Close
Mobil Menu Bars

İstanbul İşletme Enstitüsü

09 Eylül 2014, 5822 defa okundu.
İstanbul İşletme Enstitüsü
İstanbul İşletme Enstitüsü

İşletme eğitimleri ve işletme programları sunan tüm eğitim kurumlarında alışılagelmiş eğitim kuralları var. Yıllardır yapılanı yapmak, aynı eğitimleri tekrar etmek en kolay yapılan şeydir. Zor olan ise yeniliğe ayak uydurmak ve yeniliğin yönünde hareket etmektir.

Yeni Teknoloji, Yeni Kurallar ve Yeni Eğitim Modeli

Yeni eğitim sloganın altında yatan yalnızca teknolojiye uyum değildir. Değişen teknolojinin işletmelerdeki değişimi eğitime yansıtabilmektir. İşletmelerin faaliyetlerini eğitimlerde pratiğe dökmek amacındayız. Bu sebeple tüm eğitimlerimizde iş dünyasından örnek uygulamalar, vaka çalışmaları yapıyoruz ve öğrencilerimize ödevler veriyoruz. Temmuz 2018 değerlendirme güncellemesiyle öğrencilerimizi uygulama tarafında yaptıkları geri bildirimlere göre notlandırıyoruz. Bu da pratik bilgilerin daha fazla yerleşmesine ve gelişmesine katkı sunuyor.

Günümüzde iş süreçleri, markalar, eşyalar, ürünler kısa sürede değişebiliyor. Otomobiller ne kadar kısa sürede değişiyor değil mi ? Yeni özellikler, yeni modeller ve yeni renkler… Böylesine hızlı değişen bir dünyada eğitimi durağan şekilde bırakmak bu değişime ayak diremek anlamına gelir.

İstanbul İşletme Enstitüsü, işletmeler için profesyonel hizmetler sunuyor. Aynı zamanda araştırma ve bilimsel faaliyetler yürütüyor. Bireylerin yüksek standartlara eğitimler vasıtasıyla ulaşmasına ve bir iş hakkında araştırmalar yürütebilecek kadar bilimsel yapıyı kavramasına ön ayak olma amacındadır. Yeni teknolojinin, yeni kuralların, yeni eğitim modelinin takipçisi ve sağlayıcısı olma hedefindedir.

Verdiğimiz eğitimler hakkında önemli bilgiler neler?

istanbul işletme enstitüsü, online eğitim

Enstitü online eğitim yolunda önemli adımlar attı ve günümüzde Türkiye'nin en büyük online eğitim kurumu olmayı başardı. İstanbul İşletme Enstitüsü online eğitim programlarıyla 100 binlerce kişiye eğitim verdik. Etkin değerlendirme yöntemlerimizle kişilerin eğitim ihtiyacını ücretsiz olarak karşıladık. Bugün 4 kıtada 29 ülkeden katılımcılara eğitim veriyoruz ve kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Ayrıca örgün eğitim programlarına (sınıf eğitimi) aktif olarak devam ediyoruz. Kamu ve vakıf üniversiteleriyle yaptığımız ortak protokol çerçevesinde ortak eğitim programları düzenliyoruz. Eğitimleri Enstitü eğitim salonlarında ikram eşliğinde yapmaktayız. Bu eğitimleri online eğitimlerden ayıran en önemli fark daha az kişiye ve sınırlı bir kiteleye sunulmasıdır.

Daha fazla kişiye erişebilmek, daha fazla insan imkan sağlamak ve kişisel gelişim imkanlarını ücretsiz sunabilmek için çalışıyoruz. 30+ çalışanımızla hedeflerimize doğru ilerlemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Destek ekibimiz 7 gün 24 saat öğrencilere hizmet veriyor ve problemleri gideriyor.

Online eğitim için para ödemeyin, bize katılın.

İnsan hayatı devam ettiği sürece aldığı eğitimler de sürekli olarak devam etmektedir. Özellikle kişisel gelişime yönelik eğitimler iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmanın yanı sıra iş dünyasında sizi rakiplerinize nazaran bir adım daha ön plana çıkarmak için oldukça önemlidir. Enstitü olarak bizler de öğrencilerin eğitim hayatlarına ve dolaylı olarak da iş yaşantılarına katkı sağlamak amacı ile pek çok alanda destek vermekteyiz.

Mesleki Becerileriniz Nasıl Gelişir?

Çalışma hayatında başarılı olmanın sırrı elbette ki o alanda edindiğiniz mesleki deneyimlerdir. Fakat mesleki deneyim kazanabilmeniz için öncelik meslek hakkındaki detayları bilmeniz ve bu alanda ki becerilerinizi geliştirmeniz gerekecektir. Böylece yeteri düzeyde deneyim kazanarak iş dünyasına daha emin adımlar ile girebilirsiniz. Enstitü örgün eğitimin yanı sıra online olarak da hizmet vermektedir. Böylece zaman ve mekan sınırlamasına bağlı kalmaksızın dileyen istediği alanda kişisel gelişimini tamamlayabilmektedir.

Bizler öğrenme isteğini her şeyin üzerinde tutarak değerli olan bilgiyi sizlere ulaştırmak için çaba harcamaktayız. 2012 yılından bu yana örgün ve online eğitim hizmetleri vermeye devam ederken bir yandan da uzman eğitim kadromuzu sürekli güçlendiriyoruz. Sadece ülke içerisinde değil aynı zamanda ülke dışına da uzaktan eğitimler ile hizmet götürmek bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştırmaktadır. Geniş bir vizyona sahip olmanın yanı sıra kusursuz bir donanım ile girişimlerini gerçekleştirmek isteyenler, eksik olduklarını düşündükleri alanda sertifika programlarına katılarak eğitimlerini tamamlayabilir.

