Close
Mobil Menu Bars

İletişim Teknolojileriyle İletişimde Olun

02 Aralık 2014, 1040 defa okundu.
İletişim Teknolojileriyle İletişimde Olun
İletişim Teknolojileriyle İletişimde Olun

Hangi sektörde, hangi pozisyonda olursanız olun, özel hayatınızda olduğu kadar, iş hayatınızda da bilgi alma, bilgiyi saklama, bilgi verme gibi ana konularda iletişim teknolojilerinden yararlanmak gerekir. İletişim Teknolojileri hakkında yeterli bilgi ve pratiğe sahip olunmadığında kişinin iş yaşamı tehlikeye girer.

İletişim teknolojileri neleri kapsar?

İletişim Teknolojileri, hem kurum içi iletişim, hem dağıtım kanalı, bayiler iletişimi, hem hedef pazar, hem potansiyel müşteriler hem de gerçek müşteriler ile iletişimi vb. kapsar. En genel kapsama alanıyla işgören ve işveren için iş hayatında başarı yakalama, bu başarıyı sürekli hale getirmek için iletişim teknolojileri ile sürekli iletişim halinde olmak gerekir. İletişim Teknolojileri ve Toplum, oldukça geniş bir kavramdır. Bu geniş ve bir o kadar önemli kavramı daha iyi tanımak, hakim olmak, pratik uygulamalarını öğrenmek kısaca İletişim Teknolojileri ve Toplum eğitimi almak,  çalışan ve çalıştıranlar kadar tüm insanlar için de gereklidir.

İletişim Teknolojileri ve Toplum Sertifika Programı ile bu eğitimi alarak, daha başarılı bir iş yaşamı geçirebilirsiniz. Bu eğitimi online olarak, bilgisayar ve internet bağlantınız ile boş zamanınızda almak, işinizi aksatmadan eğitimi tamamlamak da önemli bir avantajdır.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!