Published on: 04 Kasım 2014 Konuk Yazar 0 Yorum
Okuma Sayısı : 812

Gerek iş dünyasında bir adım önde olabilmek gerekse de kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve mesleki yeterliliğinizi sağlamak için ya da bu konulardaki eksikliğinizi kapatabilmek istiyorsanız İİE online eğitim programı kurslarının yakında başlayacak olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Bunun dışında bilmeyenler ve aramıza yeni katılanlar için İEE kurs kaydı nasıl yapılır sorusunun cevabını anlatmakta fayda bulunuyor.

Ders kaydı nasıl yapabilirim?

Öncelikle enstitünün resmi sayfasına girdikten sonra biraz imleci aşağı kaydırıp kayıt ol kutucuğuna tıklamanız gerekiyor. Karşınıza gelecek olan formu eksiksiz doldurup sepetteki ürünü satın almanız kursa kayıtlanmak için yeterli bir yöntemdir. Zaten sepetteki ürünü satın almak kısmı farazi bir durumdur çünkü eğitimler ücretsiz verilmektedir. Bu şekilde sadece iki adet online eğitim alabileceğinizi belirtmek isterim. Kursa kaydınızı yaptıktan sonra sıra eğitimlere online olarak katılmaya ve kurs sonunda yapılacak sertifika sınavına gelmektedir. Yine online ortamda yapılacak sınavdan başarılı olan kursiyerlere sertifika kodları ücretsiz olarak verilmektedir. Basılı eğitim sertifikası istemeniz durumunda çok uygun bir ücret ödeyerek adresinize sertifikanızı da gönderttirebilirsiniz.

  • eğitim sertifikası ,
  • İEE kurs kaydı nasıl yapılır ,
  • İİE online eğitim programı kursları ,
  • kişisel gelişim ,
  • online eğitim
Yazar
    Blog Yazarı
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı