Close
Mobil Menu Bars

Online ve Ücretsiz İş Hayatı Eğitimleri

03 Ekim 2019, 1665 defa okundu.
Online ve Ücretsiz İş Hayatı Eğitimleri
online eğitimler, iş dünyası eğitimleri, iş dünyası, başarı, ücretsiz, sertifika

Online eğitimler, gelişen teknolojinin hayatımıza sunduğu en güzel imkanlardan biridir. Kişisel gelişim, iş hayatı, yabancı dil, kariyer gibi çeşitli alanlarda kendimizi geliştirmemiz konusunda büyük avantajlar sunar. 

Kıyasıya rekabetin yaşandığı bir zamandayız. Özellikle iş hayatı içerisinde yaşanan bu rekabette sizi öne geçirecek olan şey, bilgidir. Çünkü Francis Bacon’un dediği gibi, “bilgi en büyük güçtür.” Online eğitimler, internet erişiminin olduğu her an her yerde katılım sağlayabileceğimiz eğitimlerdir.

online eğitimler, iş dünyası eğitimleri, iş dünyası, başarı, ücretsiz, sertifika

İş Hayatı Eğitimleri Nedir?

İş hayatı, ömrümüzün büyük bir kısmında bize eşlik eder. Ve bu yüzden de büyük öneme sahiptir. İş hayatında fark yaratmak, öne çıkmak için gereken yatırımları iş dünyası eğitimleri sayesinde yapabilirsiniz. Gerek bireysel gerek kariyer anlamında kendinizi geliştirebildikçe başarı oranınız artar.

İş dünyasında tercih edilebilirlik ve başarı seviyeniz, ne kadar bilgili olduğunuz ve bu bilgileri nasıl kullanabildiğinize bağlı olarak derecelendirilir. Günümüzde bilgiye ulaşmak bu kadar kolaylaşmışken, tüm bu gelişmelerden geri kalmak ya da verileri bilgiye dönüştürememek hoş olmayabilir. Siz de kendinizi bu konularda geliştirmek, yeni bilgi ve beceriler kazanarak başarılı bir kariyer hedefliyor olabilirsiniz. Bunun için doğru yerdesiniz. O halde, İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından sizler için özenle hazırlanan İş Hayatı Eğitimleri sizi bekliyor :)

İş Hayatı Eğitimleri Nelerdir?

İş dünyasına dair verilen online ve sertifikalı eğitimlerden başlıcaları:

Yaratıcı Düşünme Teknikleri ve İnovasyon Eğitimi

Yaratıcı düşünme, sıradan düşüncelerden farklı fikir ve düşünceler üretmektir. Hem sosyal hayatınızda hem de kariyer hayatınızda size farklı bakış açıları ile düşünmeyi öğretir.

Yaratıcı Düşünme Teknikleri ve İnovasyon Eğitimi ile, yaratıcılık becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi ve uygulayabileceğinizi öğrenin! 

Mobbing Eğitimi

İş hayatı demişken karşılaşacağınız aksiliklere de değinmeden geçemeyiz :) Çalışma arkadaşlarınızla, üstlerinizle, patronunuzla zaman zaman anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bunlar her iş yerinin doğasında olan şeyler. Ancak bu minvalde dikkat edilmesi gereken bir husus var: Psikolojik şiddet. Psikolojinin de şiddeti mi olur? Diye düşünüyor olabilirsiniz ancak maalesef var. Çalıştığınız ortamda sizi sürekli iğneleyen, motivasyonunuzu düşüren, hakkınızda olur olmaz dedikodular çıkaran biriyle aynı çatı altındaysanız muhtemelen mobbinge maruz kalıyorsunuz.

Çalışan her bireyin öğrenmesi gereken Mobbing Eğitimi sayesinde, çalışma azminizi kıran ve modunuzu düşüren insanlar ile nasıl mücadele edeceğinizi öğreneceksiniz.

İş Dünyasında Yazışma Teknikleri Eğitimi

İş hayatı esnasında konuşurken kullandığınız üslup kadar yazdığınız üslup da son derece önemli. Gerek kurumunuzun imajı gerekse kişisel marka değeriniz açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kurum içi-kurum dışı mailleşmeler, resmi yazışmalar ya da mesajlaşmalarda kullanılacak dil çok önemlidir. Kurumunuzun kültürüne uygun ve doğru biçimde iletişim kurmayı öğrenmek için İş Hayatında Yazışma Teknikleri Eğitimi alabilirsiniz.

online eğitimler, iş dünyası eğitimleri, iş dünyası, başarı, ücretsiz, sertifika

Dış Ticaret Eğitimi Nedir?

Ticaret, ülkelerin atardamarıdır. Ülkeler, mevcut standartlarını korumak ve daha iyi standartlara erişebilmek için üretim ve ticaret yaparlar. Ancak bir ülkenin her alanda kendi kendine yetebilmesi söz konusu olamayabilir. Bu durumda diğer ülkeler ile kuracağımız ticaret ortaklıkları hayati önem taşır. Dış Ticaret Eğitimi ile dış ticaret işlemleri ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. 

İleri Excel Eğitimi

İş dünyasında fark yaratma yöntemlerinden biri de etkin bilgisayar kullanabilme becerisidir. Şüphesiz, Excel programını iyi seviyede kullanabilmek de aranan nitelikler arasındadır. Bu program sayesinde grafikler ile çalışabilir, özel tablolar oluşturabilir, raporlamalar çıkarabilirsiniz. İleri Excel Eğitimi ile temel Excel bilgilerinizi güncelleyebilir, bilgilerinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Eğiticinin Eğitimi

Eğitim ve eğitmenlik sonu gelmeyecek bir alandır. Şüphesiz bu alanda kendinizi ne kadar geliştirirseniz o kadar kazançlı çıkarsınız. İş yerinizde sunum yapma, topluluk önünde konuşabilme gibi becerileri Eğiticinin Eğitimi kursu ile kazanabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde içerik editörü olarak görev almaktadır. Kişisel gelişimle ilgili blog içerikleri ve tanıtım yazıları yazıyor.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!