Published on: 28 Kasım 2014 Konuk Yazar 0 Yorum

Doğduğumuz ilk dakikadan itibaren beynimiz her gördüğü olayı, hareketi kayıt altına alır. Faydalı olanları, deneye yanıla hayatımızda uygulamaya çalışır. Bu küçükken yemek yeme, konuşma, yürüme gibi temel davranışlarla başlar ve gelişmenin artmasıyla doğru orantılı devam eder. Tüm bu tutumun temelini öğrenme oluşturur. Öğrenmenin daha sistemli yapılabilmesi için belli bir seviyeye ulaştıktan sonra hayatımıza eğitim girer.

Eğitim; daha önceden başkalarının öğrenmiş olduğu genel geçer doğruları düzenli ve sistemli şekilde bilmeyen kişilere aktarımıdır. İnsanlığın ilerlemesinde ki en önemli etkendir. Hayatımızda kazanılan tecrübeleri bir sonraki nesille aktarmamış olsaydık sürekli en baştan başlamak zorunda kalırdık. Şimdi ise başkasının kaldığı yerden bayrağı devralıp daha ileri taşıma imkânı bulmaktayız.

Alanında uzman kişiler tarafından doğru teknikler kullanılarak yapılan eğitimle öğrenen kişinin temeli kavrayıp işin en zor kısmını geride bırakmasını sağlamış olacağız. İkinci adım ise öğrenilen temeli en sade ve pratik şekliyle gerçek hayata aktarmaktır. Bu şekilde hem pratik hem de teorikte ilerleyen sistem başarılı bir eğitim sistemidir.  Biz de verdiğimiz eğitimlerimizde alanında uzman, kariyerlerinde belli noktalara gelmiş, sürekli pratik iş hayatının içinde olan kişilerden eğitmen kadromuzu oluşturduk. Kaliteli bir öğrenme için tüm şartları da sağlayarak sizlerin hizmetine sunduk. Tek yapmanız gereken bizi seçerek keyifli bir şekilde başarıya doğru yürümek.

  • eğitim nedir ,
  • eğitim sistemi ,
  • eğitimle öğrenen ,
  • iienstitu eğitim ,
  • iienstitu uzman
Blog Yazarı

Özgeçmiş