Close
Mobil Menu Bars

İngilizce Kursu İçin Para Harcamayın

12 Aralık 2019, 6349 defa okundu.
İngilizce Kursu İçin Para Harcamayın
İngilizce kursu için para harcamayın, İngilizce kursu, ücretsiz İngilizce kursu, A1 seviye, İngilizce eğitimi, B1 seviye, online İngilizce eğitimi,

Günümüzde İngilizce kursu deyince artık aklımıza taksitlendirerek yüksek ücretler ödediğimiz, akşamları iş çıkışlarında ya da tüm hafta sonunu dershanede geçirdiğimiz zamanlar giderek geride kalıyor. Teknoloji ve internetin hayatımıza getirdiği kolaylıklar saymakla bitmez. Ama eğitim alanında sağladığı en önemli avantajlar zamandan kazandırdıkları ve bütçenizden bir şey kaybetmeden sizi kaliteli bilgiye ulaştıran sistemlerdir. Tabii ki internetin bu denli hızlı olmadığı ve herkesin elinde bir akıllı telefonun olmadığı koşullarda uygulanan eğitim modelleri koşullar gereği faydalandığımız sistemlerdi.

Ancak artık bir akıllı telefonunuz ve internet bağlantınız varsa İngilizce kursu için bütçe ayırmanız, koşullarınızı ayarlamak için İngilizce öğrenmeyi ertelemenize gerek yok. Bugünün teknolojileri ile bir sınıf standardında ve en kolay öğrenim için hazırlanan çağa adapte edilmiş modern programlarla para harcamadan İngilizce öğrenebilirsiniz. Aklınızda elbette şöyle bir soru işareti olabilir. Herhangi bir ücret ödemeyeceğim bir İngilizce kursu ile gerçekten ne kadar İngilizce öğrenebilirim? İyi bir İngilizce kursu için ilk düşünmeniz gereken size nasıl bir sistemle eğitim verildiğidir. Kendinize şu soruları sormalısınız.

İngilizce kursu için para harcamayın, İngilizce kursu, ücretsiz İngilizce kursu, A1 seviye, İngilizce eğitimi, B1 seviye, online İngilizce eğitimi,

  • Eğitim sistemi yeniçağa göre adapte edilmiş mi?
  • Daha pratik ve kolay öğrenebilmenize yönelik bir sistem mi?
  • İngilizce kursu canlı ders sunuyor mu?
  • Anlamadığım yerde soru sorabilme imkânım var mı?
  • Ders tekrarı yapabilme şansım var mı?
  • Ders içerikleri hangi konulardan oluşuyor?
  • Farklı seviyeler için oluşturulmuş kurlar var mı?

İngilizce kursu size bu standartlarda bir öğrenim imkânı sunuyorsa o zaman ücretsiz İngilizce Kursu ile para harcamadan yabancı dil öğrenebilirsiniz.

İngilizce Kursu İçin Online Eğitim

Enstitü bünyesindeki İngilizce başlangıç seviyesi eğitiminde A1 seviye ve A2 seviye bir arada öğretilir. 1 Haftalık temel İngilizce eğitimi, alanında uzman ve profesyonel eğitmen tarafından canlı derslerle birlikte verilir. Bu canlı derslerde anlamadığınız noktaları eğitmeninize rahatlıkla sorabilirsiniz. Canlı ders sırasında eğitmen tarafından sorulan sorulara interaktif olarak cevap verebilirsiniz. Ayrıca ders haricinde deneme sınavları ile kendinizi deneyebilir, anlamadığınız noktaları fark edebilir ve onlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

İster evinizde, ister bir kafede otururken, ister yolda, ister öğle molasında canlı derslere katılamasanız bile videolar izleyerek eğitiminizi alabilirsiniz. Ama canlı derslere katılmanız her türlü sizin yararınıza olacaktır. Çünkü eğitmeninizle birebir etkileşim halinde olacaksınız. Bunun yanı sıra online eğitim ile hem ücretsiz hem de bulunduğunuz yerin konforunda, tamamen günümüz koşullarına modernize edilmiş ve tasarlanmış şekilde verimli bir eğitim alacaksınız. İşte online eğitimin diğer eğitimlere göre sunduğu avantaj budur. 

