Stratejik Yönetim Dersleri

Sertifikalı Eğitim Programları bir çok çalışan, üst yönetici ve işyeri sahibi için oldukça önemlidir. Sertifikalı eğitimnde yüksel lisans düzeyinde eğitim verilmesi, tüm çalışanları ve patronların bu programları tercih etmesinin en büyük nedeni. Sertifika Eğitimleri Online olarak verilmektedir. Böylece eğitim alanlar, işlerinden, mesailerinden zaman ayırmadan, istirahat saatlerinde eğitimleri internet hattına bağlı bilgisayarları ile alabilmektedirler. Bu da oldukça önemli bir avantajdır. Nerede yaşarsanız yaşayın, hangi işi yaparsanız yapın, işiniz, mesleğiniz için son derece önemli olan bu eğitimi kolaylıkla alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey derse katılmak için ayırdığınız zamanda internete bağlı olarak kullanabileceğiniz bir bilgisayar. Ücretsiz online sertifikalı eğitim programlarından biri olan Stratejik Yönetim eğitiminde; Stratejik yönetim, ilgili terim ve kavramlar, Stratejik yönetim süreci ve unsurları, Dış Çevre Analizi, İşletme Analizi, Stratejik Yönlendirme, Temel Stratejiler ve Alt Grupları, Kurumsal Stratejiler, Rekabet Stratejileri, Sektör ve İş Çevresi Analizi derslerinde eğitim alacaksınız.

[contact-form][contact-field label=' Stratejik Yönetim stratejileri şirketinizde ne kadar uygulanıyor ?' type='select' options='Çalıştığım şirket bundan haberdar değil,Biraz bilgi sahibi,Gerekli seviyede uygulanıyor,Stratejik yönetime önem veriliyor,Etkişi şekilde uygulama alanı buluyor'/][/contact-form]

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2014


  • online stratejik yönetim ,
  • Stratejik Yönetim ,
  • Stratejik Yönetim eğitimi ,
  • yönetim eğitimleri
Blog Yazarı

Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde Blog Yazarlığı eğitimi almış olan öğrenciler konuk yazar olarak yazılarını gönderebilmektedir. Yazının sonunda yazarın adı yer almaktadır.