İstanbul İşletme Enstitüsü Yorumları

01 Ağustos 2017 (Güncelleme: 13 Aralık 2019) - 3.673 defa okundu.
İstanbul İşletme Enstitüsü Yorumları
İstanbul işletme enstitüsü sertifika yorum, iienstitu yorum, istanbul işletme enstitüsü ekşi, iienstitu ekşi
Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsü blog bölümünde içerik üretmektedir. İş hayatı, başarı, kariyer planlama, doğru özgeçmiş düzenlemeleri gibi birçok alanda yazılar yazıyor.

Devamı
Yorumlar(5)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Cem Toparlak
19 Ocak 2021
5.0

Fotoğrafçılık kurslarına katıldım. Filiz hoca'nın eğitimi son derece faydalı. Doğru bildiğim yanlışlarımı Filiz hocam sayesinde öğrendim. Beklentilerimin ötesinde eğitimler oldu. Filiz hocanın eğitim ile sınırlı kalmayan fotoğrafçılık ile ilgili kişisel sorularımıza ilişkin her zaman yardımcı olması bulunmaz bir hizmet. Temennim pandemi dönemi geçtiğinde pratik eğitim yapılabilmesi. Her şey için teşekkürler.

Betül Atınış
16 Eylül 2020
5.0

Aldığım sertifikanin gönderiminde işe başlayacak olmamın verdiği aciliyetden dolayı mağdur etmeyip gün boyu ilgilendikleri için çok teşekkür ederim.

Irem Berna Yavuz
28 Temmuz 2020
5.0

Genel muhasebe eğitimine katıldım. Çok faydalı buldum; muhasebeyle önceden hiç alakam olmamasına, liseden bu sene mezun olup YKS'ye girmeme rağmen çoğu şeyi anladım. Mustafa KALAFAT hocama teşekkür ediyorum.

Aynur Mimaroğlu
Aynur Mimaroğlu
28 Mayıs 2020
5.0

Yabancı dil eğitimlerine katıldım. Çok başarılı ve faydalı buldum. Canlı bağlantı ile keyifli ve motive ediciydi. Enstitü ve hocalarıma binlerce teşekkürler.

Savaş Biter
09 Mayıs 2020
5.0

Yaratıcı düşünme ve inovasyon eğitimine katıldım,çok faydalı ,çok keyifli geçti,Umut Orhan ECER hocama teşekkürler

Tüm Yorumlar