Published on: 13 Ekim 2014 Sinem Eralkan 0 Yorum

Çeşitli işletmelerin işe alım süreçlerini ve çalıştırılan personelin yönetimini üstlenen birim insan kaynaklarıdır. Bu nedenle işletmenin kariyer hedefleri doğrultusunda iyi yerlere gelebilmesi için insan kaynakları yönetimi oldukça önem taşımaktadır. Bu eğitime sahip olmayan ancak bu konuda kariyer hedefleri olanların mutlaka bu eğitimi online olarak almaları gerekmektedir. Peki, iyi bir insan kaynakları yönetimi eğitimi nasıl olmalıdır? Bu sorunun cevabını vermenin başarı açısından oldukça yararlı olacağı kanaatindeyim.

İyi bir insan kaynakları yönetimi eğitiminde performans yönetimi, ödüllendirme sistemi, eğitim ve geliştirme, personelin işe alınması ve iş devamlılığı, yüksek performans sağlayan insan kaynakları sistemleri, çalışan hakları ve kanunları ve iş gücü farklılıkları gibi konuların profesyonel anlamda ele alınması gerekir.

İnsan kaynakları yönetimi programında eğitim almak istiyor ve bu eğitimde de başarı yakalamak istiyorsanız yukarıdaki konuları da birebir hatta daha fazlasını uzman eğitmenleriyle sizlere kazandıran İstanbul İşletme Enstitüsü’nü kesinlikle tavsiye etmek isterim. Unutmayın ki, gelişen dünyada bilgiye ve bilgi açısından yetkin iş gücü ihtiyacı çığ gibi büyümektedir. Nitelikli elemanlar kazanmak ya da kendinizi kariyer hedefleriniz doğrultusunda yetiştirebilmek için bu tarz eğitim programlarına ihtiyaç da giderek büyümektedir. Kalite konusundaki endişelerinizi geride bırakmanız ve aldığınız eğitimle iş dünyasında fark yaratmanız için sertifika programımıza mutlaka katılmanız dileğiyle…

  • insan kaynakları yönetimi ,
  • insan kaynakları yönetimi eğitimi ,
  • insan kaynakları yönetimi programı ,
  • insan kaynakları yönetimi sertifikası
Blog Yazarı