Close
Mobil Menu Bars

Sertifika Kodu Ya da Başarı Belgesi

02 Aralık 2014, 3050 defa okundu.
Sertifika Kodu Ya da Başarı Belgesi
Sertifika Kodu Ya da Başarı Belgesi

Uzaktan eğitim sistemine dahil olduğunuz web site üzerinden online sertifika programlarına kayıt olabilirsiniz. Ardından online olarak seçtiğiniz eğitimi kayıt olup işlemi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken şey hangi eğitime ihtiyacınız olduğudur. Kişisel gelişim alanında bir eğitim düşünüyorsanız kişisel gelişim kategorisi altında bir eğitim seçin. Eğer mesleki veya mesleğinize uygun bir eğitim arıyorsanız diğer kategorilere göz atınız. Ayrıca destek ekibinden mesleğinize uygun bir eğitim olup olmadığını veya hangi eğitimin size daha uygun olacağını öğrenebilirsiniz. Doğru eğitimi seçmek bu açıdan çok önemlidir. Sertifika kodu alabilmek için ilk yapmanız gereken şey bir eğitime kayıt olmaktır. Eğitime kayıt olun ve ardından ders videolarını izleyin.Eğer eğitiminizde canlı ders varsa bu derslere katılın. Yine site içi ödev ve etkinliklere katılarak online sınavlara girmelisiniz. Bunları yapmalısınız çünkü sertifika kodu veya başarı sertifikası almak için sınavda en az 70 almanız gerekiyor.

Sertifika Kodu ve Eğitim

Sertifika kodu veya başarı sertifikası iş dünyasında size tüm kapıları açabilir. Ücretsiz uzaktan eğitim yöntemiyle yüksek lisans düzeyinde eğitim alıp, iş yaşamında kalıcı bir başarı elde edebilirsiniz. Başarınızı özgeçmişinizde ya da dijital CV'nizde (Linkedin, kariyer net) sergileyin ve iş başvurularında ön plana çıkın. İstanbul İşletme Enstitüsü sertifikaların görsel olarak yüklenmesi yerine sertifika kodu uygulamasını Türkiye'de ilk başlatan kurumdur. Sertifika kodunuzu dijital belgeye yazdığınızda işveren bunun kontrolü için Enstitü web sitesine girer ve kişinin hangi eğitimi aldığını, kaç puan aldığını, eğitim tarihini ve fotoğrafını görüntüler. Kişiyi doğrulayarak herhangi bir belgeye ihtiyaç duymaz.

Sertifikanızı belge olarak da alabilirsiniz. Bunun için yine internet sitemizden başvuru yapmalısınız. Talep edilen belge ücretini yatırarak adresinize kargo yoluyla ulaştırılması sağlanabilir. Belgenin ücretini kapıda ödeme, kredi kartı ya da havale ile ödeyebilirsiniz. Çok yakında faaliyete geçecek olan SMS ile ödeme de bu seçenekler arasındadır. Oldukça kolay olan ödeme sistemi ve eğitim sistemiyle 10 gün içerisinde hem eğitim hem de sertifika alabiliyorsunuz.

Gelen belge size iş dünyasının sınırsız kapılarını açmasını temenni eder, iş dünyasında başarılar dilerim.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!