Published on: 13 Aralık 2018 Tuba Özen 0 Yorum
Okuma Sayısı : 1431

Günümüz eğitim dünyası bilginin hızla tüketildiği zamana yetişememektedir. Üniversitede öğrenilen bilgiler gelişen iş dünyasında ihtiyaç duyulan donanım için yeterli gelmiyor. Bu nedenle gittikçe artan bilgi gereksinimlerine karşılık vermek gerekmektedir.  Hemen her alanda gelişen rekabet piyasası yeni iş mecraları ve bu iş için gerekli olan donanımı taşıyan kişilere ihtiyaç duymaktadır. Hızlı büyüme trendine ayak uyduran eğitim programları kişilerin kendileri için yapacakları en önemli yatırım haline gelmiştir. Uzaktan eğitim sertifika programları gelişime ayak uydurmanız bakımından geniş seçenekler sunan eğitim metotlarından biridir.

Güvenilir Sertifika!

İş hayatında her zaman bir adım önde almanız gerekiyor. İnsan kaynakları uzmanları işe alım sürecinde farklı özellikleri olan kişileri almak isterler. Bu farklılık pozisyonun gelişimini sağlayacağından dolayısıyla firmanın da geleceğini doğrudan etkileyecektir. Sertifikalar en kısa tanımla bir işin eğitimini alıp almadığınızı gösteren belgedir. İşte bu nedenle sertifika programları kariyerinizi belirleyen yapı taşlarından biridir. Ancak eğitim konusunun da ticarethane mantığına büründüğü göz önüne alınırsa akıllara sertifikaların güvenilir olup olmadığı sorusunun takılması hiçte beklenmedik bir şey değil.

Alanınızı destekleyen sertifikalı eğitimleri seçerken bu sertifikanın doğru kurum ve kuruluşlar tarafından alındığına dikkat etmek gerekir. Örgün eğitim veren kurumlar ile doğal bir sınıf ortamında ders işlenirken zaman ve mekân faktörlerini nötrleyen uzaktan eğitim programları da bulunmaktadır. Mevcut iş hayatı devam ederken, bulundukları yerden ayrılmadan, zaman sıkıntısı sebebiyle eğitim alamayan vb birçok sebeple istedikleri eğitimi alamayanlar için uzaktan eğitim programları bulunmaktadır. Teknolojinin eğitime dünyasına en büyük katkılarından birine ev sahipliği yapan İstanbul İşletme Enstitüsü, sertifika programları ile kariyerinizi hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

sertifikam, güvenilir, güvenilir sertifika

Eğitim programları ve sertifika hizmeti veren birçok kurum bulunmakta. Örgün eğitim ya da uzaktan eğitim veren kurumlardan aldığınız eğitimin geçerliliği iş başvurusu yapılan dönemde büyük önem taşımaktadır. Verilen sertifika eğitim programlarının sonunda başarılı olan adayların elde ettikleri sertifikaların iş başvurusu sırasında kabul görür olması gerekmektedir. Birçok işe alım firması sertifikanın hangi kurum tarafından verildiğine dikkat eder. İstanbul işletme enstitüsü alanında uzman akademik kadrosu ve gönüllülük esaslı eğitim anlayışı ile güvenilirliğini kanıtlamış bir kurumudur. Başarılı olduğunuz eğitim sonucunda edindiğiniz sertifika, geçerliliğe sahip tüm sertifikalar gibi güvenilir eğitim belgesidir.

sertifikam

İstanbul İşletme Enstitüsü eğitimler sonucunda yetkinliğinizi belirleyen bir sınav yapmakta. Bu sınavı başarı ile geçenlere dijital sertifika kodu vermektedir. Bu sertifikalar isminize özel düzenlenmiş, benzersiz olarak numaralandırılmıştır. Bu sertifika kodunu CV’nize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu esnasında işverenler kurumun sayfasından bu kodu sorgulayarak adınıza düzenlenmiş e sertifikanızı görüntüleyebilirler.  Dilerseniz sertifika talebinde bulunarak hologramlı ve soğuk damgalı bir şekilde ulusal ve uluslararası tüm platformlarda geçerliliğe sahip sertifikanızı edinebilirsiniz

 • sertifika ,
 • sertifika faydaları ,
 • sertifika kodu ,
 • Sertifika nedir ,
 • sertifika ne işe yarar ,
 • sertifikanın önemi ,
 • ücretsiz sertifika ,
 • sertifikam ,
 • güvenli sertifika ,
 • güvenilir sertifika ,
 • sertifika güvenliği
Yazar
  Blog Yazarı
Özgeçmiş

Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünden mezundur. Kamu kurumunda görev almakta ve edinmiş olduğu deneyimleri yazılarında okuyuculara aktarmaktadır.

Devamı