Published on: 02 Aralık 2014 Konuk Yazar 0 Yorum
Okuma Sayısı : 389

Hangi sektörde, hangi pozisyonda olursanız olun, özel hayatınızda olduğu kadar, iş hayatınızda da bilgi alma, bilgiyi saklama, bilgi verme gibi ana konularda iletişim teknolojilerinden yararlanmak gerekir. İletişim Teknolojileri hakkında yeterli bilgi ve pratiğe sahip olunmadığında kişinin iş yaşamı tehlikeye girer.

İletişim teknolojileri neleri kapsar?

İletişim Teknolojileri, hem kurum içi iletişim, hem dağıtım kanalı, bayiler iletişimi, hem hedef pazar, hem potansiyel müşteriler hem de gerçek müşteriler ile iletişimi vb. kapsar. En genel kapsama alanıyla işgören ve işveren için iş hayatında başarı yakalama, bu başarıyı sürekli hale getirmek için iletişim teknolojileri ile sürekli iletişim halinde olmak gerekir. İletişim Teknolojileri ve Toplum, oldukça geniş bir kavramdır. Bu geniş ve bir o kadar önemli kavramı daha iyi tanımak, hakim olmak, pratik uygulamalarını öğrenmek kısaca İletişim Teknolojileri ve Toplum eğitimi almak,  çalışan ve çalıştıranlar kadar tüm insanlar için de gereklidir.

İletişim Teknolojileri ve Toplum Sertifika Programı ile bu eğitimi alarak, daha başarılı bir iş yaşamı geçirebilirsiniz. Bu eğitimi online olarak, bilgisayar ve internet bağlantınız ile boş zamanınızda almak, işinizi aksatmadan eğitimi tamamlamak da önemli bir avantajdır.

  • iletişim teknolojileri ,
  • iletişim teknolojileri ve toplum ,
  • İletişim Teknolojileri ve Toplum eğitimi ,
  • İletişim Teknolojileri ve Toplum Sertifika Programı
Yazar
    Blog Yazarı
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı