Sertifika Sınavı Hk.

Sertifika Sınavı Hk.

16 Kasım 2014 pazar günü yapılacak olan sertifika sınavına öğrenciler saat 12:00 – 23:59 arasında erişim sağlayabilir.

Sınavlarla ilgili bazı önemli bilgiler:

  1. Öğrenciler sınav sırasında kurallara uymak zorundadır. Sınav sırasında kopya çekmek gibi girişimler sınav sistemi tarafından otomatik olarak tespit edilir.
  2. Sınav saat 12:00 de başlayıp 23:59 da sona erecektir. Bu süre içerisinde öğrenciler sınavı uygulayabilir. Bu zaman dilimi haricinde sınav uygulaması kesinlikle yapılamayacaktır.
  3. Sınav sırasında elektrik kesilmesi, bilgisayarın kapanması gibi olumsuz ve beklenmeyen durumlarda öğrencinin cevapları sisteme otomatik olarak kaydedilir. Ancak öğrenci sınava yeniden girmesi gerekmektedir. Sınava tekrar girmek için yonetici@uzem.iienstitu.com adresine mail atarak bilgi verilmelidir.
  4. Sınav süresi bittiğinde sayfa otomatik olarak kapanacaktır. Öğrencinin cevapları kaydedilip veritabanına aktarılır. Cevaplarınız koruma altınadır.
  5. Sınav sırasında diğer internet sayfalarında kopyala – yapıştır yöntemiyle cevaplayan adayların cevapları kesinlikle kabul edilmez. Sınav sistemi bu gibi durumları otomatik olarak tespit edip eğitmene raporlar. Öğrenci sınav sonuçları sayfasında kopya çektiği ilan edilir.
  6. Sınava girmeden önce mutlaka internet bağlantınızı kontrol ediniz. Download ya da upload yapan programları kapatınız.

 

Yorum yaz

Yorum yaz