Published on: 26 Ocak 2019 Kübra Uslu 0 Yorum
Okuma Sayısı : 1008

İngilizce dünya tarafından kabul edilen evrensel bir dildir. Dünya üzerinde en çok konuşulan 2. dil olan ingilizce iş dünyasının her yerinde kullanılıyor. Artık iş görüşmelerinde, mülakatçılar İngilizce biliyor musunuz? sorusu yerine direk 2. yabancı diliniz nedir? sorusunu yöneltiyorlar. Şartlar böyle olunca İngilizceyi öğrenmemekte direnmek manasızdır. Ancak sizde 8-10 kur süren bağlayıcı kurslardan sıkıldıysanız, bu İngilizce başka türlü öğrenilmez mi? diye düşünüyorsanız, Online Eğitimleri tercih edebilirsiniz. İngilizce C1-C2 eğitimi aldığınızda dersler online olarak gerçekleştiği için tablet, telefon ya da bilgisayarınızdan olduğunuz yerde derse katılabilme özgürlüğüne sahip olursunuz. Dersleri canlı izleme fırsatınız olmazsa sonrasında kayıtlardan tekrar edebilir, deneme sınavlarını çözerek kendinizi test edebilirsiniz.

İngilizce C1-C2 Eğitiminin Amacı

ingilizce öğrenmek, ingilizce kursu, online ingilizce eğitimi, iienstitü, enstitü blog

Uluslararası bir çok ülkede kullanılan, bir çok sektörde işimize yarayacak bir dil olan İngilizceyi öğrenmek günümüzde büyük öneme sahip. İyi bir  kariyer adına becerilerini daha değerli kılmak, arkadaş çevresini genişletmek veya yurt dışında sorunsuz iletişim kurmak için ingilizce öğrenmeye ihtiyaç duyarız. Online ingilizce eğitimi iş yoğunluğundan ya da diğer sebeplerden vakit bulamayan insanlara istedikleri yerden erişim imkanıyla kolaylık sağlar. Bu eğitimin amacı eğitimi alan öğrencilerin ingilizcede temel olarak kendilerini ifade edebilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktır. Eğitimimizde sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak öğrencilerimizin ingilizceye artık yabancı kalmamasını amaçlamaktadır.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

ingilizce eğitimi, online ingilizce eğitimi, ingilizce kursu, online eğitim, iienstitü, enstitü blog

Teknolojinin hızla ilerlemesi eğitimi de daha erişilebilir bir hale getirmiştir. Geleneksel eğitim yöntemleri yerini modern yöntemlere devretmiştir. Online eğitim de bu modern yöntemlerden biridir. Online eğitime katılabilmek için ihtiyacınız olan şeyler; Yalnızca aktif bir internet bağlantısı tablet, bilgisayar ya da akıllı telefon.

Eğitime Kimler Katılmalıdır

İngilizce C1-C2 Eğitimi sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için iyi bir fırsattır. Yoğun tempoda çalışan, zaman sıkıntısı çeken ya da kursa gitmeye fırsat bulamayan kişiler için ev rahatlığında esnek ders ortamı sunar. İngilizceye ilgi duyan kişiler için temel İngilizce kurallarını öğrenebilecekleri bir eğitimdir. Kariyerinde ilerleme kaydetmek isteyen kişiler İngilizce eğitimi alarak, bunu daha hızlı yapabilirler. İngilizce C1-C2 Eğitimi alıp tamamlayan öğrenciler online eğitimlere devam edip İngilizce B1-B2 Eğitimi ile üst seviyeye geçebilirler. Siz de çağın gerisinde kalmak istemiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın.

  • eğitim ,
  • online eğitim ,
  • c1-c2 ingilizce eğitimi ,
  • ingilizce eğitimi
Yazar
    İçerik Editörü
Özgeçmiş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. İstanbul İşletme Enstitüsü'nde Kariyer, iletişim konularında yazılar yazmaktadır.

Devamı