Close
Mobil Menu Bars

Sertifikalı Eğitimler

19 Nisan 2018, 3577 defa okundu.
Sertifikalı Eğitimler
Sertifikalı Eğitimler

Bilginin her şeyden değerli olduğu günümüzde, çalışanların yeni gelişmelerden haberdar olması şirket hedeflerinin gerçekleşmesinde büyük paya sahiptir. İstanbul İşletme Enstitü tarafından verilen sertifikalı eğitimler sadece bireysel gelişime değil aynı zamanda kurumsal başarıya da odaklıdır. İş hayatında yaşanan sorunlara uygun çözüm üretme başarısının sağlanmasının hedeflendiği eğitimlerimizde akademik anlamda donanım sahibi eğitmenlerle aynı ortamı soluma fırsatı yakalanır.

Online ve örgün eğitimler sonunda başarılı olan adayların katıldıkları sınavda aldıkları notlara göre hazırlanan sertifika örnekleri dijital bir kod ya da basılı evrak olarak saklanabilir. Etkili CV hazırlama için vazgeçilmez bir özellik haline gelen kodlar, farklı kanallar üzerinden sorgulanarak aslında sahip olduğunuz donanımın bir özeti niteliğini taşır. Son derece güçlü bir argüman olarak görülecek sertifikalarla benzer özelliklere sahip kişilerin aynı pozisyona başvurması halinde seçimler daha doğru bir şekilde yapılabilir.

Sertifikalı Eğitimler

Sertifikalı Eğitimler ve Değişen Koşullar Neler?

Bireysel ve kurumsal taleplere uygun olarak hazırladığımız eğitimlerde adaylar;

  • Güncel gelişmeler
  • Değişen koşullara adaptasyon
  • Sorunlarla baş edebilme becerisi ve
  • Takım çalışması hakkında eğitilirler.

Sunduğumuz eğitim içerikleriyle aynı zamanda bir danışmanlık hizmeti de sağlayan ekiplerimiz her türlü proje teklifine de en doğru planlamayla yanıt verir. Gelişen teknolojilerin ve değişen değerlerin ortaya çıkardığı ihtiyaçları en doğru, eksiksiz ve hızlı şekilde karşılamaya çalışan iş anlayışımız, rekabet ortamının getirdiği her türlü hazırlıksız durumun ortadan kaldırılmasına odaklanır. Geçmişten gelen geleneksel çalışma yöntemlerinin işe yaramadığı içinde bulunduğumuz yıllarda aranan özelliklere sahip bir çalışan olabilir veya kurumunuza gönülden bağlı iş arkadaşlarını en doğru şekilde seçebilirsiniz. Personel kariyer ve gelişim beklentilerini ideal noktada karşılayabilen markalar, gelecekte de var olmaya devam ederken bu hıza ayak uyduramayan firmalar yok olmaya mahkûm olacaktır.

Sertifikalı Eğitimlerle Neyi Hedeflediğinizi Biliyor musunuz?

Online ve ücretsiz olarak verdiğimiz ücretsiz sertifikalı eğitimler arasında; kişisel gelişim, satış ve pazarlama, iletişim, finans, yabancı dil, işletme ve insan kaynakları en çok ilgi gören başlıklar olarak görülebilir. Hedefe uygun olarak belirlenecek eğitim içerikleriyle çalışanların eğitilmesi ve bunun sonucu olarak da işletmeye olan katkılarının artırılması sağlanabilir. Eğitim alma fırsatı yakalayamayan çalışanlar, belli bir süre sonra çeşitli bahaneler üretmeye başlayarak güncel gelişmeleri takip etmekten hızla kopabilirler. Düzenli eğitimlerle işletmede çıkacak sorunların ve kişisel problemlerin sonuca odaklı olarak daha kolay çözüme kavuşabileceğini biliyor musunuz?

Nitelikli çalışanların iş yerine olan bağlılıklarının artmasında da son derece etkili olduğu bilinen kurumsal eğitimler içerik ve süre açısından ihtiyaca özel olarak planlanabilir. İstanbul İşletme Enstitüsü olarak her türlü kurumsal eğitim içeriği vakit kayıplarının önlenmesi hedefiyle ve bilgi kirliliğine neden olmadan tamamlanır. Eğitime neden ihtiyaç duyduğunu net bir şekilde ifade edebilen birey ya da kurumlar sonuca odaklı içeriklerimizle en yüksek verimi alabilecekleri kanala yönlendirilir. Verilecek eğitimle ortadan kaldırılması hedeflenen sorunlara odaklanacak teorik ve pratik içerikler online ya da örgün olarak düşünülebilir.

