7 Eyül 2015 tarihinde başlayan uzaktan eğitim programlarında 6878 öğrenci eğitime katılmıştır. Yapılan eğitim sonunda sınav yapılmış ve 751 öğrenci sınavda 50 ve üzeri puan alarak başarılı olmuştur.

Sertifika kod uygulaması öğrencilerin başarılı olduğu eğitimleri onaylamak ve doğrulamak için hazırlanmıştır. Bu sistemde öğrencinin adı soyadı, telefon numarası ( son iki hanesi gizli ), katıldığı eğitim programı ve eğitim tarihi yer almaktadır.

Başarılı olan öğrencilerin sertifika kodları aşağıda yayınlanmıştır.

sertifika-kodu

Sertifika kodu Linkedin, Xing ve kariyer sitelerindeki özgeçmişinizde kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sertifika kodunuzu özgeçmişinize yazdığınızda sorgulanabilmesi için sorgu.iienstitu.com adresini eklemeyi unutmayınız.

Sertifika Kod Numaranıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Sertifika Kodu Listesi
başarı sertifikası iienstitü - Sertifika

Başarı sertifikası katıldığınız eğitimde başarı olduğunuzu gösteren belgedir. Bu belge sahteliği önleyici tedbirler içerir. Sertifika üzerinde soğuk damga ve varak uygulaması mevcuttur. Sertifika kodu ile birlikte başarı sertifikanızı almak isterseniz 72 saat içerisinde adresinize gönderim yapıyoruz. Başarı sertifikası 49₺ dir. Aşağıdaki butona tıklayarak sertifika başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sertifika Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

Sertifika Başvurusu

Sertifikanı Linkedin Profiline Ekle