E-sertifika

25 Kasım 2014 (Update: 13 Aralık 2019) - 12.352 read times.
E-sertifika
If you liked this post
share it now!
Blogger
Resume

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

More
Comments(7)
Average Rating 5,0
Ömer Faruk Meydancı
13 Aralık 2019
5.0

E-sertifikalar büyük kolaylık gerçekten. 

Deniz Yalın
23 Temmuz 2018
5.0

Kesinlikle kişisel gelişim için çok gerekli. herkese tavsiye ederim. ?

Elif Ceylan
26 Haziran 2018
5.0

e-Serifika sisteminin daha maliyetsiz ve daha sağlıklı olduğuna inanıyorum. Çağımızda dökümanlar yerine elektronik verilerin daha uzun ömürlü olması e-sertifika sisteminin oldukça güvenilir bir sistem olduğunu gösteriyor. Eğitimlerinizi de oldukça beğeniyorum, vakit yaratabildiğim zamanlarda özellikle online eğitimlerinize katılmaya çalışıyorum.

Ayşe Sağdıç
08 Haziran 2018
5.0

e-Sertifika sisteminizi oldukça başarılı buluyorum. Teknoloji çağında gerek online gerek döküman olarak cv vermekteyiz ve sertifikalarımızı da eklemek bizi daha şanslı yapacaktır. Ve kod sisteminizle beraber cv ye sertifikalarımızı eklemeyi kolaylaştıran ve bizi ekstra belge yükünden kurtaran bu sistem gerçekten şahane.

Murat Serkan
23 Mayıs 2018
5.0

Sertifikaları elektronik ortamda alıyor olmak insanın işini gerçekten kolaylaştırıyr bir çok alanda. e-Sertifika sisteminiz beni eğitimlerinize çeken başlıca sebeplerden biri kesinlikle.

Asya Aracı
22 Mayıs 2018
5.0

Sertifika sisteminiz gerçekten çok başarılı, CV düzenlemelerinde görsel eklemek yerine verdiğiniz kodları eklemek çok daha pratik görünüyor. Mutlaka ilgi alanıma giren bir, belki daha fazla eğitiminize katılacak ve bu w-Sertifika sistemini deneyimleyeceğim.

Miray Sağlam
16 Mayıs 2018
5.0

E-sertifika alabilmek adına bir kaç eğitiminize katıldım ve gerçekten çok eğitici ve başarılı programlarla karşılaştım. İlerleyen süreçte diğer eğitimlerinize de katılmayı düşünüyorum. E-Sertifika olayı gerçekten şahane.

All Comments