Sertifikalı Eğitimler

Eskiden çalışma hayatına yeni girdiğimizde acemi olurduk. İşin içinde geçirdiğimiz yıllar arttıkça tecrübe kazanır bununla birlikte o alanda terfiler alır, yükselirdik. Şimdi ise çalışma hayatı sürekli kendinizi geliştirmenizi beklemekte. Gelişen teknolojiyle birlikte sürekli kullanılan programların yeni sürümleri çıkıyor, yeni yeni programlar çıkıyor kişisel gelişim gibi konularda yani teknikler oluşturuluyor. Bu da bizim güncel bilgiyi öğrenmemizi gerektirmektedir. Bu düzen içinde başarılı olmak içinde ona ayak uydurmak gerekmektedir. Sertifikalı eğitimler bu gereklilikten doğmuştur.

Çok büyük ve gelişmiş şirketler bazı alanlarda çalışanlarına bu tarz eğitimler vermektedir. Fakat hem bu tarz eğitimleri verebilen şirketler sayıca çok az hem de bu şirketlerde çalışabilenlerin. İş hayatında var olan tüm sektörlerde bunun sorumluluğunu kişilere yükleyerek hem sorumluluk almayarak kendilerini bu işten sıyırıyorlar hem de oluşturdukları rekabet ortamı ile bünyelerinde en çalışkan personeli almak için eleme ölçütü olarak kullanıyorlar.

İş hayatında verdiğimiz mücadelenin üzerine zaten olmayan vaktinizi gidip kurslarda harcamak hiç akıl karı bir davranış olmayacaktır. Bunun yerine size istediğiniz her yerden istediğiniz zaman eğitim alabileceğiniz sertifikalı eğitimler sunmaktayız. Bu sistem sayesinde kendinizi geliştirebilir yeni programlar öğrenebilir eksik olduğunuz noktaları kapatabilirsiniz.

Sertifikalı eğitimlere katılmanız halinde daha önceden belirlenmiş ders saati kadar eğitim programını almış olacaksınız. Bu ders saatini tamamladıktan sonra başarılı olursanız bunu gösteren sertifikayı almaya hak kazanacaksınız. İsterseniz dijital ortamda isterseniz kargo yoluyla sertifikanızın baskılı halini size ulaştırabiliriz.

Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2014
  • eğitimler ,
  • sertifika ,
  • sertifikalar ,
  • sertifikalı eğitimler ,
  • blog
Blog Yazarı

Editör

Özgeçmiş

Enstitü blog yazıları bölümünde yazılan yazıların editör düzenlemelerini yapmaktadır.