadır. Ancak, uzaktan eğitimde kayıt paraları, kitap paraları, ders ücretleri gibi bir çok ödeme yapılması zorunluluğu vardır.

Uzaktan eğitim, gerçekten de iş yaşamında bir çok alanda eğitim eksikliğini tamamlar. Bu nedenle de bir gerekliliğin ötesinde zorunluluktur. Uzaktan eğitim ücretsiz olarak sağlandığında bu insanlar için neredeyse bir mucize hizmettir. Ücretsiz online sertifika eğitimi ile uzaktan eğitim ücretsiz olarak evinize, işyerinize, dilediğiniz zamanda dilediğiniz yere gelmektedir. Bu sayede bilgisayarınız ile internet sitesi üzerinden dersleri takip ederek, sertifika eğitimini tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitimlerimiz

İstanbul İşletme Enstitüsü online ve örgün eğitim veren bir eğitim kurumudur. Bu kurumdaki tüm online eğitimler katılımcılara tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Online eğitimin ülkemiz genelinde yaygınlaştırılması ve kaliteli eğitim anlayışının bu eğitim sistemine de entegre edilmesi amaçlanarak işletme alanında birçok eğitimi hazırladık. Bu eğitimler üniversitelerin lisans ve genellikle yüksek lisans bölümlerinde verilen dersleri kapsamaktadır.

Online eğitimlerin ücretsiz olmasının temel nedeni kamu yararını etkin kılmak ve toplumun ücretsiz eğitimler'e alışmasını sağlamaktır. Eğitim tarihimiz boyunca sınıf/ders/masa/sandalye biçimiyle eğitimler düzenledik. Toplumun birdenbire bilgisayar başında eğitime geçmesi bir süreç alacaktır. İşte bu süreç toplumun bilgisayara ve internete daha yakın olmasıyla fazlasıyla kısaldı.

Ücretsiz Eğitimler Programı

Bu sebeple ücretsiz online eğitim için geriye kalan tek şey katılımcıların eğitimlere başvuru yapmasıdır. Ücretsiz eğitimler, katılımcıların iş hayatında öne çıkmaları, yaptıkları iş ve işlemlerin teorisini öğrenmeleri ve uygulama için ön çalışma yapmaları için kişisel gelişime katkı sağlar. Aynı zamanda kariyer hayatına yön vererek bireysel öğrenme metotlarının gelişmesine de yol açar. Ücretsiz eğitimler programı aşağıda listelenmiştir.

Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2014


  • online eğitim ücretsiz ,
  • ücretsiz eğitim ,
  • ücretsiz eğitimler ,
  • ücretsiz online eğitim ,
  • ücretsiz online eğitimler ,
  • ücretsiz sertifika eğitimleri ,
  • ücretsiz uzaktan eğitim ,
  • uzaktan eğitim
Blog Yazarı

Yorumlar(4)

Öğrenci Geri Bildirimi

4,8
Ortalama Değerlendirme
%75
%25
%0
%0
%0
Değerlendirmeler

Mehmet Cömert

08.Haziran.2018

Eğitimlerinizin bir çoğunun ücretsiz oluşu insanları eğitim almaya teşvik için büyük birşey gerçekten. 

Ferhat Darı

23.Mayıs.2018

Bu zamana kadar iki ücretsiz eğitiminize katılma fırsatı bulldum ve çok memnun ayrıldım, bundan sonra da gerek ücretsiz gerekse ücretli eğitimlerinizden faydalanmayı planlıyorum. Çok başarılı bir sisteme sahipsiniz.

Mete Saygın

16.Mayıs.2018

Böyle fazlasıyla faydalı eğitimler vermeniz oldukça güzelken bir de bunu ücretsiz yapmanız gerçekten mükemmel bir durum. Kesinlike eğitimlerinize katılmaya devam edeceğim ve tanıdıklarıma da önermeyi düşünüyorum.