Dışarıdaki İngilizce kurslarında büyük meblağlarda İngilizce öğrenmek yerine Enstitü İngilizce eğitimini seçerek hiçbir ücret ödemeden yabancı dil öğrenme ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Eğitmeniniz tarafından öğretilen her şeyi ders sonrasında tekrar etmeniz konuyu pekiştirmenizi sağlayacaktır. Çünkü öğrenmek size bağlıdır. Eğitime başlamadan önce UZEM profilinizde dokümanlar olacaktır. Çalışmalarınızı yaparken bu dokümanlar size yardımcı bir kaynaktır. Enstitü UZEM profiliniz üzerinden dilerseniz bir tartışma forumu oluşturabilir, herhangi bir konu üzerine sınıf arkadaşlarınızla ya da eğitmeninizle tartışma yapabilirsiniz.

Eğitim sonrasında gireceğiniz sertifika sınavında belirli bir notun üzerinde alacağınız puan sayesinde sertifika almaya hak kazanacaksınız. Almış olduğunuz bu sertifikaları özel ve devlet kurumlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer İngilizce kursu için daha da ilerlemek isterseniz b1 seviye ile yine ücretsiz ve online sistemle devam edebilir, İngilizcenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Siz de İngilizce öğrenmeye başlamak için Enstitü'yü seçin. İnteraktif ve verimli bir eğitim almak için hemen İngilizce eğitimine ücretsiz kaydolun.

İngilizce A1-A2 Seviye Nedir? Neler Öğrenirsiniz?

ücretsiz İngilizce kursu, A1 seviye, İngilizce eğitimi, B1 seviye, online İngilizce eğitimi,

İngilizce A1 seviye eğitimi İngilizce’ye yeni başlayacak olanlar ya da bildiklerini unutanlar için bir başlangıçtır. Bu seviyelerde temel İngilizce verilmektedir. Öncelikle İngilizce sözcük yapısı ve dilbilgisi anlatılır. Daha sonra geniş, geçmiş, şimdiki ve gelecek zaman kipleri öğretilir ve kelime egzersizleriyle bu kiplerle temel düzeyde cümle yapısı oluşturma yolu anlatılır. Bunun yanı sıra cümle kurulması için gramer bilgisi gereklidir. Cümle yapısı oluşturmada yardımcı olan or, and, but, so, for, because, after gibi bağlaçlar ile İngilizce cümleler rahat bir şekilde kurulabilir. Tıpkı ilkokul 1.sınıfta öğretilen alfabe, sayılar, kişi zamirleri gibi konular İngilizce’ye yeni başlayanlar için de öğretilir. Bu seviyede mümkün olduğunca çok fazla kelime öğrenilmelidir. Günlük hayatta en çok kullanılan kelimelerin öğreniminin basit şekilde cümle kurulumuna etkisi çoktur. 

A1 seviyesinde olan biri kendisini ya da başkalarını tanıtabilir, nerede yaşadığını ve kişisel bilgilerini söyleyebilir. Karşısındaki kişi anlaşılır bir şekilde konuştuğunda söylenilenleri anlayabilir ve basit düzeyde cümleler kurabilir. En sevdiği şeyler ve kendinin ya da başkalarının sahip olduğu şeyler hakkında bilgiler verebilir. Bununla birlikte basit yön tarifleri yaparak bulunduğu konumu kolaylıkla söyleyebilir.

A1 seviyesini geçmiş olan birisi artık A2 seviyesine başlangıç yapabilir. A1 seviyesine nazaran bir tık daha gelişmiştir. Fakat A2 seviyesinde de basit düzeyde cümleler kurmaktadır ve karşı tarafın anlaşılabilir bir şekilde konuşmasıyla birlikte söylenilenlere karşılık verebilir. Bilinen ve rutin mevzularda doğrudan fikrini kolay cümlelerle ifade edebilir. İngilizce A2 seviyesindeki bir insan geçmiş günlerinde ya da gün içerisinde neler yaptığını anlatabilir ve önemli bilgiler verebilir. Giyim-kuşam, seyahat gibi ilgi duyduğu pek çok konuda fikir alışverişi yapabilir. Herhangi bir kaza ya da yaralanma durumunda açıklamalar yapabilir.

