Tükenmişlik Sendromu

  29 Kasım 2018, 2963 defa okundu.
  Tükenmişlik Sendromu
  Tükenmişlik Sendromu
  Bu yazıyı beğendiysen
  şimdi paylaş!
  Blogger
  Özgeçmiş

  Bitlis Eren Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunudur. İstanbul İşletme Enstitüsünden aldığı birçok sertifikası bulunmakta.

  Devamı
  Yorumlar(6)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Mevlüt Bakır
  01 Nisan 2021
  5.0

  Tükenmişlik sendromu ve stres arasındaki farkı anlayabileceğimiz güzel bir kişisel gelişim eğitimiydi. Burcu hocamız öğrencileriyle etkileşim içinde ve ilgili bir eğitmen. Katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İstanbul İşletme Enstitü'sü kişisel gelişim eğitimleri açısından oldukça fayda sağlayan bir platform. Online Mobbing Eğitimi de keyifle takip ettiğim ve başarılı olup sertifikasını aldığım bu harika eğtimlerden biri. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  Pınar Bodur
  30 Mart 2021
  5.0

  Online tükenmişlik sendromu eğitimi kişisel gelişim alanında fayda sağlayabilecek harika eğitimlerden biri. Canlı yayınlara sorunsuz katıldım, eğitimde bağlantı ve görüntü kalitesi her şey çok iyiydi. Eğitmen Burcu hoca zaten şahane. :) Sertifikamla bardak hediyesi de geldi. Enstitü her anlamda başarılı bir kurum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  Rüya Naz
  30 Kasım 2018
  5.0

  Hepinize ilginizden ve güzel yorumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim:)

  Amine Bozkuş
  30 Kasım 2018
  5.0

  Çok güzel bir konu canım Günümüzde gençlerde çok fazla karşılaşıyoz .Gerçekten güzel ve etkileyici bir yazı olmuş canım :))

  Enver Naz
  29 Kasım 2018
  5.0

  Yazıyı beğendim. Tebrik ederim. Daha sık yazmanız dileğiyle.

  Derya Derya
  29 Kasım 2018
  5.0

  Bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler

  Tüm Yorumlar