Sertifikalı Eğitimler

Sertifikalı Eğitimler Planınızı Bizimle Birlikte Yapmaya Hazır mısınız?

Bu aşamada eğitime ayıracağınız bütçe ve zamanı belirleyerek işe başlayabiliriz. Bireysel olarak takip edilecek online içerikler cumartesi ve pazar günleri ücretli, pazartesi ve cuma günleri arası haftanın beş günü ücretsizdir.. Herkesin kendini geliştirmeye ve eğitim hakkını kullanmaya uygun zemin yaratabileceği hizmetlerimiz sayesinde zaman ve mekân sınırlaması olmadan da kendinizi geliştirebileceğinizi görebilirsiniz. Eğitim sonundaki beklentilerin en iyi şekilde karşılanması için düzenli olarak geri bildirimler alan ekiplerimiz gerekli görülmesi halinde içerik üzerinde çeşitli güncellemeler yapabilirler. Rakiplerden daha iyi olmak isterken hayallere de yaklaşma fırsatı sunan hizmetlerimiz sayesinde bilginin değeri her gün biraz daha anlaşılır hale gelir.

Kendi mesleğinde ilerleyerek olmak istediği yere ulaşma hedefi olanlar için verdiğimiz sertifikalı eğitimler dünya genelinde farklı bir yere gelmenizi sağlar. Dijital ortamda sorgulanabilecek sertifikalara sahip olarak kendiniz hakkında en önemli bilgileri sizinle çalışmak isteyen kişilere ilk elden verebilirsiniz. Günümüz CV’lerinin vazgeçilmez bir ihtiyacı olan bilgiler ışığında ilerlerken yeni eğitimler için gün sayabilir ve farklı alanlarda tespit ettiğiniz eksikleri kapatabilirsiniz. Değişen değerler, zorlaşan çalışma hayatı ve rakipler bulunduğunuz yerde kaldığınızı ve hiç ileri gidemediğinizi hissettiriyorsa o zaman bir takım tedbirler alma vakti gelmiş de geçiyor diyebiliriz. Online eğitimlerle hedefinize yaklaşmak artık çok kolay. Siz buna hazır mısınız?

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı
Yorumlar(4)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Arif Yalçınkaya
26 Haziran 2018
5.0

Güzel bir eğitim sonucunda sertifika alıyor olmamız oldukça iyi bir şey iş olanağı olarak baktığımızda. Ne kadar fazla eğitim ve sertifika olursa önümüz de bir o kadar açılıyor. Sertifikalı eğitimlerinize elimden geldiğince katılmaya çalışacağım.

Selen Açık
08 Haziran 2018
5.0

Eğitimlerinizin sonucunda sertifika veriyor olmanız gerçekten çok hoş. Birçok yerde eğitim aldım fakat yarısından çoğu sertifika konusunda sorun yaratıyor. Bu şekilde çalışıyor olmanız çok iyi.

Filiz Sert
23 Mayıs 2018
5.0

Sertifika almak günümüzde oldukça önemli, iş arayışında olan hekesin bilgisini ve aynı zamanda CV'sini güçlendirmesi açısından eğitim alamk ve bunun sonucunda sertifika sahibi olmak çok mühim. Elimden geldiğince sertifikalı eğitimlerinize katılmayı planlıyorum. Bu arada sertifikalarınızı elektronik ortamda olması gerçekten büyük kolaylık. 

Ahmet Kaba
22 Mayıs 2018
5.0

Günümüzde iş bulmak kaliteli bir eğitim ve bolca bilgi olmadan çok zor gelişen bir durum. Ben de elimden geldiğince CV hazırlığında sertifikalarımı eklemeye özen gösteriyorum ki sizin kodlu sisteminiz (e-sertifika) muazzam. Dediğim gibi elimden geldiğince sertifika almaya çalıştığım için sizin sertifikalı eğitimleriniz benim için en uygun eğitim çeşidi oluyor. İlgi duyduğum ve işime yarayabilecek tüm eğitimlerinize katılmaya özen gösteriyorum.

Tüm Yorumlar