Close
Mobil Menu Bars

E Sertifika Programları

06 Kasım 2014, 1851 defa okundu.
E Sertifika Programları
E Sertifika Programları

Günümüzde iş yoğunluğu ve diğer zaman alıcı etkinliklerimizden dolayı eğitime pek zaman ayıramıyoruz. Eğitim programlarına katılmak, seminerlere gitmek ve mesleki konferanslara katılmak artık bir hayli zor. İş yoğunluğunu bahane ederek sertifika programlarına bile katılamıyoruz.

E-sertifika ve Uzaktan Eğitim

Ancak eğitim hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Unutmayalım ki eğitim programlarına katılmak aynı zamanda iş süreçlerinde de etkin olmamızı ve hatta kariyer hayatımızın da gelişimi için oldukça önemli bir yere sahiptir. Günümüz teknolojisinde uzmanlar her konuda bir çözüm bulduğu gibi bu konuda da bize  bir alternatif sunuyor. Uzaktan eğitimle artık herkes evinden ya da iş yerinden eğitime katılabilecek. E-sertifika programlarına katılarak kişisel gelişimine katkıda bulunabilecektir. Günümüzde e-sertifika programları yoğun çalışan, ailesine daha fazla vakit ayırmak isteyen ve diğer etkinliklerinden eğitime vakit bulamayan bireyler için oldukça idealdir. E-sertifika programlarında tıpkı uzaktan yüksek lisans eğitimi gibi video ve ders notu şeklinde ilerlemektedir. Sanılanın aksine e-sertifika programları işverenin gözünde daha fazla bir önem kazanacaktır. Çünkü iş yoğunluğu içerisinde vaktini hem işine hem de eğitimine ayırmış olan bir personel her zaman gözdedir.

Online Eğitim Avantajları

Herkese açık olarak özel araştırma ve eğitim kurumu olan İstanbul İşletme Enstitüsü, iş hayatında karşımıza çıkan pek çok yeniliğe ayak uydurabilmek adına online eğitim programları uygulamaktadır. Firmalar ve bireyler bu değişime ayak uydurmak adına değişimin özünü anlamaları gereklidir. Bu programlar ile daha aktif bir iş yaşamanı elde edilebilir. Zaman tasarrufu yaparak çok daha avantajlı eğitimler alabilirsiniz.
 
Tamamen web üzerinden yapılan eğitimlerde süreçlerin tümü online olarak takip edilebiliyor. Kişisel gelişiminizi tamamlayabileceğiniz ve iş hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eğitimlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. İş dünyasında mesleki yetkinlik çok önemlidir. Verilen kaliteli eğitimler işe bireyler iş hayatında başarı elde edebilir. Gereksiz bilgilerden uzak olan eğitimlerde doğru bilgiye odaklanışmış olarak eğitimler veriliyor. Bu şekilde kaliteli bilgi kursiyerlerin en fazla yararlanacağı bir duruma gelmektedir.

Online Eğitim Programları

Kişisel gelişiminize destek olacak ve çalışma alanında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok donanım için online eğitim programları bulabilirsiniz. Ücretsiz eğitimlerde pek çok branş bulunuyor. İnsan Kaynakları yönetiminde, liderlik eğitimine, muhasebe eğitiminden iş yerinde görgü ve etik kuralları eğitimine kadar her alanda eğitimler bulabilirsiniz.
 
Dış ticaret, üretim yönetimi, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri gibi çalışma hayatına değer ve kalite katacak farklı branşlar bu kategoride yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan eğitimlerin sayfalarında programların başlangıç tarihleri, ders eğitmenleri, programın amacı, eğitim konu başlıkları, bu eğitime kimlerin katılabileceği gibi konularda bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitü blog bölümünde içerik üretmektedir. İş hayatı, liderlik, mülakat bilgileri, cv oluşturma gibi birçok konuda yazılar yazmaktadır.

Devamı
Yorumlar(0)
Ortalama Değerlendirme 5

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Yorum yapılmamış, yapan ilk sen ol!