Sertifikalı Eğitimler

19 Nisan 2018 (Güncelleme: 01 Şubat 2020) - 6.298 defa okundu.
Sertifikalı Eğitimler
Sertifikalı Eğitimler
Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı
Yorumlar(4)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Arif Yalçınkaya
26 Haziran 2018
5.0

Güzel bir eğitim sonucunda sertifika alıyor olmamız oldukça iyi bir şey iş olanağı olarak baktığımızda. Ne kadar fazla eğitim ve sertifika olursa önümüz de bir o kadar açılıyor. Sertifikalı eğitimlerinize elimden geldiğince katılmaya çalışacağım.

Selen Açık
08 Haziran 2018
5.0

Eğitimlerinizin sonucunda sertifika veriyor olmanız gerçekten çok hoş. Birçok yerde eğitim aldım fakat yarısından çoğu sertifika konusunda sorun yaratıyor. Bu şekilde çalışıyor olmanız çok iyi.

Filiz Sert
23 Mayıs 2018
5.0

Sertifika almak günümüzde oldukça önemli, iş arayışında olan hekesin bilgisini ve aynı zamanda CV'sini güçlendirmesi açısından eğitim alamk ve bunun sonucunda sertifika sahibi olmak çok mühim. Elimden geldiğince sertifikalı eğitimlerinize katılmayı planlıyorum. Bu arada sertifikalarınızı elektronik ortamda olması gerçekten büyük kolaylık. 

Ahmet Kaba
22 Mayıs 2018
5.0

Günümüzde iş bulmak kaliteli bir eğitim ve bolca bilgi olmadan çok zor gelişen bir durum. Ben de elimden geldiğince CV hazırlığında sertifikalarımı eklemeye özen gösteriyorum ki sizin kodlu sisteminiz (e-sertifika) muazzam. Dediğim gibi elimden geldiğince sertifika almaya çalıştığım için sizin sertifikalı eğitimleriniz benim için en uygun eğitim çeşidi oluyor. İlgi duyduğum ve işime yarayabilecek tüm eğitimlerinize katılmaya özen gösteriyorum.

Tüm Yorumlar