Herkes İçin Online İngilizce Eğitimi

İngilizce öğrenmek artık hepimiz için bir gereklilik haline geldi. Hepimiz artık internetle bir arada yaşıyoruz ve günlük hayatın içerisinde dahi İngilizce bir yerden bir şekilde karşımıza çıkıyor. Online sistemler de hayatımızın her alanında bize kolaylık sağlıyor. Beğendiğimiz bir şeyi almak için mağazaya gitmek yerine internet üzerinden sipariş ediyoruz ve kapımıza kadar geliyor. Online İngilizce eğitimi de aynı avantajı sağlayarak kaliteli bilgiyi ücretsiz olarak evinizin konforunda size sunuyor. Bugüne kadar pek çok farklı sebepten İngilizce öğrenememiş ya da yarım bırakmış olabilirsiniz.

Tekrar başlamak istemiş ancak kitaplar arasında boğulmak, uzun vakitler ayırarak kursa gitmek istemediğiniz için düşünüp düşünüp vazgeçmiş olabilirsiniz. Belki de hep öğrenmek istediniz ama şartlarınız elvermediği için içinizde bir uhde olarak kalmış olabilir. Keşke sınavlar öncesinde İngilizcemi tekrar edip bana hatırlatabilecek bir öğretmenle çalışabilsem bile diyebilirsiniz. Kariyeriniz için bir an önce İngilizce öğrenmeniz gerekiyor ve zaman ayırmak ya da bütçe ayırmak konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. Ya da bir sınıf ortamında ders almaktan hoşlanmıyor da olabilirsiniz. İlk İngilizce öğrenirken telaffuzlar konusunda yanlış söyleme kaygısı sebebiyle birçok kişi çekimser kalabiliyor. Online eğitim bu anlamda da sınırları kaldırıyor ve rahat bir ortamda olmanız baskı hissetmeden öğrenmenizi kolaylaştırıyor.

Enstitü’nün İngilizce kursu herkes için İngilizce düşüncesinden yola çıkarak hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Yaşınız, hayat standardınız, çalışma koşullarınız, daha önceki eğitiminiz her ne olursa olsun sadece İngilizce öğrenmek istemeniz önemlidir. Bir mail adresiyle kaydolarak Enstitü öğrencisi olabilir İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Online İngilizce Kursu ile İngilizce öğrenebilir miyim?

İyi bir İngilizce kursu için ilk düşünmeniz gereken size nasıl bir sistemle eğitim verildiğidir. Güncel öğrenim metotları, canlı ders ile aktif katılım sağlayabileceğiniz ve soru sorabileceğiniz bir eğitim modeli ile rahatlıkla İngilizce öğrenebilirsiniz. Ayrıca farklı seviyeler için hazırlanmış kur programları olmasına da dikkat etmelisiniz.

İngilizce öğrenmek için hangi kurdan başlamam gerekir?

Daha önce İngilizce eğitimi almadıysanız temel İngilizce seviyesinden başlamanız gerekir. Temel İngilizce A1 seviye ile başlar A2 ile devam eder. Ayrıca daha önce İngilizce kursu görüp bildiklerinizi unuttuysanız, yine temelden başlayarak devam etmeniz sizin için daha kalıcı bir öğrenim olacaktır.

Online İngilizce Eğitiminden herkes yararlanabilir mi?

Online İngilizce eğitimi için internet bağlantınız ile akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarınız olması yeterlidir. Bunun dışında İngilizce öğrenmek isteyen herkes online sistem avantajlarıyla kendi koşullarında İngilizce öğrenebilir.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde içerik editörü olarak görev almaktadır. Kişisel gelişim ve eğitimlerle ilgili içerik hazırlıyor.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!