Ücretsiz Eğitimler

08 Ocak 2014 (Update: 13 Aralık 2019) - 19.621 read times.
Ücretsiz Eğitimler
Ücretsiz Eğitimler
If you liked this post
share it now!
Blogger
Resume

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

More
Comments(6)
Average Rating 5,0
Deniz Yalın
24 Temmuz 2018
5.0

Eğitimin ücretsiz oluşu ve kariyer alanında büyük yarar sağlayacağı gözler önünde. Çok kaliteli bir hizmet veriyorsunuz teşekkürler. ?

Büşra Akkurt
26 Haziran 2018
5.0

Ücretsiz eğitimlerinize elimden geldiğince katılmaya çaba gösteriyorum ve eğitmenlerin ve eğitim içeriğinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum.

Mehmet Cömert
08 Haziran 2018
5.0

Eğitimlerinizin bir çoğunun ücretsiz oluşu insanları eğitim almaya teşvik için büyük birşey gerçekten. 

Ferhat Darı
23 Mayıs 2018
5.0

Bu zamana kadar iki ücretsiz eğitiminize katılma fırsatı bulldum ve çok memnun ayrıldım, bundan sonra da gerek ücretsiz gerekse ücretli eğitimlerinizden faydalanmayı planlıyorum. Çok başarılı bir sisteme sahipsiniz.

Mete Saygın
16 Mayıs 2018
5.0

Böyle fazlasıyla faydalı eğitimler vermeniz oldukça güzelken bir de bunu ücretsiz yapmanız gerçekten mükemmel bir durum. Kesinlike eğitimlerinize katılmaya devam edeceğim ve tanıdıklarıma da önermeyi düşünüyorum.

Miray Sağlam
10 Mayıs 2018
5.0

Ücretsiz eğitim sisteminiz hakkında yazdığınız bu makaleye sonuna kadar katılıyorum kesinlikle. Benim gibi bulunduğu işte/konumda yükselmek isteyen ve daha kapsamlı bilgiye sahip olmak isteyen bireyler için biçilmiş kaftan. Ayrıca bir eğitim için uzunca bir vakit ayırıp eğitim süresinin aksine yollarda vakit harcanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. Özellikle iş sahibi olan bireyler için vermiş olduğunuz online eğitimler harika bir yöntem, umarım ki ülkemizde online eğitim benimsenir ve bu açıdan hayatımız kolaylaşabilir.

All Comments