Published on: 20 Aralık 2014 Konuk Yazar 0 Yorum

İstanbul Türkiye'de neredeyse finansın merkezi konumundadır. Bir çok alanda ülkenin en önemli merkezi olan İstanbul, eğitimde de ciddi bir yer tutar.

Finans eğitimini örgün eğitim ve uzaktan eğitim seçenekleriyle alınabilinir. Finans kursları İstanbul iş piyasası için önemlidir. Bu nedenle de tüm ülkede olduğu gibi İstanbul'da da çalışanlar yoğun olarak bu kursları almak ister. Finans eğitimi, sertifika eğitim programları içerisinde yer alır. İstanbul'da semtler arasında ulaşım zaman zaman saatler sürebilir. Bu nedenle de çalışan insanların finans kurslarına gitme şansları oldukça azdır. Finans eğitimi online sertifika eğitim programları içerisinde yer alır. Böylece finans eğitimini online olarak alabilirsiniz.

Online sertifika eğitim programları içerisinde yer alan Finansal Yönetim eğitiminde; Giriş, Değerlendirmenin Temelleri, Proje Değerlendirme, Firma Değerleme, Risk ve Getiriye Giriş, Portföy Teorisi, Uygulamada İskonto Oranları, Sermaye Artırımı ana konularında dersler verilmektedir.

[contact-form][contact-field label='Finansal Yönetim eğitimini şu sebeple tercih ederim' type='select' required='1' options='Kişisel gelişimim için,Bir alanda uzman olmak için,Finans yatırımlarım için,Çalıştığım işte uzmanlaşmak için'/][/contact-form]

  • Finans kursları İstanbul ,
  • finansal yönetim ,
  • online sertifika eğitim programları
Blog Yazarı