Online Eğitim Hizmetleri

istanbul işletme enstitüsü, online eğitim

Bilgi çağında olmak aslında bilgiye oldukça kolay bir biçimde ulaşmak anlamına da geliyor. Fakat günümüzde karşınıza çıkan pek çok bilgi, doğruluğu teyit edilmemiştir. Özellikle eğitim hayatınıza ya da kariyer basamaklarını çıkarken yarar sağlasın istediğiniz eğitimleri bu alanda işini en iyi yapanlardan almalısınız.

Sizlere sağlamış olduğumuz online eğitim hizmetleri istediğiniz her yerde ve her an doğru olan bilgiye ulaşabilmeniz adına oldukça yararlıdır. Hizmetlerimiz içerisinde ücretsiz eğitimler de bulunmaktadır. Ücretsiz eğitimler içerisinde gerek kamu sektöründe gerekse de özel sektörde çalışırken iş hayatınıza olumlu katkı sağlayacak pek çok seçenek bulunuyor. Özellikle; diksiyon eğitimi, dijital pazarlama, dış ticaret eğitimi, etkin yönetici asistanlığı ve etkili sunum teknikleri gibi online eğitim seçenekleri ücretsiz olmakla birlikte özel sektörde oldukça hayat kurtarıcı olurken kişisel gelişiminize de büyük katkı sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra; genel muhasebe, finans, exel, işaret dili ve tıbbi sekreterlik gibi alanlarda alacağınız online eğitim hizmetleri ile iş hayatına girişiniz de hızlanacaktır. Eğer ki dil eğitimi konusunda eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız Enstitü tarafından ücretsiz olarak belli seviyelerde verilen Almanca, Rusça ve İngilizce gibi dünyada kabul görmüş olan dilleri öğrenebilirsiniz.

Farkındalığı arttırmak adına verdiğimiz eğitim hizmetleri içerisinde daha pek çok farklı alanda çalışma olduğunu görebilirsiniz. Ücretsiz eğitim hizmetlerinin yanı sıra dilerseniz sertifika eğitim programlarına da katılarak eğitimlerinizi belgelendirebilirsiniz.

Online mesleki eğitimlerin yanı sıra örgün eğitimler de hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Örgün eğitimlerde sınıf mevcudu maksimum 20 kişi ile sınırlı kalmaktadır. Eğitimler eğer ki firmalar tarafından talep edilmişse tercihe göre firmanın bünyesinde bulunan bir toplantı salonunda dilerseniz de Enstitü salonlarında gerçekleşebilmektedir.

Profesyonel bir iş hayatında olan kişiler bilir ki bilgiye yeni bir şey eklenmezse kişi zaman içerisinde kendini tekrar etmeye başlayacaktır. Bu gibi bir problem ile karşılaşmamak adına zaman zaman çalışanların iş hayatına katkısını arttırmak amacı ile doğru eğitimlerin verilmesi gerekir. Böylece sektördeki gelişmelerden de haberdar olmak mümkündür. Yeniliklere açık olan bireylerin hayatının her anında bilgisini tazelemekten çekinmediği günümüzde eğitimleri daha da kolay bir hale getirebilmek amacı ile verdiğimiz online eğitimleri iş hayatında etkin iletişim kurma, yönetici asistanlığı ve satış teknikleri gibi dersler bulunmaktadır. Eğitimler sonrasında edineceğiniz her bir sertifika sizi iş hayatında bir adım öne taşırken rakiplerinizin de birçoğunu eleme şansı elde ediyorsunuz.

Online Sertifika Programları Nedir?

Enstitü tarafından katıldığınız eğitim programlarında başarılı olan tüm katılımcılara belge verilmektedir. Eğitimlerde istenen başarıyı yeteri kadar elde edemeyen katılımcılar için ise yeniden eğitim verilmektedir. Verilen eğitimler sonrasında yapılan sınavlarda elde edilen sonuçlara bağlı olarak katılımcıların başarılı olup olmadığı belirlenmektedir. Başarıyı kanıtlamak için ise sertifika verilmektedir.

Bu belgeler mesleki yeterliliğinizi kanıtlamak için kullanabileceğiniz ve doğruluğu kanıtlanmış olan sertifikalardan olacağı için dilerseniz iş başvurularında kullanabilir dilerseniz de Linkedln profilinizde de eğitiminiz ile ilgili bilgileri rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Gerek okullarda gerek özel işletmelerde gerekse de kamu kurumlarında belgeniz ile mesleki gelişime verdiğiniz önemi belgeleriniz ile ön plana çıkarabilirsiniz.

Hangi eğitim programına katılacağınız tamamen size bağlı olmakla birlikte online ya da örgün eğitim programları arasında dilediğinizi seçmek de sizin inisiyatifinizdedir. Sistemde örgün eğitimler ücretliyken online eğitimler ise ücretsizdir. Her iki sistemde de eğitim sonrası sertifika alabilmeniz sınavlarda göstereceğiniz başarıya bağlıdır. Alacağınız eğitim için ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi kredi kartı ile de yapabilirsiniz. 

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!