Published on: 10 Aralık 2014 Konuk Yazar 0 Yorum

Sertifika Eğitim Programları, örgün eğitim ile fiziki olarak bir derslik ya da amfide, uzaktan eğitim ile televizyon, internet ile katılımcının dilediği yerde verilmektedir.

Online sertifika eğitimi programları ile eğitim almak isteyen çalışan ve işverenler, bilgisayarları ile web sitesi üzerinden eğitimleri için kayıt, ders, sınav gibi tüm işlemleri gerçekleştirirler. Yapılan sınav sonucunda başarılı olan katılımcılar eğitim gördükleri konuyla ilgili  olarak sertifika almaya hak kazanır. Online Sertifika Programları ücretsiz olarak verilen bir hizmettir. Para ödenmediği için bütçeye olumsuz bir etkisi yoktur. Bu nedenle de insanlar gerçekten da iş hayatına önemli katkılar sağlayan içeriklere sahip tüm alanlarda eğitim alıp, sertifika sahibi olmak isterler.

E-sertifika,  Eğitim dönemi sonunda hak edilen sertifika için kullanıcıya verilen bir kod numarasıdır. Bu kod ile, kullanıcı web sitesinden sertifika sorgulaması yapabilir ve kendisine ait olan kodu girerek sertifikalarını görüntüleyebilir. E-sertifika kod numaraları, iş başvurularında CV’ye eklenir. Böylece işe alıma karar veren İnsan Kaynakları Uzmanı ya da işveren, bu kod numarası ile sertifikaları görüp, alınan eğitimleri kontrol edebilir.

  • Online sertifika eğitimi programları ,
  • Örgün eğitim ,
  • Sertifika Eğitim Programları ,
  • uzaktan eğitim ,
  • blog
Blog Yazarı

Özgeçmiş