Published on: 12 Aralık 2014 Konuk Yazar 0 Yorum

Toplam Kalite Yönetimi (TKY) kabaca, üretilen ürün ya da hizmetin, kalitesini arttırmak, kaliteyi sağlamak amacıyla, yürütülen çalışmalara, firmanın tüm çalışanlarının, ilişkide olunan dış çevrenin de katkısının sağlanmasıdır.

Toplam kalite yönetimi uygulamaları, başarılı ve profesyonelce yürütüldüğünde, firmanın ürün ya da hizmet kalitesinde önemli bir artış sağlayacak, kalitenin beklenen seviyeye ulaşması sağlanacaktır. Tüm personel kalite sürecine dahil edildiğinden, elde edilecek başarıda her seviyedeki personel kendine pay çıkaracak, böylece motivasyonları azami ölçüde artacaktır.

Toplam kalite yönetimi sertifika eğitimi, özellikle üst yöneticiler ve işverenler için gerekli olan bir eğitimdir. Bu eğitimin alınmasıyla, işyerindeki toplam kalite yönetimi uygulamaları daha başarılı bir şekilde yürütülecektir. Toplam Kalite Yönetimi programı, ücretsiz online sertifika programları içerisinde yer alır. Böylece bu önemli eğitimi yüksek lisans seviyesinde ücretsiz ve online olarak alabileceksiniz.

  • toplam kalite yönetimi ,
  • Toplam kalite yönetimi sertifika eğitimi ,
  • Toplam kalite yönetimi uygulamaları ,
  • Ücretsiz online sertifika programları
Blog Yazarı